USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.10 39.45
  • PLN 9.71 9.93

Повідомили про замінування міськради і лікарні у Луцьку

29 Червня 2016 23:22
Надійшла інформація про замінування міської ради та міської лікарні у Луцьку. На місці працювала поліція. Згодом правоохоронці повідомили, що інформація про замінування не підтвердилась.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини стало відомо з власних джерел.

Так, біля адміністративного приміщення, що знаходяться на вулиці Богдана Хмельницького, працювали відповідні служби та правоохоронці.

За станом на 23:30 інформацію підтвердили правоохоронці. Поліція перевіряла повідомлення про замінування Луцької міської лікарні та міськради. Попередньо близько 22.10 та 22.34 на екстренну лінію "102" надійшли повідомлення від невідомого про замінування.
На місце події виїхали слідчо-оперативні служби Луцького відділу поліції та ГУНП у Волинській області, спеціалісти вибухотехнічного відділу, кінологи, співробітники Державної служби з надзвичайних ситуацій тв патрульної поліції. Персонал та хворих з лікарні евакуювали. Спеціалісти-вибухотехніки перевірили інформацію про замінування. На місце події виїхало керівництво ГУНП на чолі з Петром Шпигою.



За станом на 00:20 стало відомо, що інформація про замінування міської лікарні не підтвердилася. Пацієнти та персонал повертаються в приміщення. Поліція працює над встановленням особи, котра зробила неправдиве повідомлення й перевіряє інформацію про замінування міськради, - зазначив керівник волинської поліції Петро Шпига. Проте, як повідомляє кореспондент ІА Волинські Новини, особу, яка повідомила про замінування, вже встановили.

За станом на 00:29 кореспондент ІА Волинські Новини повідомив, що інформація про замінування Луцької міської ради теж не підтвердилась. Рух вулицею Хмельницького відновили.

За станом на 00:40 цю інформацію підтвердили правоохоронці й зауважили, що поліція вже встановила особу, котра здійснила неправдиві дзвінки про замінування.

