USD 39.55 39.85
  • USD 39.55 39.85
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Частина підприємців вивозить свій товар зі Старого ринку. Фото

5 Лютого 2020 17:21
Підприємці Старого ринку після спроби примусового демонтажу починають вивозити товар з торгових точок.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили очевидці.

Зауважимо, що йдеться про підприємців різних груп – починаючи від тих, хто торгує продуктами, до тих, хто продавав одяг.

Нагадаємо, після попередження міською радою підприємців Старого ринку та розірвання з ними договорів 4 лютого розпочався примусовий демонтаж торгових точок із залученням важкої техніки.

Як повідомили у міській раді, через бездіяльність поліції та неспроможність забезпечити громадський порядок на Старому ринку в Луцьку демонтаж завершити не вдалося, а працівники муніципальної варти отримали ушкодження різного ступеня. Одного з них госпіталізовано у нейрохірургічне відділення Луцької міської клінічної лікарні. Пошкоджено й техніку, якою здійснювали демонтаж.

Також підприємців попередили, що примусовий демонтаж ринку, якщо підприємці не виїдуть на «Новий ринок» самостійно, продовжиться згодом.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
777 Показати IP 5 Лютого 2020 17:30
Вот самое время для контролирующих органов проверить документы и выяснить откуда дровишки.И сразу все станет ясно и про налоги и зарплаты в темную и рабочие места выдающихся предпринимателей.
Селюк Показати IP 5 Лютого 2020 17:32
А що вже круглий стіл в пятницю вже пройшов????
ПАПА Показати IP 5 Лютого 2020 17:33
цілий день літаки над містом гудуть!!! Будуть бомбити в ночі базар - інфа 100%!!!!!!!!!!!!! І ще по Стиру кажуть флот наш підводний підтягують! Тримайтесь ! СЛАВА МАЙОНЕЗУ і німецьким трусам!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ом Показати IP 5 Лютого 2020 17:34
Оце я розумію норм підприємці молодці, а не ті що бариги штурмували міську раду
Ом Показати IP 5 Лютого 2020 17:44
Адекватні ідуть мирну А люди з 90 ідуть не мирно... Згадайте хто стояв на ринках в 90, зараз таких людей в народі називають гопниками...
Любарт Гедиминович до Ом Показати IP 5 Лютого 2020 18:27
Да да. так і було. помню в 90 всі блатні через старуху пройшли... Що тіки не тулила тим бідним людям ця гопата!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! А патріоти всі йли на бандештат і демонстративно нічого не купляди в тих гопніків!!!!! АХАХАААААААААААААААА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Іра Показати IP 5 Лютого 2020 17:44
А що домовленість щодо круглого столу з очільниками області в п'ятницю вже не діє,???? Ви знаєте краще???
Іра Показати IP 5 Лютого 2020 17:46
А що домовленість щодо круглого столу з очільниками області в п'ятницю вже не діє,???? Ви знаєте краще???
Порошенко Показати IP 5 Лютого 2020 17:56
А що робити, все одно знесуть.
127 Показати IP 5 Лютого 2020 17:57
Кто оплатит уничтоженную частную собственность ?
Hello до 127 Показати IP 5 Лютого 2020 19:26
превалирование общественного интереса, учи мат часть и какие обязательства у государства могут возникать по этому поводу.
777 до 127 Показати IP 6 Лютого 2020 11:05
Бог подаст.
Анонім Показати IP 5 Лютого 2020 18:09
Самі затягують люди вде як два дні могли торгувати а інші купувати на новому базарі
Анонім Показати IP 5 Лютого 2020 18:10
Сам хотів сьогодні в обід допомогти муніципали і поліції щоб цих зітрих висилати
Мешканець Показати IP 5 Лютого 2020 18:20
Шматалайники немають права диктувати умови та керувати містом, нехай ідуть касові апарати приглядають)
Отакої... Показати IP 5 Лютого 2020 18:57
Виїзжають зі Старого ринку ті,хто не мав дозволу на торгівлю та працював у арендовоному контейнері,їм губити нічого...а от хто чесно...
Анонім Показати IP 5 Лютого 2020 19:19
От чого зразу так не могли, по-людськи? Треба було влаштовувати крики і потасовки? Базарники пішли на поводу двох-трьох горлопанів, а зараз певно шкодують.
123 Показати IP 5 Лютого 2020 19:20
Який може бути діалог з гопотою, котра за 200 грн. в день буде стояти біля міської ради та розносити пяний піск. Є рішення судів всіх рівнів про законність демонтажу, то чого його ніхто не оскаржує? Привикли жити самі для себе, а тепер все обірветься.
лінивець Показати IP 5 Лютого 2020 23:11
треба робити барикади як на майдані,озброїтись бруківкою,обгородитись колючкою щоб муніципали не пройшли)))))