USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

10 найбагатших українців збідніли за рік, лише Порошенко – збагатів

30 Жовтня 2015 16:14
Статки представників першої десятки найбагатших людей України значно скоротилися, однак це не стосується президента Петра Порошенка, який став багатшим.

Про це свідчить рейтинг топ-100 найбагатших українців журналу "Новое время", опублікований у четвер, - інформує Українська правда.

Згідно з дослідженням, статки Порошенка за рік виросли на 20% до 979 мільйонів доларів, що дозволило йому піднятися з 9 на 6 місце.

Це відбулося завдяки активному розвитку його кондитерського бізнесу, який, незважаючи на кризу, активно розвивається. Нагадаємо, Петро Порошенко обіцяв продати свій бізнес, ввівши в країні «нові традиції», але цю обіцянку досі не виконав.

ЧИТАТИ ЩЕ: ЗА 1,5 РОКУ ROSHEN ВИГРАВ У ДЕРЖАВИ В СУДАХ МАЙЖЕ 100 МІЛЬЙОНІВ

Найбагатший українець Рінат Ахметов поки що зберігає лідерську позицію, однак його статки за рік скоротилися вдвоє до 4,5 мільярда доларів.

Його партнер Вадим Новинський, багатство якого у 2014 році оцінювалося у 1,8 мільярда доларів, зараз має лиш 709 мільйонів.

Видання відзначає, що загалом можна виділити три напрямки, представники яких збагатіли – фармацевтика, продукти харчування і причетність до управління державою.

Загалом у рейтингу - 96 чоловіків і лише 4 жінки.

Автори дослідження зазначили, що на загальну суму майна всіх ста найбагатших українців можна купити лише 4% акцій компанії Apple.

Перша десятка рейтингу виглядає так:

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 22
Анонім Показати IP 30 Жовтня 2015 16:24
Нема слів!!!!!!!!!""
Анонім до Анонім Показати IP 30 Жовтня 2015 17:31
Краще б слів не було у тих, хто розповсюджує цю ТУПУ ПРОПАГАНДУ. Мало ЩЕ?!
Анонім до Анонім Показати IP 30 Жовтня 2015 19:48
А чому тупу? Сім'я віджимала частину бізнесу, а Порох - весь бізнес. Тільки в цьому між ними різниця.
Олена Едуардівна Показати IP 30 Жовтня 2015 16:42
Ужас
Олена Едуардівна Показати IP 30 Жовтня 2015 16:43
нет слов
Юля Показати IP 30 Жовтня 2015 16:45
коментар було видалено
Дмитро Показати IP 30 Жовтня 2015 16:49
коментар було видалено
ковель Показати IP 30 Жовтня 2015 17:08
Молодець Президент!!!
Народ України Показати IP 30 Жовтня 2015 17:14
Ми дуже раді за багатих українців !
я Показати IP 30 Жовтня 2015 17:20
Я такі цукерки називаю дорогим повітрям і ніколи їх не купляю Раджу всім так робити і патріотами заодно станете
123 Показати IP 30 Жовтня 2015 18:36
вибачайте- далі по російськи-пир во время чумы-ну за що такому народу такі іспити-як люди не розуміють-життя одне-куди стільки грошей-як можна спокійно спати знаючи що інші хліб і воду рахують за щастя-схаменіться!!!!!!!!!!!!!!!!!!
до анонім Показати IP 30 Жовтня 2015 18:39
Не заздріть!!!! Свої рахуйте, а не чужі!!!!
Анонім до до анонім Показати IP 30 Жовтня 2015 19:50
І в тому випадку, коли президент порушує Конституцію. не продавши при вступу на цю посаду свій бізнес?
Mik (галицька миша) до до анонім Показати IP 31 Жовтня 2015 12:06
А нарiд рахує саме СВОЇ! Ми всi - бувшi "совки". Великих статкiв нiхто не мав! ЗВIДКИ в оцих багатiїв з'явилися СТАРТОВI КАПIТАЛИ?
777 Показати IP 30 Жовтня 2015 19:41
Ай да Вальцман, ай да су*ин сын!
1125 Показати IP 30 Жовтня 2015 20:00
1. Звіт за 2014 рік!!! 2. Порошенко став президентом 25 травня! 3 .Його бізнес - аграрний та кондитерський. 4. Ті, хто "збіднів" ,- мають бізнес на сході та на окупованих територіях!
Анонім до 1125 Показати IP 31 Жовтня 2015 16:30
Ти забув про заводи пороха, які працюють на армію.
Петро Показати IP 30 Жовтня 2015 23:18
Випадково побачив статтю, прочитав .Здивувався ,що ця новина облетіла дуже багато сайтів новин .Завжди цікавлюсь про що говорить Бірюков(волентер) ,і одного разу він показав чек Порошенка у якому Порошенко передав армії 350 мілйонів гривень,але цю новину я майже ніде не найшов.Я нікого не захищаю ,але мені шкода людей які піддаються подібному,що потім будуть вважати про нього ось так ,як написано в цій статті ,а не насправді ,як воно є .
віра до Петро Показати IP 31 Жовтня 2015 15:26
Якби таке було, то нам би вже вуха*проіздили* таким вчинком президента, брехня , не треба захищати порошенка!!!!!!
124 до віра Показати IP 31 Жовтня 2015 19:04
по собі судите?
олег Показати IP 1 Листопада 2015 16:47
поміняли яника на пороха! І М П І Ч М Е Н Т!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! і як чаушеску грохнути біля солдацкого сортира а потім за ноги новісити!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
oleg Показати IP 2 Листопада 2015 07:30
треба як Піночет в свій час зробив в усіх багатих усе націоналізував олігархів на стадіони за колючий дріт там вони і загнулися!а в нас треба ще і депутатів!