USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.76 9.95

У Луцьку розпочалося прощання з Ігорем Єремеєвим

15 Серпня 2015 10:45
Панахида за покійним народним депутатом розпочалася у Свято-Троїцькому кафедральному соборі.

Для того, аби віддати останню шану покійному, зібралося декількасот осіб, серед яких представники обласної та міської влад, міністр інфраструктури Андрій Пивоварський, рідні Ігоря Єремеєва та пересічні лучани.

Вести фото- та відеозйомку панахиди представникам ЗМІ категорично заборонила охорона, яка мотивує це емоціями матері покійного. На брамі собору з’явилися наліпки з попередженням про заборону ведення зйомки. Своєю чергою, митрополит Луцький та Волинський Михаїл запевнив, що церква заборони вести зйомку не давала і він не бачить підстав для таких заходів безпеки. У підсумку, кремезні чоловіки у чорному неохоче погодилися, аби журналісти могли здійснювати зйомку на майдані перед входом до собору.

Прощання із нардепом відбудеться у будівлі облмуздрамтеатру, де, як пояснили працівники охорони, також буде заборонено вести фото- та відеозйомку, оскільки на час прощання будівлю орендуватиме родина покійного.

Поховають Ігоря Єремеєва у рідному селі Острожець, що на Рівненщині.

Нагадаємо, народний депутат Ігор Єремеєв 26 липня впав з коня під час верхової їзди у полі між селами Лище та Крупа Луцького району. Лікарі діагностували у Ігоря Єремеєва закриту черепно-мозкову травму, перелом основи черепа. На лікування його перевезли у клініку в Цюриху (Швейцарія).

Серце Ігоря Єремеєва перестало битися 12 серпня в клініці у Цюриху. Йому було 47 років.

Друзі, колеги, опоненти, пересічні люди, які знали його чи ніколи не були з ним знайомими - усі вони пригадують бізнесмена, політика, благодійника, Людину.

