USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Волинського міліціонера впіймали на «гарячому»

13 Серпня 2014 17:59
Затримали міліціонерів під час одержання хабара загальною сумою в 1500 доларів.

Прокуратура Волинської області, яка і повідомила про інцидент, спільно з працівниками

Служби безпеки України задокументувала та викрила злочинну діяльність начальника одного із райвідділів міліції області та його заступника.

Встановили, що правоохоронці, упродовж липня-серпня цього року незаконно вимагали та одержали від місцевого жителя неправомірну вигоду на загальну суму 1500 доларів США за неперешкоджання у перевезенні товарів територією району.

12 серпня цього року міліціонерів впіймали "на гарячому" під час одержання чергової частини неправомірної вигоди в сумі 400 доларів США та затримали у порядку ст. 208 Кримінального Процесуального кодексу України.

Нині вирішується питання про обрання цим особам запобіжного заходу та повідомлення про підозру згідно з ч.3 ст.368 Кримінального кодексу України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою).
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
иван Показати IP 13 Серпня 2014 18:08
а подумав муковоза і компанію -а вже пора чи непора
Рожищанин до иван Показати IP 13 Серпня 2014 21:53
Я подумав НАРЕШТІ БАСАЛИКА І К та щей того комбайнера Кропиву затримали за пісок і машини липові та не сплату до бюджету податків а тут Ратно .. надіюсь вже скоро і тим козликам прийдеться чухати те місце де не......
Якщо Показати IP 13 Серпня 2014 18:49
впіймали "на гарячому", то затримали всіх? І тих хто давав, і тих хто брав - інакше порядку не буде. Не буде пропозиції - не буде попиту, і навпаки.
111 Показати IP 13 Серпня 2014 19:51
впіймали "на гарячому" Невже ******???
Сергій Показати IP 13 Серпня 2014 20:53
Начальника Ратнівського МВ затримали під час отримання "винагороди".
Андрій Показати IP 13 Серпня 2014 20:55
в зону АТО
патріота до Андрій Показати IP 14 Серпня 2014 08:49
краще просто в зону))))))))))))
vasa Показати IP 13 Серпня 2014 20:59
молодцi
888 Показати IP 13 Серпня 2014 23:03
мєнта продажного в студію,повернуться Міліціонери з ато поміняємо УСЕ *****.
Сірко Показати IP 14 Серпня 2014 08:50
ПРАВООХОРОННУ СИСТЕМУ ТРЕБА НЕГАЙНО РЕФОРМУВАТИ. БЕРУТЬ ХАБАРІ, ЛОВЛЯТЬ ОДИН ОДНОГО, А НА СХОДІ НЕМА КОМУ ВОЮВАТИ!
Дід Показати IP 14 Серпня 2014 09:27
Скорочувати їх потрібно, а то дурнею маються від того, що нічого не роблять.