USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.65 39.90
  • PLN 9.72 9.88

П’яний СБУшник вдарив дівчину у центрі Луцька

20 Грудня 2015 14:35
У Луцьку на вулиці Лесі Українки нетверезий співробітник СБУ вдарив молоду дівчину кулаком в обличчя. Коли ж на місце події прибули активісти «Самооборони Волині» та нацгвардійці, почав вимахувати посвідченням Служби Безпеки.

Інцидент трапився 19 грудня 2015 року, близько 20:20.

Про це пише «ВолиньPost».

Як розповіли друзі потерпілої, дівчина випадково на вулиці зачепила плечем дружину СБУ-шника, за що й отримала синець під лівим оком. Без жодних слів чи пояснень він одразу ж з замахнувся рукою на 19-річну юнку.

Василя Ш. оперативно доправили в міськвідділ поліції. Однак на медичне освідування він потрапив тільки через три години, близько 23:30.

Все тому, що після затримання у міськвідділ прибули колеги хулігана, які спробували переконати постраждалу та її друзів не писати заяву на кривдника, чинили на них тиск та навіть пропонували гроші.

Потому почали вирішувати, як вийти з ситуації. Зокрема, говорили, що "є їхнє слово проти слова молодих людей". За результатами освідування у крові у СБУ-шника було виявлено 1,33 проміле алкоголю. Дівчина ж зняла побої та написала заяву в міліцію.

