USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.20 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Зброя - замість пенсій та зарплат. Пропозиція у Волиньраді

11 Червня 2014 12:28
У Волинській облраді вирішили поіронізувати та запропонували зупинити виплату пенсій, заробітних плат та допомоги на дітей задля потреб військових.

Про це під час засідання 26-ї позачергової сесії облради сьогодні, 11 травня, повідомив депутат Волиньради Василь Пецентій.

«Я хочу, щоб ми звернулися до нового президента від депутатів облради. В армії немає харчування, та води, немає де й людям спати. Наші люди купують бронежилети й каски. Але вони не витримують сучасної зброї. Нашим військовим потрібні бронежилети та шоломи 6 рівня захисту, а їм дають 2-3-го. Наші йдуть воювати з автоматами та пістолетами, а противник - з гранатометами. То де ж той слабкий захист те витримає?», - запитав він у колег.

Так, обранець громади запропонував звернутись до Президента України Петра Порошенка із вимогою зупинити виплату зарплат, пенсій та виплат на дітей і закупити якісну зброю у Німеччині та Америці.

Утім, під час озвучення цієї пропозиції в залі залунали вигуки обурення. Тож у облраді Василю Пецентію запропонували для початку оформити таке звернення на папері, а тоді уже піднімати подібні питання.

До слова, після закінчення сесії депутати активно дискутували стосовно іронічної пропозиції в їдальні під час обідньої перерви.

Нагадаємо, Петро Порошенко направив на армію виборчі 600 мільйонів, зокрема, кошти ймовірно будуть витрачені на поліпшення озброєння особового складу, забезпечення українських солдатів засобами захисту, необхідною технікою тощо.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
ВАСЯ Показати IP 11 Червня 2014 12:45
пецентій ... як з пенсії в 1.100 гривнів за комунальний платіж в 477.50 коп плюс лікі плюс прожитковий кошик . грошей нехватає. воть трісни .ЯКЩО ТИ ТАКИЙ ПАТРІОТ . ТО ВІДДАЙ СВОЮ ЗРЯПЛАТУ ,І БУДИНОК ДЛЯ БІЖЕНЦІВ З СХОДУ . СЛАБО А.....
ЯЯ Показати IP 11 Червня 2014 12:46
Тобто як це "кошти ймовірно будуть витрачені на поліпшення озброення....", то це ще не точно, а лише ймовірно? То на що ж тоді ще ймовірно можуть бухати цих "армійських" 600 мільйонів?
Пенсіонер Показати IP 11 Червня 2014 12:46
Хочеться спитати чи усе нормально з мізками у цього депутата? А чи не краще, щоб держава турбувалася за армію, а не пенсіонери вмирали без ліків і харчів, віддаючи пенсію на бронежилети, а чи не краще, щоб кожен депутат із своїх доплат купив шоломи 6 рівня захисту? А чи не краще депутатам відмовитися від обідів за державний кошт і перерахувати гроші на армію? Таким депутатам раджу завжди дружити з головою, а не виставляти себе посміховиськом. Дякувати Богу люди прозріли і на позачергових виборах усіх з 0 рівнем мізків, надіюсь, на допустять на гарматний вистріл до органів влади. А ще краще сформувати загін з депутатів і на блокпости у Славянск відправити, там пропозиції вносити.
Ну ну Показати IP 11 Червня 2014 12:48
Василь Пилипович, того. Приклад покажіть - з зарплатою та і пенсією своєю. Да, і тоді того, ще : не беріть того що приносять пацієнти (хоч місяць). Почніть з себе.
Зоряна до Ну ну Показати IP 11 Червня 2014 13:29
Шановний Василь Пилипович, напевне для Вас ніколи не зрозуміти, як вижити на мінімальну песію, зарплату в 1218 грн, як утримати сім'ю на ці гроші, і не дай боже попасти до Вас в лікарню, немаючи грошей на взятку для лікаря.... Тоді не в лікарню треба йти, а зразу в морг, хоча без грошей і там нема що робити.
Лучанин Показати IP 11 Червня 2014 12:55
і де таких дурнів тільки беремо. послуги жкг підняли воду з липня піднімають ну і хр...н з ним давайте ще платити людям нічього небудем.
Джулія Показати IP 11 Червня 2014 13:00
Оригінал, б...
Я Показати IP 11 Червня 2014 13:00
Кого ми вибираемо? А 7 міліардів вже роздерібанили?
да Показати IP 11 Червня 2014 13:24
коментар було видалено
лучанин Показати IP 11 Червня 2014 14:06
да - не дати зарплату та пенсію депутатам і закупити все необхідне для армії, а не у людей забирати останні 1000 грн. зарплати депутатів хватить не на одну армію.
Ми Показати IP 11 Червня 2014 14:30
пецентій - посміховісько гнати в шию пі-х-х-са
cпостережливий Показати IP 11 Червня 2014 14:57
ті бл...ді депутати списали в 2011році 24 мільярди зоборгованості в бюджет з всіх олігархів.де іх совість відмінити президентським указом і за 10 днів повернути кошти та віддати на озброення хто не віддасть --під арешт а не запрошувати на фуршет 7 червня по моему президент -здувся
Анонім Показати IP 11 Червня 2014 16:26
Депутатів розігнати, бо дорогоцінні, а майно олігархів націоналізувати, но навряд чи вийде, бо у кожного своя армія!!!!!!
Анонім Показати IP 11 Червня 2014 16:28
Олігархів за границю разом з депутатами без майна, щоб тут не колотили та не смерділи
розум Показати IP 7 Серпня 2014 16:05
Пецентію зарплата не потрібна він має власні маршрутки на яких непогано заробляє. А лікар і депутат він так, між іншим. Так що він знає про що говорить.