USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Фоторепортаж Нового 2016-го року біля головних ялинок Луцька

1 Січня 2016 09:00
Нарешті настало свято Нового року - час, що віщує зміни та додає оптимізму на майбутнє. Біля головних ялинок обласного центру зібралися сотні містян та гостей древнього Лучеська. Новорічного настрою додав й довгоочікуваний сніжок, за порядком стежила поліція, яка чемним відвідувачам Театрального майдану дарувала мандаринки.

Прийшов до головних зелених красунь Луцька зі своїми товаришами й лучанин Андрій Денисюк.
«Пройдешній рік був важким і причин багато, зокрема війна на сході, яка забрала багато життів. Я щиро надіюсь, що в нашій країні відбудуться зміни на краще, небо над Батьківщиною стане мирним, а поля колоситимуться пшеницею», - ділиться своїми роздумами чоловік.

Великі сподівання на позитивні змін у 2016-му році розраховує й Петро Шамринський.
«Надіюсь новий рік принесе багато нових змін, бо людям набридла брехня, від наших політиків, які думають про свої кишені. Досить нас вважати нерозумними, ми діти України й будемо боротися до останньої кровинки за суверенну Батьківщину»,- наголошує волинянин.

А для того, аби краще жити, вважає Юрій Українець, потрібно менше нарікати й більше працювати.

«Чомусь наші політики роблять ті самі помилки, не знають своєї історії, наступають на ті самі граблі. Імперії розпадались, Росія не вічна, скоро рухне, але щоб нам зажити краще, потрібно докласти чимало зусиль. Тому, хочу побажати усім нам наснаги на нові звершення та невичерпної віри у краще майбутнє для України», - каже хлопець.
Редакція Інформаційного агентства Волинські Новини приєднується до вітань та бажає усім читачам миру та любові, а найголовніше – віри у краще.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
лучанин Показати IP 1 Січня 2016 10:18
Життя в злиднях.Нема за що святкувати.Не цікаво,тому зібралося пару молодих людей,які хочуть продовжити традиції святкування Нового року.Але з фотографій видно,що це їм не вдалося.А де "господарі" міста?Що не було?Не привітали?Якщо так,тоді вони на букву "Х",тільки не хороші хазяї.
дідо до лучанин Показати IP 1 Січня 2016 10:33
Сам ти у злиднях. Люди святкують ,радіють , а ти гадиш.
лучанин до дідо Показати IP 1 Січня 2016 12:57
Так, ти правду сказав.Я при нашій владі ЗЛИДАР! І на гулянки в мене бабла немає.а ти видно з тої "бідоти",яка розгулює не тільки в Луцьку,а і позакордонах.Гуляй гуляко,поки можеш.В своєму коментарі я нічим і нікому не нагадив,а написав про сьогоднішню реальність і життя таких,як я.Це ж не про тебе і не для тебе,а для моїх однодумців.
Анонім до лучанин Показати IP 1 Січня 2016 11:32
Ти - кацап. Це у кацапів - Новий Рік це все. У Луцьку людей стільки ж як в минулі роки. І ялинка нічим не гірша як 5 років тому.
лучанин до Анонім Показати IP 1 Січня 2016 13:03
Я з прапрапрапрадіда УКРАЇНЕЦЬ! А людей скільки_ видно на фотографіях.Розкрий свої сліпаки залиті горілякою і поглянь на фото.
Анонім до лучанин Показати IP 1 Січня 2016 15:43
Зустрічаю Новий Рік біля ялинки з 2009 року кожен рік, крім 2014. Традиція в мене така. В 23.55 біля ялинки. І в цьому році людей стільки ж було. Може й більше, як в минулому. А далі після 00.30, то таке, один пішов - другий прийшов. І так до вечора.
11 до лучанин Показати IP 3 Січня 2016 14:34
Ти зануда а не українець
Владислав до лучанин Показати IP 1 Січня 2016 16:27
То якого ти милого тут пишеш якщо в тебе злидні , іди на роботу кращу , шукай , думай , викручуйся... Люди вийшли привітати один одного з Новим роком , а тобі тільки погане в голові ! Лікуйся і не псуй Новорічний настрій
лучанин до Владислав Показати IP 1 Січня 2016 18:10
Доживеш до пенсії і отримуватимеш стільки скільки я отримую зараз,тоді згадаєш і про гульки і про лікування.Зараз ти молодий,хвацький і_ дурний,гострий на язик і бачиш те,що перед носом.Сопляк без життєвого досвіду.В голові_гульки.Але жити все життя з гульок не будеш. Потрібно думати про будні і як їх прожити,з сьогоднішніми цінами на ВСЕ!,якими нас обдарував наш прем"єр,за півтора року будучи на посаді.Доживи.Бажаю.
Анонім Показати IP 1 Січня 2016 11:22
холодно...
аяяй Показати IP 1 Січня 2016 12:38
як завжди наша місцева влада не захотіла подбати про містян,не організувавши ніякої розважальної програми біля ялинок .А могли би провести і благодійний концерт ,і приємно і корисно
Лучанка Показати IP 1 Січня 2016 12:39
Добре хоч знайшовся один дідо , що не в злиднях. Отже , влада "працює"!
бачив Показати IP 1 Січня 2016 13:03
Вітання президента по ТБ саме ганебне за всю історію України!!!
небайдужа Показати IP 1 Січня 2016 14:22
А як щодо розпиття алкоголю на вулицях----що нову поліцію засліпило??? А в цілому щирим українцям тільки й лишаеться що сподіватись та бажати як в той час народні обранці будуть цілий місяць шикувати на заморських курортах ..........................а ви пийте гидоту ( а сорі шампанське за 49.99) і БУДЕ вам Щастя !
САША Показати IP 1 Січня 2016 14:30
ГАЗ ПО 7ГРН. КОМУНАЛКА 1500ГРН, СВІТЛО ПО 1ГРН ДОЛАР ПО 25 ГРН. БЕНЗИН ПО 19ГРН А ЗАРПЛАТА 1800ГРН. СУПЕР ПОКРАЩЕННЯ.КЛАЦ-КЛАЦ
вася до САША Показати IP 1 Січня 2016 15:13
а ти не гвальтуй клаву, в включай мозк і заробляй 10 000 чи більше
ТОМА Показати IP 1 Січня 2016 15:30
Відразу видно хто живе за батьківські кошти .Мабуть сам і копійки не заробив .
Анонім Показати IP 1 Січня 2016 15:46
Які злидні? Хати повибудовували, на оплату комунальних послуг в яких дають субсидію 8000 грн. І погано? Де ще є така держава, що дає субсидію на палаци?
ВОВК Показати IP 3 Січня 2016 17:13
нормальний піпл по кабаках і по хатах гуляли а босота поліська під Йолкою шмурдяк пила. Злидень Лучанин міг би здати бутельки після шпани купив би піва і було б йому НОВИЙ год.