Нагадаємо, завтра, 30 червня, о 10 годині луцькі обранці громади на чолі із міським головою планують провести пленарне засідання чергової сесії Луцької міської ради. Однак, чи відбудеться остання у зв'язку з надзвичайною ситуацією - наразі невідомо. Подібний інцидент уже траплявся у листопаді 2014 року. Утім, тоді правоохоронці, які прибули за викликом, не виявили у будівлі небезпечних предметів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 31
я Показати IP 29 Червня 2016 23:26
замынували мыську лыкарню
Луцьк Показати IP 29 Червня 2016 23:30
Лікарню міську теж замінували, всіх хворих вивозять!
тиць-здиць Показати IP 29 Червня 2016 23:54
виявити гада, покласти в відділення урології, і пролікувати як поганого танцюриста
Л Показати IP 29 Червня 2016 23:59
Щось війна й до Луцька підкралась. Йшла вчора знайшла під аркою гордіюк 35 гільзу від патрона кинула її на бік. Звідки вона тут. Якоїсь ночі вистріл чула. Диверсанти й сюди пробрались? Люди будьте скрізь уважні і обережні.
л до Л Показати IP 30 Червня 2016 01:02
102 в таких випадках треба набирати і нічого не чіпати.
Знаючий Показати IP 30 Червня 2016 00:11
Мусара самі дзвонять, а потім типу працюють
Ірина до Знаючий Показати IP 30 Червня 2016 07:37
Козел ти знаючий
Незнайка до Знаючий Показати IP 1 Липня 2016 01:18
Ти дебіл
укр Показати IP 30 Червня 2016 00:12
Перебити би,козлу,руки і ноги.і заставити бігати на костилях по східцях вверх-вниз
Знаючий Показати IP 30 Червня 2016 00:25
Мусара самі дзвонять,а потім типу працюють
111 до Знаючий Показати IP 30 Червня 2016 01:41
Ти думаєш їм класно серед ночі зриватись з домівок від дружин і дітей?! Не знаєш - не пиши! Поліція гарно спрацювала!
Валя до 111 Показати IP 30 Червня 2016 10:36
Згідний повнстю. Мєнти в цей час або сплять або бухають. А все це вигідно журналістам, від яких редактори вимагають сенсацій, а не статті про погоду і оздоровлення дітей.
Я до Знаючий Показати IP 30 Червня 2016 01:50
Моя мама в лікарні лежить. Поліція спрацювала чітко. А якщо не сциш, напиши номерок свій, наберу, зустрінемось, поговорим
Правосєк до Я Показати IP 30 Червня 2016 05:41
Налякали голою ж.. йожика. Мусора вони у нас не в респекті. Нові кращі ал стаих залишили. А виганять треба було старих всіх.
123 до Правосєк Показати IP 30 Червня 2016 09:50
А ти чому не пішов??? Злякався, що такого дрищя не візьмуть
знаючий до Я Показати IP 1 Липня 2016 15:14
103
Сірий Показати IP 30 Червня 2016 00:47
Просто не треба писати про вибухи на 40-му кварталі, не роздувати нездоровий інтерес придурків до подібних речей, не виставляти відео ЧОГОСЬ.
Ух ти Показати IP 30 Червня 2016 00:57
Видно в когось в лікарні теща лежить - вирішив провітрити, поганяти, або поховати (потрібне підкреслити). А цирк так, заодне, щоб вночі теж побігали. Чим не варіант? Але підвісити йому б ту міну до одного місця... жартівник хрєнов.
Питання Показати IP 30 Червня 2016 01:02
Питання по організації евакуації хворих: а чому вони під стінами стоять? А якби та бомба була закладена десь поряд в якомусь з кабінетів чи палат? Їх цеглою не дістало би? То для чого було вивозити (виводити)? На території місця безпечніше не знайшлося? Депутуів то аж за лінію повиганяли, а їх можна було б і під стіни поставити.
hgd Показати IP 30 Червня 2016 01:28
тренування дурней
Я Показати IP 30 Червня 2016 01:55
Люди, ви геть подуріли? Моя мама в тяжкому стані змушена виходити, а ви про організацію евакуації???
Читич Показати IP 30 Червня 2016 06:39
А чому крадене фото іншого видання без посилання?
Хворі Показати IP 30 Червня 2016 07:35
Бажаю тому жартівнику, щоб в такі хвилини він лежав на операційному столі..... Цей жарт колись обернеться тому козлу. Якщо знайшли його, то він має сісти в тюрму і на довго.
підтримую Показати IP 30 Червня 2016 08:14
Від Міської ради користі ніякої там сконцетрований увесь негатив міста усе зло - бюджет розкрадають різними примітивними схемами типу перестелити плитку по Лесі Українки, луг забудовують перед Старим містом з таким озвірінням як завтра кінець свіу іт.д. і т.п.....
Лучанка до підтримую Показати IP 30 Червня 2016 19:08
от і я за таке на рах. міськ.ради, лікарні ні-це маразм повний,а міс. раді пора явно задуматися...
дьома Показати IP 30 Червня 2016 08:29
коментар було видалено
Луць Показати IP 30 Червня 2016 08:40
Поліція знайде того придурка, а наш продажний суд дасть йому штраф 51 гривню, або умовно засудить.
лучанка Показати IP 30 Червня 2016 09:14
Господи,що твориться.Ну ладно міська рада чорт з нею там одні ворюги.І увечері там нікого не було.Ну, а лікарня.Там же лежать бідні раби ми. Всіх неходячих,порвзаних на вулицю повиганяли.Нелюд той,що подзвонив. В*** його мало
рома до лучанка Показати IP 1 Липня 2016 15:12
Ну правильно на вечирню прогулянку
Ірина Показати IP 30 Червня 2016 22:50
Дякую мужчині Миколі який, ходячи на двох милицях і в тяжкому стані, допоміг моїй дитині врятуватись (яка знаходиться в інвалідному візку). Низький Вам уклін.
пяттька до Ірина Показати IP 1 Липня 2016 15:10
Вид чого врятуватися?