Деталі інциденту - згодом.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 74
Анатоль_ Показати IP 20 Грудня 2015 14:47
Я в шоці
Анонім до Анатоль_ Показати IP 21 Грудня 2015 09:07
відправити його на передову в АТО - хай покаже який він крутий засранець!
бандеровець Показати IP 20 Грудня 2015 14:50
вот і перший тест для нової поліції
і другий тест до бандеровець Показати IP 20 Грудня 2015 21:32
профтехосвіта 1 Березня 2015 23:51 відповісти + 37 - 1 ДИВ. Волинські новини 1.03.2015р . Корупція в училищах Волині : покривають правоохоронці і влада ? , а також на сайті Батов Геннадій Федорович Надто довгий час "справи" ЛВПУ фігурують в інтернеті, ЗМІ, прокуратурі, міліції, судах, .... Кінця - краю на разі не видно. І не скоро той кінець буде. Змінюються керівники управління освіти, голови ОДА, прокурори, ..... А віз і нині там. Чому? Та тому, що всі мають єдине завдання - закрити афери, не допустити їх офіційного розголосу. З цією метою управління освіти зініціювало призначення директором училища людини зі сторони. Мовляв, це дасть позитивний результат. - Та хоч ч..та лисого призначте - результат буде таким же або ще гіршим. До тих пір поки в училищі буде сидіти Батов, а в освітніх "офшорах" Попович з Грушкою і не буде знято ембарго на об*єктивне розслідування мільйонних училищно - управлінських оборудок, зрушень на краще НЕ БУДЕ! Не робить честі училищу і той факт, що його перетворили у відстійник ексдиректорів (в т.ч. і засуджених) - сьогодні їх троє. Благо: четвертій вистачило розуму звільнитись. Плачевне (плакали ті, що звільняли) звільнення з училища аферистів Некрасової та Панькевича і ряду працівників управління освіти бажаного результату теж не дасть: крадене ті ділки училищу не повернули. А тому рано чи пізно буде грім серед ясного неба!, який посприяє люстрації багатьох керуючих освітою Волині і гучним судовим процесам.
схожій Показати IP 20 Грудня 2015 14:56
на гопника або члена якогось угруповання.може це не кгбешник
До авторів Показати IP 20 Грудня 2015 15:15
Якщо пропонували гроші: 1. Хто і кому? 2/За що? 3.Яку суму (скільки)? 4.Чи відкрито кримінальне провадження та який номер в єдиному реєстрі? 5.Якщо ні, то яка офіційна позиція СБушників по цій інформації (наразі є прес-служба)? 6.Як завжди чув дзвін, а неясно звідки він.... 7.Чому прибули всі, крім нової патрульної поліції, яка в 20.00 заступила чергувати? 8."Ш", що був за кермом? 9.Якщо вдарив дівчину - ганьба, незалежно від стану та належності до правоохоронців (двічі ганьба!!!!)
Автор до До авторів Показати IP 20 Грудня 2015 15:46
До Вашого відому, нова патрульна поліція заступила на чергування о 22:00
123 до Автор Показати IP 20 Грудня 2015 23:06
По всіх новинах вказано о 19:00, завжди так патрульні заступали і вчора був не виняток!!!!!!!!!!!!!!
Митник Показати IP 20 Грудня 2015 15:24
Бидлоту на нари СБУШНУ!!! Бо вони охренєвші шибко. Даю гарантію, що зустрічну заяву потерпіла напише зі страху або дадуть бабло. це підари ще ті ... і їх реформи не торкалися!!!
Адекват до Митник Показати IP 20 Грудня 2015 23:25
Бачу, тобі СБУшники залили сала за шкіру.
гнати Показати IP 20 Грудня 2015 15:29
прихвостня яника.Це вороги України,а не захисники народу.Ще й хотіли ,,порішати" сволота. вІН ЖЕ ПРИ ЯНИКУ СЛУЖИВ? Чого їх і далі тримають? Ну не зміняться вони вже ніколи.
Ая Показати IP 20 Грудня 2015 15:33
Питаю, що то не було там когось, хто від разу повчив б сволоту за те що зробив? Надіюсь, що його години в СБУ вже пораховані.....
рома до Ая Показати IP 20 Грудня 2015 18:29
на пенсию пора.и це суд решить може девка десь впала.и решила пидставити людину
ген Показати IP 20 Грудня 2015 15:33
Поліція заступила в 22год
Наташа до ген Показати IP 20 Грудня 2015 23:11
О 20.00 сьогодні, 19 грудня, лучани побачать перший виїзд луцьких поліцейських. 15 екіпажів цілодобово охоронятимуть громадський порядок в місті.
Цікаво Показати IP 20 Грудня 2015 15:39
