USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Банк у Луцьку порушує права клієнтів?

26 Березня 2014 13:00
«Ідея-Банк» обмежив видачу коштів з поточних рахунків клієнтів. Зняти з них можна не більше 5 тисяч гривень.

Про це повідомив у своєму запиті депутат Олександр Пиза під час 57 чергової сесії сьогодні, 26 березня.

Він зауважив, що такі дії можуть говорити про неплатоспроможність банку. Тож лучани, які є вкладниками цього банку в небезпеці – вони можуть навіть позбутися своїх грошей.

Депутати підтримали запит Олександра Пизи до представництва Нацбанку в місті Луцьку з проханням перевірити платоспроможність фінансової установи «Ідея-Банк».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
вкладник Показати IP 26 Березня 2014 13:44
це все несенітниця, маю вклад, все виплатили вчасно, через деякий час знову зробив вклад, зараз там гарні відсотки, а також приємний колектив. Тим більше це банк з іноземним капіталов (власник Польща). Всі рекомендую.
Я теж мав там вклад до вкладник Показати IP 26 Березня 2014 13:51
3 тижні тому вклад забрав без проблем! Приємний колектив?! - так!
1212 Показати IP 26 Березня 2014 13:54
В Приватбанку сьогодні пробувала зняти - то банкомат видає лише 1 500 гривень в сутки. Так що це також свідчить про неплатоспроможність !!!!
вкладник Показати IP 26 Березня 2014 13:56
просто людина яка є депутатом, то вона думає, що їй і двері ногою можна відкривати
Я до вкладник Показати IP 26 Березня 2014 14:09
згоден, зараз дпутати взагалі думають, що їм все можна, владу ж не вони змінили, а просто сиділи в своїх кабінетах та рахували свої кошти
Оксана Показати IP 26 Березня 2014 14:41
Не знаю як на рахунок 5,000 грн., але сьогодні з картки зняла 10.000 грн. без жодних проблем, на відміну від інших банків де сума зняття в день набагато меньша, у тому числі і державні банки.
депутат Показати IP 26 Березня 2014 14:49
да, що ж сказати, але маємо те що маємо, тут виходить так, що такі депутати як Осіпов А., переймаються проблемами міста та виконують свої прямі обов'язки, а такі депутати як Пиза переймаються особистими проблемами, їх не хвилює місто та люди в якому вони живуть, їх цікавить тільки їхні проблеми, які вони виносять на сесійніх скликаннях. Тоді навіщо нам такі депутати. Треба щоб правий сектор їх перевірив на виконання обов'язків депутата, і забрав той мандат.
АнтиПиза Показати IP 26 Березня 2014 15:42
Цей Пиза ще той 3,14здун! Хай краще розкаже як нагріб відкатів коли в банках працював.
ппиз до АнтиПиза Показати IP 26 Березня 2014 15:51
він тепер чесний, та помічник депутата, він не краде йому люди самі несуть
АнтиПиза до ппиз Показати IP 26 Березня 2014 17:49
Почув про оподаткування депозитів і вирішив швидко грошики (свої і депутата) забрати щоб податки не платити.
ппиз до АнтиПиза Показати IP 26 Березня 2014 18:02
а хіба ті податки ще й треба платити