• EUR 40.00 40.20
  • PLN 9.95 10.20

«Волиньбаскет» здобув перемогу в Харкові

2 Жовтня 2016 21:10
Гра «Політехнік» – «Волиньбаскет» закінчилася з рахунком 78:68, повідомляє прес-служба "Волиньбаскету".

Для харківського клубу матч із лучанами став урочистим відкриттям сезону. Саме тому «політехніки» підійшли до гри в максимальних фізичних кондиціях. Чого не можна сказати про «Волиньбаскет», який першу зустріч Суперліги Парі-Матч провів у п’ятницю в Кременчуці.

Попри те, що опоненти грали один проти одного багато років у Вищій лізі України, двобій почався акуратно. Ніхто не квапив подій, і команди здобували, так би мовити, планові залікові пункти. Але якщо в Харкова закидала вся команда, то Луцьк попервах тягнули новачки Сергій Алфьоров та Артем Чемякін.

Все ж «Волиньбаскет» зберіг лідерство в матчі завдяки фантастичній 10-хвилинці, яку виграв в п’ятнадцять балів – 29:14. Тож на велику перерву команди пішли за рахунку 37:49.

За дві хвилини до сирени відставання трималося на рівні 11 очок – 65:76. Але тут лучани сфолили на Арабаджи при виконанні ним триочкового, і той був точним – 68:76.

Проте це був останній успіх «Політехніка», а два реалізовані штрафні Чемякіним встановили остаточні 68:78. Є перша перемога БК «Волиньбаскет».