В статті: "...Коли ж на місце події прибули активісти «Самооборони Волині» та нацгвардійці...". А чому ж це першими не з"явилися новоспечені поліцейські? Перший "вихід", - і пшик з того вчорашнього піару. Чи як це розуміти? Такі гроші в цих поліцейських і реформу вбабухали, а маємо, те що маємо. Як завжди. Дивує ситуація, коли поліція чи міліція (бо зі статті не зрозуміло, хто проводив роботу, адже дівчину доправили в відділення поліції, а заяву вона написала в ліквідовану міліцію) знову продовжує стару пісню із "полюбовним" залагодженням ситуації, адже дали можливість спілкування потерпілої і друзів кривдника. Що це: непрофесіоналізм нової структури чи добре заїжджені методи "відбілювання" певних людей як відголос методів роботи старої системи? Вибачте, але в жодному випадку для себе я не бачу тої декларованої концепції суворого дотримання норм права новою поліцією. Якщо винуватий - то має відповідати згідно закону і крапка, а тут йому свідомо дають методи для, так би мовити, "маневру". Хіба цього ми чекали від нової поліції? - Бачу, нічого в цій країні змінити не вдасться.
Я Показати IP 20 Грудня 2015 15:54
Посадити бидло і все! Сбу шники це сволота ще та, їх всіх треба там почистити.чим вони взагалі займаються? За них пора взятись!
Крук В.М. Показати IP 20 Грудня 2015 15:58
"... нетверезий співробітник СБУ вдарив молоду дівчину кулаком в обличчя." - це ганьба ,не місце йому в цій службі ! Суд над ним повинен бути відкритим з висвітленням в засобах масової інформації.
не пацик Показати IP 20 Грудня 2015 16:46
Його так вчили залицятися до дівчат-в них така методика. Спочатку кулаком в писок а потім як тебе звати дівчино ?-стара школа що поробиш -но ефективна без довгих нудних побачень- квітів- кіно-морозива-шампанського.-а так скоро-ефективно і економно вона вже його незабуде ніколи.
Анонім Показати IP 20 Грудня 2015 16:56
мусор поганий чому не в АТО?
ывапр Показати IP 20 Грудня 2015 17:10
Шмаровоз Василь-ім"я цього СБУшника
Синій до ывапр Показати IP 22 Грудня 2015 18:07
Шмаровоз - він і в СБУ шмаровоз
роман Показати IP 20 Грудня 2015 17:30
Вони простих смертних за людей не вважають!
Ен. Показати IP 20 Грудня 2015 17:36
Прізвище цього п. в студію!!! Якщо не буде заільнений - позор СБУ!!! Перевіримо чи всі там уроди такі
Анонім до Ен. Показати IP 20 Грудня 2015 18:15
А завжди в подібних випадках на вулицях Луцька з'являється саммоборона разои з нацгвардією?
Братуха Показати IP 20 Грудня 2015 17:43
Якось жалко його,тож наш захисник
петька Показати IP 20 Грудня 2015 18:12
шо тут нового
рома Показати IP 20 Грудня 2015 18:19
бачете дивчина зачипила перша його дружину.це вже повод.
Тарас Показати IP 20 Грудня 2015 18:23
Скільки розумників тут зібралося, вас всі потрібно в верховну раду. З такими коментарями відразу стає видно, що людям дай кого небуть образити принизити, "Хліба і видовищ" . Нова поліція тільки заступила, а вже хочите щоб все і відразу змінилося. А через одного чоловіки ганьбити всю службу, усіх хлопців, які резикували і резикують своїм життям в зоні АТО не варто.
цікаво до Тарас Показати IP 21 Грудня 2015 12:14
Тарасе, писати навчись без помилок, а тоді вже займайся заступництвом для реформаторських плодів тої недолугої олігархічної влади, яка вдерлася на крові безневинних. Та й тепер, як видно, користується підтримкою деяких малограмотних людей. А про службу (СБУ), то дійсно, погоджуюсь, всіх "під одну гребінку" брати не потрібно. Але обов'язково з СБУ потрібно було б щось робити, бо їх реформи не торкаються, хоча з них треба було б починати зміни. Оскільки, фактично, те, що зараз в країні коїться - це результат багаторічної бездіяльності якраз Служби Безпеки. Покладених на неї обов'язків вона не виконувала, - так в нас постійно і безперешкодно діяла і діє "п'ята" у всіх сферах і ешелонах влади, що й призвело до війни. Відповідальних за це не спостерігаємо чомусь, немає хоча б теж якихось розслідувань. Відтак, сумно стверджувати так, але вже для себе бачу, що в кінці-кінців виявиться, що жертви майдану і нашої війни були марними, бо це лише частинка зловісного задуму олігархату, щоб керувати державою на роки вперед.
Жора Показати IP 20 Грудня 2015 18:23
Як то кажуть: у сім'ї не без урода!!! Нажаль такі офіцери позорять ім'я спецлужби України.
толерант до Жора Показати IP 20 Грудня 2015 21:41
