USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.94

Пам’ятник Бандері обійдеться Луцьку у 3,5 мільйона

7 Грудня 2016 15:41
Пам’ятник Степану Бандері на проспекті Соборності зведуть за 3,5 мільйона гривень.

Про це йдеться на сайті електронних закупівель Prozorro.

"Переможцем конкурсу на кращу ідею спорудження пам"ятника Степану Бандері визнано авторський колектив за рішенням Луцької міської ради від 29.07.2009 року №44/5. До складу цього авторського колективу скульпторів та архітекторів включено власника КМП "Гранітбудексклюзив", його комерційного директора Грабарчука С.М. з метою вирішення питань конструктивних рішень в процесі проектування та будівництва пам"ятника. Згідно наради авторського колективу-переможців конкурсу спорудження пам'ятника Степану Бандері (протокол від 01.06.2016 №1) КМП "Гранітбудексклюзив" доручено виступити генеральним підрядником побудівництву пам'ятника", - йдеться у тексті повідомлення.

Оскаржити намір укладення договору можна до 17.12.2016 00:00.

До слова, міський голова Луцька Микола Романюк за 5 років не зміг довести до кінця спорудження пам'ятника українському націоналісту Степану Бандері.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 22
ААААА Показати IP 7 Грудня 2016 15:56
Не має де гроші діти....краще б сиротинцям дали чи інтернату.
123 до ААААА Показати IP 7 Грудня 2016 16:17
Єдине за що поважав Романюка, за те, що не витратив гроші на непотрібний пам'ятник, але ж ні.... зараз саме треба, крайня необхідність..... Немає слів!
Анонім до ААААА Показати IP 7 Грудня 2016 20:51
Якщо хочуть пам'ятник біля ЗАГСу то кращий паріотичний пам'ятник матері і дитини. Є скульптури сучасне мистецтво і це дійсно вписується в нову сучасність. Пам'ятники це радянський союз. І не вартує Бандеру робити новим ідолом. Пам'ятаєте як сказано, Не робіть із мене ідола, у святому письмі.
Всезнайко Показати IP 7 Грудня 2016 15:58
Ви що ох...ли? За такі гроші пам"ятник ...?
SS Показати IP 7 Грудня 2016 16:03
Це супер ідея. Потрібно іх ставити в кожному місті, селі і навіть на стовпах. Правда трішки дешевий пам'ятник але впевнений що ціна зросте так як мої діти живуть закордоном і їм не вистачає грошей для одягу на песики.
Міша Показати IP 7 Грудня 2016 16:04
А що в Луцьку вже всі дороги полагодили? Чи може дощові каналізації справно функціонують? Підземні переходи біля "Порт-сіті" та "Цуму" побудовані? Освітлені всі вулиці? Лікарні укомплектовані обладнанням та ліками? Онкохворі діти враз видужали? Війна на сході завершилася? Та ще 100 прикладів можно привести. 3500000 грн. на камінюку яку як не через 5 то через 10 років наступники розламають. Хотілося-б написати "одумайтеся" , але нажаль для цього треба мати орган яким думають.
Просто Показати IP 7 Грудня 2016 16:15
Ну ж ви й ско@и. Засре@е весільну площу. Тепер ті хто одружуються мають дивитись на ОЦЕ?????? Вам робити немає що????????? Немає куди гроші діти??????????? Що ж ви як @@мно за течією пливете?! Майте свою думку, а не через те, що модно так. Не треба цей пам'ятник за такі гроші, коли людям вже на їжу і ліки не вистачає. Причому в тому місці.
ИМЕЮ МНЕНИЕ Показати IP 7 Грудня 2016 16:16
Памятники всяким там идолам должно возводить только племя инициаторов. Только за их деньги, а не за общественные.
ПЕТРО Показати IP 7 Грудня 2016 16:32
На*рена попу гармонь ?
???? Показати IP 7 Грудня 2016 16:55
пир во время чумы !!!!!..... люди копейки собирают армии ...., детям в приюты денег дайте , в садики , школы.... сук.......ки вы!!! слов нет((((
Анонім до ???? Показати IP 7 Грудня 2016 20:57
Міська влада все множить на 10 тільки ви той пір не бачите. Із 1,3 мільярдів гривень бюджету міста в кишеню ромнюківцям і їх посіпакам падає 50%.
Сусід Показати IP 7 Грудня 2016 17:12
Зпиляємо болгаркою нафі*
я до Сусід Показати IP 8 Грудня 2016 12:24
Підтримую.
Василь Показати IP 7 Грудня 2016 17:40
Пам'ятник громадянину Польщі, який був вигнаний звідти за злочини проти свого народу може бути поставлений тільки в Україні. Браво!
місцевий Показати IP 7 Грудня 2016 17:47
Ви громаду питали? Виносьте питання на міський референдум!!! Є вулиця Бандери - там і будуйте! Вітів, Гузь, Пирожик... нехай скидаються і будують!!! Пане Романюк - про вас люди були іншої думки!!!
123 Показати IP 7 Грудня 2016 17:56
Памятник, может лучше сразу мемориал?
Іван Показати IP 7 Грудня 2016 18:09
Коли люди оскаржують рішення возведення пам'ятника десь плаче один Романюк і скульптор які хочуть переполовинити гроші...
АВГАНЕЦЬ Показати IP 7 Грудня 2016 18:36
Я так бачу люди висловили свою думку,мені лишається тільки їх підтримати! Згоден з кожним вище написаним коментарем!
ще не зовсім свідоми Показати IP 7 Грудня 2016 19:04
Свідомі повністю повторюють історію "большевиков". Яке відношення мали Ленін чи Бендера до Луцька? Родилися тут? Ні. Хрестилися ти проживали? Також ні. Чи знали вони про наше місто? Сумніваюся.
АБВ Показати IP 7 Грудня 2016 22:57
Мер і губернатор ------та перевезіть до РАГСу нашого Миколайчика, а собі біля міськради і під ОДА поставте Бандеру і любуйтеся.... Думаю люди не будуть проти... На якої х..ри його ставити біля закладу де люди створюють сімї.... Ви ще кладовище ВІП персонам там зробіть... тож є місце.. плити вийміть.... Трошки думайте з архітекторами міста головою, а не дуп..ю. А взагалі то зробіть у парку алею памятників і відривайтесь там... а не по місту.
А2А до АБВ Показати IP 9 Грудня 2016 11:17
І в парку не місце памятникам. На сам парк, щоб його відновити і довести до пуття треба купу грошей. Крім того парк КУЛЬТУРИ І ВІДПОЧИНКУ, там треба проводити фестивалі, мистецькі акції і спортивні заходи, а памятник Бандері поставити в сквері на розі вузиць Бандери і Винниченка, зісши перед цим нове "Буратіно"
розум Показати IP 8 Грудня 2016 12:35
Шановні, а це нічого, що всі розумні люди міста проти цього пам"ятника. БІЛЬШЕ ТОГО, під час інтерв"ю з Вітівим було проведено інтерактивне опитування: чи зводити пам"ятник, люди відповіли - ні. Проте кого цікавить думка людей. Всім треба гроші в карман покласти, а пам"ятник Бандері саме те джерело, яке допоможе заробити непогані гроші в карман. Та навіть не це головне. Починати сімейне життя з виду на зад Бандери це трохи не comme il faut, м"яко кажучи далеко не по-європейськи, а ми ж йдемо в Європу, чи вже йдемо в інше місце?..