USD 24.8 25
  • USD 24.8 25
  • EUR 27.5 27.7
  • PLN 6.35 6.47

У Володимирі-Волинському змітають з полиць магазинів усю продукцію

Через різкий обвал гривні, люди поспішили скуповувати продукти першої необхідності.

Магазинні полиці із борошном, крупами, олією практично порожні, товари продаються в обмеженій кількості, - інформує «БУГ».

Гривнева паніка, відсутність розуміння, що відбувається із валютним ринком, невпевненість у завтрашньому дні провокує продуктовий масовий психоз серед українців. Скуповування товарів також можна пояснити психологічними чинниками і залишками радянської свідомості

— небагаті громадяни бояться, що подорожчання продуктів продовжуватиметься.

Після вчорашньої наради у Петра Порошенка, яка стосувалась стабілізації гривні, уже до вечора національна валюта почала укріплятись. Люди трохи заспокоїлись, адже ситуація йшла до того, що гривні могли стати безцінними папірцями.
Реклама
Загрузка...
Коментарів: 34
Анонім Показати IP 26 Лютого 2015 14:31
це перемога !!! жити по новому !!
Анонім до Анонім Показати IP 26 Лютого 2015 14:32
троль?
Анонім до Анонім Показати IP 26 Лютого 2015 16:07
коментар було видалено
лучани Показати IP 26 Лютого 2015 14:31
Збут продукції-це дуже добре. Не*іг ховати бабло у матрасах.
Лучанин до лучани Показати IP 26 Лютого 2015 14:35
Извините, сударь, но вы адийот.
Волинь Показати IP 26 Лютого 2015 14:37
Учора порох і кролик злякалися, що попадуть під розхід : народ на поросі пожарить кролика. А скільки можна займатися популізмом і красти мільярди ? Ми що такі дурні, як про нас думає нова банда ?
Порох Показати IP 26 Лютого 2015 14:40
ди**іли при владі!! і люди сліпі!! через патріотизм не бачать що в країні робиться!!!як прожити з теперішніми цінами на зарплату 50-70 доларів в місяць!!??
Анонім до Порох Показати IP 26 Лютого 2015 14:46
МОВЧКИ.
Анонім до Порох Показати IP 26 Лютого 2015 21:04
Ти долари їси? Що тобі до долара. Сало як коштувало від зо до 50 грн, М"ясо від 55 до 65 грн, картопля до 3 грн, молоко - 8 грн. Так і коштує. А ти доляри їж.
Анонім Показати IP 26 Лютого 2015 14:45
Та не може бути. Може це полиці кримських магазинів ? Як колись по ТВ показували ?
Анонім до Анонім Показати IP 26 Лютого 2015 16:09
АГА! Еду мимо АТБ Киев а на стене кто-то написал громадными буквами: КУПИ ЕДЫ В ПОСЛЕДНИЙ РАЗ!
Волинянин Показати IP 26 Лютого 2015 14:54
Люди добрі схаменіться, не робіть паніки Україна може забезпечити себе на 100 % продуктами першої необхідності та й іншими. Ви ж самі наганяєте ціни створюючи ажіотаж за тим чи іншим продуктом. (от придбали ви мішок борошна мішок гречки і мішок ще якоїсь крупи, і що ж ви його зїсте так швидко? теж саме борошно якщо ви постійно не будете ним користуватися в ньому заведуться довгоносики чи як їх і так само буде з крупами ) НЕ РОБІТЬ ПАНІКИ скоповлючі продукти ви тільки даєте нажитися власникам мереж супермаркитів . НЕ ПАНІКУЙТЕ
Анонім до Волинянин Показати IP 26 Лютого 2015 15:15
А ніхто і не панікує Просто люди не вірять у стабільність цін, тому і скуповують. Типовий український менталітет. А от чого ціни на український товар до долара прив"язують ? Хай би уряд пояснив, що товари, вироблені у нас, зростати у ціні не будуть. Може і повірили б . Хоча навряд. А так і далі будуть скуповувати. У нас завжди у всьому винне населення - воно завжди панікує, завжди винне у черговому покращенні. Згадайте вислови наших чиновників.
свидомий до Анонім Показати IP 26 Лютого 2015 21:57
цина на паливно мастильни материали на миндобрива яки в основному импортуемо росте разом з доларом
Оксана Показати IP 26 Лютого 2015 14:56
Не можна купити крупи та олії на все життя, а такий ажіотаж та зростання попиту приводить лише до підвищення цін на той товар, що користується підвищеним попитом. Ми робимо собі ведмежу послугу, а потім будемо дивуватись чому це ціна на гречку виросла. Відкрийте очі і думайте головою.