ІГОР ЄРЕМЕЄВ: КАДРИ З ЖИТТЯ НАРОДНОГО ДЕПУТАТА. ФОТОРЕПОРТАЖ

Світла та вічна пам'ять...
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 38
Анонім Показати IP 15 Серпня 2015 10:55
Вести фото- та відеозйомку панахиди представникам ЗМІ категорично заборонила охорона, яка мотивує це емоціями матері покійного. На брамі собору з’явилися наліпки з попередженням про заборону ведення зйомки..Все покрите тайной ..а тіло де .може лева людина буде похована . Прощання із нардепом відбудеться у будівлі облмуздрамтеатру, де, як пояснили працівники охорони, також буде заборонено вести фото- та відеозйомку, оскільки на час прощання будівлю орендуватиме родина покійного.
Тетяна до Анонім Показати IP 15 Серпня 2015 11:57
То піди і подивися, "лєва людина" чи права. Хворі на голову люди таке пишуть.
юля до Анонім Показати IP 15 Серпня 2015 12:02
а ви хотіли б, щоб ваших рідних і ваше горе знімали в такий момент. коментарі зайві! люди, будьте людьми!
олігарх до Анонім Показати IP 15 Серпня 2015 12:19
коментар було видалено
Андрій Показати IP 15 Серпня 2015 11:32
І похоронити спокійно і без викрутасів не можуть
Наталя до Андрій Показати IP 15 Серпня 2015 12:08
це їхнє право робити те, що вони вважають за потрібне. Я, наприклад, теж не надто люблю сторонні очі. Одні - поспівчувають, а інші ще й порадіють...
Я Показати IP 15 Серпня 2015 11:58
Напевно це все підстава!!!! І гроб закрили,все так таємно!!!!
волинянин Показати IP 15 Серпня 2015 11:58
коментар було видалено
Вітя Показати IP 15 Серпня 2015 12:00
що там ховати? Мати старенька добра проста жіночка, не думаю що вона там що забороняє, це знову все через гроші. жаль..співчуваю сім"ї дітям, які залишились без батька і матері яка ховає Сина
Я до Вітя Показати IP 15 Серпня 2015 12:14
коментар було видалено
Анонім до Вітя Показати IP 15 Серпня 2015 12:17
старенька добра проста жіночка точно не звикла до публiчностi, тим бiльш в такий момент. Дозволити вести зйомку похорону рiдної людини, непоблiчним людям якось не по собi.
до Віті до Вітя Показати IP 15 Серпня 2015 21:19
це зовсім не вона забороняє, ясно ж.
Norman Показати IP 15 Серпня 2015 12:01
До чого такі заборони, покійний був публічною людиною...
Наталя до Norman Показати IP 15 Серпня 2015 12:11
Був при житті публічною. Навіщо зараз виставляти на публіку ЧУЖЕ горе - невідомо
Андрій до Наталя Показати IP 15 Серпня 2015 15:37
Вони самі це горе виставили в центрі міста. З таким успіхом можна було прощання провести і в Острожці безпосередньо перед похованням. Недалеко від Луцька, й погода сприятлива.
Оля Показати IP 15 Серпня 2015 12:03
Правильно,що заборонили,бо материнські страждання не потрібно висвітлювати в ЗМІ-ЦЕ ГОРЕ.,незважаючи чи це депутат,чи проста людина-помер син.І взагалі не розумію-навіщо часто на ВН розміщують фото із інших похорон,для чого показувати людське горе!!!!?????
лучани Показати IP 15 Серпня 2015 12:07
Якщо не хочуть фото -відео зйомку, то для чого роблять панахиду в центрі міста з перекриванням доріг? Нехай би проводили у сільській церкві.
Анонім до лучани Показати IP 15 Серпня 2015 12:18
Тому що пускають всiх приходить багато людей, просто не дозволяють зйомку ось i все.
ппц Показати IP 15 Серпня 2015 12:08
Нє, люди ви реально сообрражаєте що пишете? Де тіло? Спеціально блін коня на голову собі чувак кинув щоб смерть інсценувати. Ну даєте тоже. Тк і який йрму смисл такий спектакль було влаштовувати? Узбагойтесь трохи!:-) Сходіть самі в театр подивіться, усіх же пускають.
Я до ппц Показати IP 15 Серпня 2015 12:13
На що подивитися? На закриту труну????
Я до ппц Показати IP 15 Серпня 2015 12:15
Як Клімчука хоронили,все було відкрито,і зйомку дозволили. А тут що? Гра!!!! А ви ведіться на таке!!!
Степан Бандера Показати IP 15 Серпня 2015 12:12
В себе в хаті проведіть прощання і ніхто чужий і ЗМІ не прийдуть, а якщо вже дороги перекрили, то вже інформаційний привід. Чому, через що? В Струмівці треба було таємно прощатися, навіщо все місто втягувати в процесію похоронів
Лучинка до Степан Бандера Показати IP 15 Серпня 2015 12:49
Все місто ніхто не " втягував" . Хто хотів прийшов, а хто не хотів - пише всіляку нісенітницю.
Була там до Степан Бандера Показати IP 15 Серпня 2015 16:39
По перше - рух перекритим не був, якщо ви так все добре знаєте, перекрили на пару хвилин , поки вся колона виїхала з театрального майдану одну полосу в напрямку Струмівки. По друге - сім'я орендувала приміщення, і вона мала право вирішувати знімати чи не знімати. Яка нах.. журналістська діяльність?! Це як зйомна квартира орендоване приміщення, то може журналісти мають право прийти до Вас додому і знімати як в туалет ходите. По третє- соромно і гидко жити з людьми як в нас живуть, яка Україна, яка Європа?! Бидло, яке прийшло на похорон і обсмоктує покійного, і те що гроші не помогли , і що з собою не візьме - не візьме, не візьме - ДІТЯМ ЗАЛИШИТЬ! Давіться далі своєю жабою. Вам ніхто не заважав заробити стільки само, бракнуло тільки мозгів мабуть, бо вони не в ім дані Всевишнім.
Місцевий Показати IP 15 Серпня 2015 12:18
Люди звідки тільки злоби? Підіть на прощання з паном Ігорем в драмтеатр і не висказуйте та неберіть гріх на душу буцімто там ховають іншу людину. Це похорон, а не весілля і сім"ю можна зрозуміти, що вони не хочуть шоу та щоб обговорювали хто з високопосадовців був його другом і прийшов, а хто ні. І т.д.
Т.Л.п.. Показати IP 15 Серпня 2015 12:19
Завтра ж замовлю панахиду! Скільки цей чоловік добра зробив..А тих.зто вбачав в ньому махінатора.то скажу. що всі ми з гріхом!
Ірина Показати IP 15 Серпня 2015 12:45
Нашим людям все не так , не так ховають, не так вінчають, не так сів , не так став... Вас будуть ховати , як ви забажаєте.
Україна Показати IP 15 Серпня 2015 13:14
Злі язикі цікаво як вас ховатимуть чи хтось згадає! Ігор Миронович це Людина яка за життя зробила багато добра, нехай спочиває у спокої, царство небесне!
Ю. до Україна Показати IP 15 Серпня 2015 16:09
коментар було видалено
саша Показати IP 15 Серпня 2015 14:11
Давайте згадувати все саме краще що зробив покійний як би кожен з нас зробив хоть 0,1% який був би наш луцьк
своя Показати IP 15 Серпня 2015 14:11
Була в драм. театрі, не бачила закритої труни, все було відкрито, дуже шкода стареньку мамочку і дітей. Земля йому пухом.
Анонім Показати IP 15 Серпня 2015 14:30
коментар було видалено
олег Показати IP 15 Серпня 2015 18:21
коментар було видалено
Волинь Показати IP 15 Серпня 2015 18:52
Світла пам'ять Ігорю, нехай спочиває з Богом. Це була людина з великої літери! Співчуття рідним
Помоліться краще Показати IP 15 Серпня 2015 19:37
за нього і за всіх померших. Співчуття мамі, дітям, дружині, родині. Люди ! Людина померла ...
Луцьк Показати IP 15 Серпня 2015 19:50
коментар було видалено
Олічка Показати IP 15 Серпня 2015 22:56
Як ми деградували, у нас немає вже простоі людяності і співчуття
Апостол Показати IP 16 Серпня 2015 17:52
Скажите, правду ли говорят, что олигархи, как и простые люди, тоже любят родину, но как—то по—особому? — У олигархов любовь к родине имеет плотский характер, в то время как у обычных людей — скорее платонический!