USD 39.45 39.75
  • USD 39.45 39.75
  • EUR 39.60 39.85
  • PLN 9.70 9.85

Хлопця, який насмерть збив лучанина, не посадили у СІЗО. Уточнено

20 Грудня 2015 17:03
Винуватця ДТП, що трапилась в районі Київського майдану, на час досудового слідства посадили у СІЗО.

Про це повідомляє «ВолиньPost».

Нагадаємо, близько 21-ої години 12 грудня 2015 року водій, керуючи автомобілем «Ауді А4», скоїв наїзд на 21-річного лучанина Михайла Гапича та втік з місця події. Через кілька днів, 16 грудня, постраждалий помер.

Наразі відомо, що винуватець ДТП Павло К. перебував під впливом наркотичних речовин. Суд обрав міру запобіжного заходу на час досудового слідства - тримання під вартою.

P. S. 21 грудня «ВолиньPost» спростував інформацію про взяття чоловіка під варту.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Іра Показати IP 20 Грудня 2015 17:27
Дай Боже шоб суд прийняв справедливе рішення!!!
петя до Іра Показати IP 20 Грудня 2015 18:11
е ще апеляційний
Анонім Показати IP 20 Грудня 2015 17:29
"ХЛОПЦЯ, ЯКИЙ НАСМЕРТЬ ЗБИВ ЛУЧАНИНА, ПОСАДИЛИ У СІЗО" А якщоб він збив не лучанина, то його не було би потрібно садити в СІЗО?
рома до Анонім Показати IP 20 Грудня 2015 18:10
канешно не
Лучанин.) Показати IP 20 Грудня 2015 19:12
А звідки така інформація? Це брехня!!!Ведеться досудове слідство, де встановлюються обставини ДТП. Наразі водій сприяє встановленню обставин даного факту та непереховюється від слідства.
12345 до Лучанин.) Показати IP 22 Грудня 2015 17:40
що значить не переховується ,я особисто мама двох дітей (яким 19,і17 р)яка буду стежити щоб він не відмазався.І прошу всіх долучитись і наказати виного ,давайте разом допоможемо батькам,загиблого,хоча я їх не знаю мене дуже затронуло.Моя мама працює в лікарні я кожен день питала як Міша....
Лучанин2 Показати IP 20 Грудня 2015 21:34
Це фейк не правда не кого не посадили пока...
Анонім Показати IP 20 Грудня 2015 22:02
а зря
рома Показати IP 20 Грудня 2015 22:58
Та цей павло Клець він наркоман. Йому нада довічне дати.
Анонім до рома Показати IP 31 Грудня 2015 17:31
На мою думку не посадять,татко з мамою все зроблять щоб чадо далі було на волі.Шкода що тато інших дітей в поганому світлі бачить як служитель церкви, а своїх не бачить як Таню,яка ходить по сцені напівроздягненою,як Діму який ходить серед ночі з пляшками пива всіх обзиваючи,так і Віки яка пише ,що всі люди сволота та сволотою покрита.До речі цей Павло ходив з донькою моєї знайомої в один клас не раз мама бігала до школи захищаючи свого гарного хлопчика,так буде і на цей раз.
Лучанка Показати IP 21 Грудня 2015 17:11
Хай відповідає перед законом, вбивця