USD 39.75 40.04
  • USD 39.75 40.04
  • EUR 39.80 40.10
  • PLN 9.85 10.00

У Луцьку відспівуватимуть загиблих на Сході солдатів

25 Травня 2014 21:19
Чотирьох лучан, які загинули в результаті обстрілу під Волновахою, відспівуватимуть 27 травня.

Про це в Facebook повідомив міський голова Микола Романюк.

З його слів, 27 травня Луцьк буде прощатися з чотирма лучанами, які загинули на Донеччині.

Так, об 11:00 відбудуться богослужіння в Святотроїцькому кафедральному соборі, де відспівуватимуть Дмитра Йовзика, Володимира Зарадюка та Віталія Махновця та богослужіння в Святоіллінському храмі, де відбудеться відспівування Володимира Прокопчука.

А о 12:30 у місті пройде громадянська панахида на Театральну майдані", - написав він.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Лучанка Показати IP 25 Травня 2014 21:40
Царство небесне загиблим.Простіть,що не захистилили,що не били в дзвони,що допустили вашу загибиль.Кричу,плачу ,молюся ,щоб Господь більше не допустив на нашій землі такого горя.Господи спаси і сохрани!!!
горохівчанин Показати IP 25 Травня 2014 23:09
Нехай земля буде пухом.Знаю особисто Віталія Івановича Махновця,понад 3 роки працювали разом електромонтажниками у фірмі НЕП. Хороша ЛЮДИНА.Дуже співчуваю рідним.
Лучанка Показати IP 26 Травня 2014 00:07
До сліз..... царство небесне їм. а родині- сили але подивіться. все таки мусили перекрутити і одного відспівають в УПЦ МП. де ж наша єдність ? коли нарешті виженуть тих попів - запроданців з МП і люди прозріють ?...
Анонім до Лучанка Показати IP 26 Травня 2014 09:07
Молоді люди відійшли у вічність, невідомо що ще буде......а ви про Кп МП.....що ж ви за людина....кому война а кому мать родна. горе в родинах в містах на Волині а ви про попів........
Сергій до Лучанка Показати IP 26 Травня 2014 09:09
вам нема що сказати промовчіть!!!!! в такий час такі речі повинні бути на останньому рівні..люди вмирають
Сергій до Лучанка Показати IP 26 Травня 2014 09:09
вам нема що сказати промовчіть!!!!! в такий час такі речі повинні бути на останньому рівні..люди вмирають
Вільна Волинь до Лучанка Показати IP 26 Травня 2014 11:10
Про що ви взагалі пишите? Між іншим Волинська єпархія УПЦ докладає масу зусиль в останніх подіях щоб допомогати сім'ям загиблих, пораненим! Скільки ви будете розділяти людей? Вам ще мало? Ви хочете ще на релігійній почві ворожнечу? В УПЦ маса священиків і мирян, які є патріотами своєї Батьківщини! Не лізьте людям в душу! Ви на це не маєте жодного права!
Інна до Лучанка Показати IP 26 Травня 2014 15:23
Ця церква знаходиться неподалік його дому в районі ДПЗ і Він був прихожанином тієї церкви.
Анонім Показати IP 26 Травня 2014 00:17
пі*ар романюк тільки в ФБ сидить і воду мутить...
Людмила Показати IP 26 Травня 2014 06:51
До Лучанки Як вам не соромно? Вибирати, в якій церкві відспівувати -право рідних. Не смійте і тут вставляти свої п'ять копійок і не розпалюйте міжконфесійну ворожнечу.