не думаю, що все так просто , як викладено вище, хто дав право розміщувати фото людини коли не доказана його винуватість. і коли ображають вашу дружину так звані "європейці" невідомо яка буде ваша реакція. неодноразово попадала в побутових ситуаціях на неадекватів, які не вміють себе поводити - принижують і прикриваються самообороною і т.д і т.і.
Елеонора Толеранту до толерант Показати IP 20 Грудня 2015 23:18
"неодноразово попадала в побутових ситуаціях на неадекватів, які не вміють себе поводити - принижують і прикриваються самообороною" Те саме можу підтвердити. Самооборона, правосеки. Часто туди записуютьсяще ті типи... Не все так просто, стаття замовна.
Лучанин до Жора Показати IP 21 Грудня 2015 18:36
він прапорщик.і не треба всіх гребти під одну гребінку...згадайте хоча б загиблого в АТО капітана СБУ Віктора Мандзика,який виконував свій обов'язок перед батьківщиною.
123 Показати IP 20 Грудня 2015 18:50
це чікіст
User до 123 Показати IP 22 Грудня 2015 03:48
Чікіст - це хто? Любитель гламурних чік?
Націоналіст Показати IP 20 Грудня 2015 18:53
Що впали вже нижче планки дегенерати і прапорщик ваш з відділу звязку як раз яскравий цьому приклад гарно він на фото вийшов схожий на сільське бидло, і Стицюк теж непогано одягнувся вже вкрали собі як гроші пропонують потерпілим.
Толерант до Націоналіст Показати IP 20 Грудня 2015 21:51
а ви їх за руку зловили, чи просто заздрість, що націоналіст недопущений. Стецюк не копійки не привласнив, аби ще ти так зміг втриматись від "персня"! ображити інших - принижувати себе "європеець,,,,,,,,,,,,,,,"
Мужикі Показати IP 20 Грудня 2015 19:01
Сумніваюсь, що це офіцер. Підняти руку на жінку це не припустимо. Не варто робити передчасних заяв і по вчинку когось одного вішати клеймо на всю службу. Ви відкрийте інтернет і побачите, що саме СБУ демонструє найвагоміші результати в проведені АТО та по боротьбі з корупцією. В цій структурі тривають очищення, про що теж інформується суспільство. Цей випадок не залишиться не поміченим і я впевнений, що винуватця чекає гідне покарання.
Анонім до Мужикі Показати IP 20 Грудня 2015 19:18
А що ти особисто будеш робити, коли якась стороння жінка умисно, мягко кажучи, штовхне твою жінку в той час коли ти знаходишся поряд зі своєю жінкою?
СТАХ до Мужикі Показати IP 20 Грудня 2015 20:16
А ти відкрий закон про СБУ і прочитай... ЧИ не їх робота була не допустити Крима і Донбаса, а тепер їздять в зону АТО за індульгенцією від люстрації. Так, їхня "боротьба" в самому розпалі проти тих хто зупинив наступ кацапської наволочі... І ніякого очищення там не відбувається, не вводьте суспільство в оману.
Валентин Показати IP 20 Грудня 2015 19:04
Ну у нас все як завжди. Без розбору накинулися на чоловіка, а винен чи невинен із статті не зрозуміло. Якщо винен - має відповісти. А наперед судити людину мабуть неправильно, а тим більше цілу структуру.
ЛОРА до Валентин Показати IP 20 Грудня 2015 21:46
дякую за вашу думку, а на початку коментарі -просто жах. вже засудили і розстріляли. про іншу сторону конфлікту ніхто не цікавиться.
вася Показати IP 20 Грудня 2015 19:07
нычого йому не буде
Петро до вася Показати IP 20 Грудня 2015 21:08
Буде 100%. Його загноблять самі працівнники.
User до Петро Показати IP 22 Грудня 2015 03:50
Які працівники? Ті кореша, що приїхали його "відмазувати"? О так, ті загноблять, авжеж.
Яша до User Показати IP 22 Грудня 2015 18:09
Цих решта теж звільнити!
От знову те саме ( Показати IP 20 Грудня 2015 19:34
А свідки даної події є ? Чоловіка звісно ніхто не виправдовує, але .... це чергове ББС ? Стаття подана таким чином, щоб рейтинг собі накрутити.Жодних фактів, черговий "вброс" інфи. Можливо там дівка така була, що в темноті і не розбереш що то дівка штовхнула мужика, а в нього рефлекс спрацював от тобі і синяк )
Толерант до От знову те саме ( Показати IP 20 Грудня 2015 21:44
Цілком згідні з вами, знаю того чоловіка. за 30 років ніколи такого не було. і ще виникае питання як себе поводила візіві, хоча звичайно жінку не можна, але де коли дуже хочеться!!!!!
Анонім до Толерант Показати IP 21 Грудня 2015 10:11
Олександру Кужель теж депутат побив і що?Ніхто не покараний.
Ст.лейтенант Показати IP 20 Грудня 2015 19:37
День чекизда празновали? - В Мордоре его такие уроды празнуют 20 декабря...
