USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Гурт «ТІК» виступить у Луцьку

7 Квітня 2010 12:44
Гурт «ТІК» танцюватиме, співатиме та розважатиме лучан під час концерту в рамках найвеселішого «Народного туру» України 24 квітня.

Про це повідомили організатори концерту.

Окрім популярних композицій з альбомів «Тихий» та «Літераdypa» «заслужені олені» України виконають і нові пісні - «Чоловіче щастя», «Сірожине пірожине» та інші..

Загалом на сцені протягом двох годин даруватимуть позитивний настрій колектив з десяти артистів на чолі з веселуном солістом Віктором Бронюком. Глядачів очікує костюмоване шоу, яке, обіцяють артисти, радше нагадуватиме театральну постановку, аніж звичайний музичний концерт – розказали у прес-службі гурту.

Родзинкою «Народного туру», в рамках якого відбудеться концерт у Луцьку, буде те, що разом з вінницькими музиками виступатиме місцева команда. Назва компаньйонів «ТІКа» по сцені у Луцьку поки не відома, проте це обов’язково будуть прикольні та веселі музиканти – кажуть «тіківці».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Зиновій Пипка Показати IP 7 Квітня 2010 13:14
А скільки коштуватиме білет? Я би з Кобітою пішов би. Реальні пацани.
Маркіян Показати IP 7 Квітня 2010 14:55
Пипка, бери свою, я теж свою візьму, відірвемося!
Зиновій Пипка Показати IP 7 Квітня 2010 14:58
Та не вапрос, Маркуша! Тік дуже класні, бачив їх по теліку, особливо цей новий кліп Чоловіче щастя. Моєму босу навіть дуже подобається)))
Фома Неслухаючий Показати IP 8 Квітня 2010 14:22
А я ще троха почекаю...Нехай зітруться відбитки від червоних плям на їхних грудях...Політикани , блін , музичні ! І чого перлись до того стада ? Нормальні музики , на підйомі були. Чого бракувало ? Тьху !!!
xXx Показати IP 11 Квітня 2010 12:39
В дурного народу дурні музиканти.НАВІТЬ БЕЗПЛАТНО НЕ ПІДУ . ОЛЕНІ
wiking Показати IP 12 Квітня 2010 10:25
Раніше нормально співали, а зараз : пірожино, сірожа. Рівень нижче плінтуса. Більше їх початкова музика подобалася: Загребельний, Весна-april. Не піду і за 20 грн.
Дядя Вася Показати IP 19 Квітня 2010 12:28
Квитки 80-260 грн.
Дімич Показати IP 19 Квітня 2010 21:37
Народний тур міг би бути і дешевшим.
WS Показати IP 23 Квітня 2010 18:30
Підтримую!! Най би платили мені аби це слухати - і то не сила. Від плінтуса це ще мінус пару щабель. Бє.
pruwit Показати IP 24 Квітня 2010 10:17
)))