Анонім Показати IP 26 Лютого 2015 15:00
Мы будем есть теперь не много, весна идет - весне дорогу...
Хвєдя Показати IP 26 Лютого 2015 15:02
Скоро кропива виросте - буде борщ.
Анонім до Хвєдя Показати IP 26 Лютого 2015 15:07
Смачного! М'ясо з картоплею не забудь вкинути
Анонім Показати IP 26 Лютого 2015 15:04
Продукти купили, а про туалетний папір забули... Як-то кажуть, важко жити - шкода вмерти.
волинянин Оксані Показати IP 26 Лютого 2015 15:05
повністю підтримую
Корінний лучанин Показати IP 26 Лютого 2015 15:08
ОТ ПИТАЄТЬСЯ ДЛЯ ЧОГО це РОБЛЯТЬ ЛЮДИ!? ЩО, НА ВСЕ ЖИТТЯ ЗАПАСЕШСЯ? Роблять СУПЕРМАРКЕТАМ ШАЛЕННІ ПРИБУТКИ і самі люди влітають у збитки. ОТ уже ця СОВКОВІСТЬ непереможна у людей. НУ вже переживали ПОДІБНУ КОМЕДІЮ у 90-х роках, квартири та балкони у багатьох нагадували КОМОРИ ПЛЮШКІНА, а потім те все зіпсоване ВИКИДАЛИ. Це не мої вигадки , так було. І що знову на граблі наступають? ЛЮДИ, СХАМЕНІТЬСЯ! Це ланцюгова реакція , очевидно із Києва пішла бо там вчора так все змітали , а МОБІЛЬНИЙ ЗВЯЗОК мають майже всі і пішла БРЕХНЯ ПО СЕЛУ, та давай собі все змітати з магазинів , бо бачте що в столиці робиться.
Udet Показати IP 26 Лютого 2015 15:10
Та тут тільки одні бабки скупаються, а ці вічно все нагнітають.
Анонім до Udet Показати IP 26 Лютого 2015 15:14
Фобія з дитинства + 90ті. Молодь обновки купує на весну, а ці крупи на століття вперед.
Джулія до Анонім Показати IP 26 Лютого 2015 15:56
Чудово пам'ятаю 90-ті. Роботи не було (в батьків), полиці порожні...Смажена картопля з ковбасою-за щастя.
Анонім до Джулія Показати IP 26 Лютого 2015 16:27
Співчуваю, мені пощастило більше, у мене дід з бабцею в селі хатину з господарством мав. Хатинку з городиком ми і до цього часу тримаємо. На літо курочки купим , городик посадимо... Якби здоров'я, врожайний рік і мир був. Дасть Бог, все буде добре.
Анонім до Udet Показати IP 26 Лютого 2015 16:05
коментар було видалено
Просто мама Показати IP 26 Лютого 2015 16:22
Звісно, що на все життя не накупиш борошна, олії та цукру. Але в мене, для прикладу, йде в місяць 2 літри олії, 5 кг борошна, 3 кг цукру. Бо маю в сім'ї трьох "мужиків". І якщо вчора я могла за 36 грн купити 2 пляшки олії, а сьогодні вже одну. То я не називаю це накуплянням на все життя. Просто за зекономлені гроші ще й молоко, сметана, яйця вийдуть.
прохожий( мимо) Показати IP 26 Лютого 2015 16:25
коментар було видалено
до простомами Показати IP 26 Лютого 2015 16:46
а те, що зараз Великий Піст вас не зупиняє купувати молоко .сметану, яйця. да і без посту наші люди..особливо жінки чудний народ.....накупляти хочуть макарон, борошна..потім розтовстіють і вже ниють. заздрячи струнким ,як мені
інша мама до до простомами Показати IP 26 Лютого 2015 16:52
Треба мати нормальний обмін речовин в голові і в організмі то й нічого шкодити не буде.А в Піст справжні віруючі інтернет і телевізор не дивляться.Так що мовчіть і не позортесь.
Анонім до інша мама Показати IP 26 Лютого 2015 16:58
Скільки агресії... Якби в реальному житті спілкувались? ІМХО. Напевно не бідуєте, раз на інтернет лишні грошики є. Тому не присікайтесь до людини, а випийте заспокійливого.
Просто мама до до простомами Показати IP 26 Лютого 2015 20:54
Молоко і яйця мушу купувати, бо маю маленьку дитину. Сама пощу не тільки в піст, бо зажирно в наш час всій сім'ї м'ясце поїдати. Все краще дітям, тоді чоловікові, бо працює.
DoktorLektor Показати IP 26 Лютого 2015 20:31
в Москві мели плазми-а в нас олію и рис.......зато головне 23 лютого не святкувати! а що жерти скоро нічого буде то нормальний ход.........упирі готуйтесь! народний гнів буде страшним!
Анонім Показати IP 26 Лютого 2015 21:01