USD 27.2 27.5
  • USD 27.2 27.5
  • EUR 31 31.35
  • PLN 7.15 7.25

Чи дорожчатиме на Волині хліб

Ціни на хліб соціальних сортів збільшувати не будуть, адже борошно їм продають за дешевою ціною.

Про це інформували під час оперативної наради голови облдержадміністрації сьогодні, 14-го квітня.

«Для хлібопеків борошно подають за 2.80 гривні. Тому немає жодних підстав, аби на Волині піднімали ціну на хліб соціальних сортів», - заявив директор департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Юрій Горбенко.
Загрузка...
Коментарів: 8
Оксана Показати IP 14 Квітня 2014 10:22
Дивна позиція страуса, а газ природній , дизель, бензин, цукор, дріжджі їх теж продають за низькими цінами. Пісня схожа на пісню Азірова - ціни хліб підніматись не будуть. аси не змінились. Чи може треба змінити керівника який співає заїжджену пісню з старої платівки. Люди погляньте навколо і усвідомте, що так як вчора вже не буде!
фермер Показати IP 14 Квітня 2014 10:27
А навіщо взагалі те управління с/г якщо все с/г України приватне, а щоб статистику вести є управління статистики. Скорочуйте його взагалі - економте гроші!!!
хліб Показати IP 14 Квітня 2014 11:10
Прошлая власть была непрофессиональной и грабила народ. Народ грабили постоянно, это не подлежит сомнению. Но вот вопрос. Гривна была стабильна четыре года. Непрофессионалы и грабители держали курс. Да, конечно же, множество экспертов смогут обосновать, что это было сделано неправильно, и давно пора было курс "отпустить" и то, и это, и пятое-десятое, и что Кубив профи, что он в курсе - как надо... Однако сегодня люди в Киеве видели предложения евро по 19 гривен. ДЕВЯТНАДЦАТЬ! До конца месяца будет 25, в этом можно не сомневаться, и я это говорил (что к концу апреля будет 25) еще в начале марта. Не надо мегаэкспертом быть. Так вот - непонятно. Или украинскому народу выгоднее быть грабимым, или я не понимаю значения слова "грабить".
Оксана до хліб до хліб Показати IP 14 Квітня 2014 11:31
Провокаторів геть з обговорення.
Наталка до Оксана до хліб Показати IP 14 Квітня 2014 14:10
А що всі люди, які мають іншу думку (не промайданівську), а що опирається на фактах - це провокатори????Це що виходить, що висловлюватися негативно можна лише на колишню владу, а ці чим відрізняються? Чи можливо це така "свобода слова по майданівські"??? Тоді чому зносили пам'ятники Леніну, адже ви використовуєте його методи???
Сумно... Показати IP 14 Квітня 2014 14:23
Якщо він зробить хліб тільки з муки йому треба дати Нобелевську премію (та не одну). Чому не говорить скільки зараз коштує газ, цукор, дріжджі? А довезти до магазина як? На конях? Замість реальних кроків які будуть допомагати бізнесу, влада знов займається популізмом…
Знаєте Показати IP 14 Квітня 2014 15:27
Коней теж кормити добре треба.
ЛИТОВЕЦ Показати IP 14 Квітня 2014 16:24