Луцька мерія опитуватиме лучан через платні sms-ки
![](/resize/450x301/r/files/news/2011/04-26/23641-1u.jpg)
З першого травня по перше серпня 2011 року Луцька міська рада проведе sms-опитування серед лучан, аби визначити їх ставлення щодо роботи житлово-комунальних служб міста.
Про це під час оперативної наради 26 квітня повідомив начальник відділу програмно-комп’ютерного забезпечення Денис Осокін.
Опитування лучан відбуватиметься добровільно. Кожен бажаючий зможе відправити на короткий номер 7660 повідомлення з відповіддю «так» чи «ні» на певне запитання.
Питання, на які лучани зможуть відповісти, поширюватимуться у місцевій пресі, на листівках тощо.
Кожному з «так» чи «ні» на кожне конкретне питання відповідатиме певний номер, який і повинні відсилати лучани на короткий номер через sms-повідомлення.
Питання стосуватимуться культури спілкування працівників ЖКП, якості надання послуг, думки лучан щодо діяльності ОСББ, розвитку конкуренції на ринку житлово-комунальних послуг та готовності мешканців платити більше за послуги ЖКП.
«Передбачається, що найбільше до sms-опитування долучиться активна молодь та громадяни віком від 30 до 50 років, оскільки вони є найбільшими користувачами послуг мобільного зв’язку», - каже Осокін.
Поки що чиновник як негативний момент відзначає те, що повідомлення для мешканців будуть платними. Зокрема, від 25 до 50 копійок згідно з розцінками операторів.
Результати опитування будуть моніторити щотижня, а кожне надіслане повідомлення лучанина надходитиме через загальну систему опитування відразу керівнику ЖКП у формі повідомлення про суть питання та критерії його оцінки.
Міський голова Микола Романюк зазначив, що результати опитування стануть підставою для того, аби «робити висновки» щодо роботи конкретних директорів житлово-комунальних підприємств. Така новація за словами мера стане постійною і наступними будуть монітори соціальну сферу, зокрема, медицину, та роботу транспорту.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це під час оперативної наради 26 квітня повідомив начальник відділу програмно-комп’ютерного забезпечення Денис Осокін.
Опитування лучан відбуватиметься добровільно. Кожен бажаючий зможе відправити на короткий номер 7660 повідомлення з відповіддю «так» чи «ні» на певне запитання.
Питання, на які лучани зможуть відповісти, поширюватимуться у місцевій пресі, на листівках тощо.
Кожному з «так» чи «ні» на кожне конкретне питання відповідатиме певний номер, який і повинні відсилати лучани на короткий номер через sms-повідомлення.
Питання стосуватимуться культури спілкування працівників ЖКП, якості надання послуг, думки лучан щодо діяльності ОСББ, розвитку конкуренції на ринку житлово-комунальних послуг та готовності мешканців платити більше за послуги ЖКП.
«Передбачається, що найбільше до sms-опитування долучиться активна молодь та громадяни віком від 30 до 50 років, оскільки вони є найбільшими користувачами послуг мобільного зв’язку», - каже Осокін.
Поки що чиновник як негативний момент відзначає те, що повідомлення для мешканців будуть платними. Зокрема, від 25 до 50 копійок згідно з розцінками операторів.
Результати опитування будуть моніторити щотижня, а кожне надіслане повідомлення лучанина надходитиме через загальну систему опитування відразу керівнику ЖКП у формі повідомлення про суть питання та критерії його оцінки.
Міський голова Микола Романюк зазначив, що результати опитування стануть підставою для того, аби «робити висновки» щодо роботи конкретних директорів житлово-комунальних підприємств. Така новація за словами мера стане постійною і наступними будуть монітори соціальну сферу, зокрема, медицину, та роботу транспорту.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 6
![](/public/images/user_no_foto.png?1722044620)
Лучано
Показати IP
26 Квітня 2011 10:56
Яке безглуздя!!! Романюк придумує таку фігню замість безпосреднього спілкування з людьми. Привик у банку відсиджуватись і думати як з людей додаткові гроші витягнути. Так і тут думає, що закрившись у кабінеті буде смс-ками містом керувати. Це повний пісєц!
![](/public/images/user_no_foto.png?1722044620)
3245
Показати IP
26 Квітня 2011 11:15
Аби з людей гроші здерти! І так ясно, що комунальники послуги надають не якісні та не в повному обсяги і грошші за це отримують, то ще й за СМС-ки плати. Опамятайся владо, у людей терпіння не бездоннек!!!!!
![](/files/users/av-1720.jpg?1722044620)
Щоб було зрозуміліше, наберіть в гуглі текст "номер 7660" по результатам пошуку - все стане на свої місця
![](/files/users/av-1720.jpg?1722044620)
Миколо Романюк - чому не вказали що власник цього номера Приватбанк? і кошти від смс будуть надходити в цей банк
![](/public/images/user_no_foto.png?1722044620)
Плуто
Показати IP
26 Квітня 2011 13:15
Люди - Романюк не мер. Це "наперсточник". Приватбанк дістав усіх лохотроном на номер 7660. З мене здуру 7 гривень зняли. У банку казав свій номер телефону, бо комунальні платежі не хотіли приймати, а потім почали дурнуваті смс-ки приходити з проханням вислати гроші. Виявилось, що це приватбанк організовує обдираловку використовуючи твій номер телефону.
Замало еротики: учені з'ясували, чому на Олімпійських іграх давніх греків не було плавання
Сьогодні 00:33
Сьогодні 00:33
27 липня: свята, події, факти. День медичного працівника в Україні, а в Америці продано перший гамбургер![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
У Бразилії вперше у світі зафіксована смерть людини від вірусу, що передається мошками
26 Липня 2024 23:45
26 Липня 2024 23:45
До історичного музею на Волині передали піддужні дзвіночки XIX – XX століть
26 Липня 2024 23:27
26 Липня 2024 23:27
Лучанин, який убив знайомого перед очима в його дитини, сяде на 10 років
26 Липня 2024 23:08
26 Липня 2024 23:08
Працюють майже 60%: в Естонії зросла зайнятість українців з тимчасовим захистом
26 Липня 2024 22:49
26 Липня 2024 22:49
Волинські поліцейські розшукали наркоторговця, який втік у Польщу
26 Липня 2024 22:31
26 Липня 2024 22:31
Британія розроблятиме далекобійні ракети для протидії ядерній зброї Росії, – The Times
26 Липня 2024 22:12
26 Липня 2024 22:12
Їхав на злочин на чужій машині: у луцькому суді намагалися зняти арешт транспортного засобу
26 Липня 2024 21:54
![](/public/images/logo.png)
26 Липня 2024 21:54
Допомагав загарбникам «зомбувати» жителів Куп’янська: СБУ затримала колаборанта
26 Липня 2024 21:36
26 Липня 2024 21:36
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.