філолог до Ст.лейтенант Показати IP 20 Грудня 2015 20:32
Ти в школі навчався?
Ст.лейтенант до філолог Показати IP 20 Грудня 2015 21:11
А в чем дело? Что я неправильно написал?
пасажир до філолог Показати IP 22 Грудня 2015 07:44
впевнений, що відсотків 90 коментаторів цього сайту (і статті цієї) ще досі в школі навчаються
Гусар Показати IP 20 Грудня 2015 19:44
У верховній раді така поведінка чи не кожен день. І вже звикли. Вже не цікаво. А тут взагалі для сб-шника така поведінка не характерна. І на скільки я пригадую за роки незалежності таких ситуацій ніколи не було. Через те і сумно, що такі випадки є, навіть поодинокі.
Сусід Показати IP 20 Грудня 2015 21:30
Знаю я цього Василя. Нормальний, спокійний хлопець, мухи не обідить. Як таке сталося - не зрозуміло. Треба спокійно в усьому розібратись. Хоча, звичайно, мав би стриматись.
Сусідка Показати IP 20 Грудня 2015 21:40
Спочатку треба розібратися шо сталося, а вже потім кричати. Хоча бити жінок то остання справа. Якщо вона перша не почала.
невідомий Показати IP 20 Грудня 2015 21:44
А чому про молодих людей ніхто нічого не повідомляє? Вони себе вели порядно ?!!! Коли дорослий чоловік йде зі своєю сімєю і робить зауваження на неввічливу поведінку дітей то це нормально! Правоохоронні органи розберуться!
Ірина Показати IP 20 Грудня 2015 21:53
Стаття тенденційна. З однієї назви хочеться того сбу-шника задушити. Мабуть, він не правий. Але чи так все однозначно?
Анонім Показати IP 20 Грудня 2015 21:56
Украiна захворiла пiсля майдану !!!
Кріс до Анонім Показати IP 21 Грудня 2015 08:58
Вона ніколи здоровою і не була
Спостерігач Показати IP 20 Грудня 2015 23:27
А щож молода дівчина? Не пропустила старшу жінку, свою матір. Штовхнула, нахамила. Не вибачилася. Затіяла штовханину. І це наше майбутнє? Можливо про неї також варто поговорити? Як її там...
Думаю - гадаю Показати IP 21 Грудня 2015 00:32
Думаю, що між "штовхнула" та отримала "по пиці" там були ще міцні словечка як від першої так і від другої особи.
Ковель Показати IP 21 Грудня 2015 01:13
Безпредєл ... якщо це підтвердеться, то нафіг його з органів ...
сБу Показати IP 21 Грудня 2015 02:33
вчора проходив поруч, було з самооборони людей з 20...чи то варти порядку. сбу-шник точно винен. ще був мужик з вазоном
Смерть мусарні Показати IP 21 Грудня 2015 10:03
Мусорське бидло! На нари цього гівноСБушника і всю ту бикоту, яка прийшла того козла пробувати відмазувати.
Frida Показати IP 21 Грудня 2015 10:12
На нари того бика! Хай спробує під шконкою помахати руками...
До дописувачів Показати IP 21 Грудня 2015 10:29
Василь ніколи офіцером СБУ не був і не буде! АТО вже пройшов у відповідності до фаху. Як на нього, геть дивна подія.... Те,що звільнять відсотків 99! Але чому тільки його фото, а де ж побита??? Героїчна самооборона???? Дивно все...
Йось до До дописувачів Показати IP 22 Грудня 2015 18:12
Ага,точно "пройшов".Як більшість волинських СБшніків,на передку...
читач Показати IP 21 Грудня 2015 19:59
А нах...на дійсно фото викладати???? І де ж дійсно та постраждала? Чому її фото нема? Можливо вона теж на підпитку була? Я не думаю що ця людина могла підняти руку на дівчигу! Значить на то були адекватні причини!
Сом на дні Показати IP 21 Грудня 2015 23:57
Схаменіться, люди, ситуація скоро проясниться. Обидві сторони винні. Не можна упереджено крошити батон на того чувака тільки тому, що він сбушник, митник, суддя чи прокурор. Хоча нам вони усі не до вподоби. Зараз буває так, що коли по вулиці йде компанія молодих людей, то хоч втікай на дно річки, як я.
небайдужий Показати IP 22 Грудня 2015 09:50
Громада має контролювати і вчити владу а не клясти за компом...
Олександр Показати IP 22 Грудня 2015 19:31
У мене питання до шановних правоохоронців: чому і яким чином докумен про освідування з' явився в інтернеті, може й матеріали кримінальних проваджень будемо на сайтах новин викладати , і чи освідовані усі учасники конфлікту?
Свідок 4 Показати IP 23 Грудня 2015 12:53
Та безневинна дівчина - Іринка Максимук. Під час сутички, нецензурно лаючись, в гарячці сказала, що у неї дядько в прокуратурі працює, тому вона покаже цьому сбушнику, що по чому. Робіть висновки.