USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Чому у Луцьку відключають кабельне телебачення

27 Січня 2014 15:51
Втручання в роботу кабельної мережі ВОЛІ в Луцьку повторилося.

Сьогодні внаслідок несанкціонованого втручання третіх осіб в роботу телекомунікаційної мережі ВОЛІ в Луцьку, частина абонентів знову не має доступу до телепрограм. Ці втручання в роботу мережі компанії почалися 22 січня 2014 року, йдеться у повідомленні відділу зв’язків із громадськістю компанії ВОЛЯ.

«ВОЛЯ звертається до своїх абонентів за підтримкою: ми розуміємо, що подібні злочинні дії ускладнюють телеглядачам отримання інформації, у першу чергу про актуальні події, що відбуваються в країні та світі. Однак, як законослухняна компанія, ми не маємо права самостійно затримати та притягнути до відповідальності винних у цих діях осіб.

Компанія переконана, що незаконні дії не залишаться безкарними навіть під час драматичних подій в країні. ВОЛЯ звернулася в правоохоронні органи із заявою щодо припинення незаконних дій третіх осіб і притягнення до відповідальності тих, хто вчинив правопорушення у вигляді втручання в роботу телекомунікаційної мережі компанії та обмеження прав абонентів у доступі до інформації», йдеться у повідомленні.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
ТБ Показати IP 27 Січня 2014 15:56
Знаю з достовірних джерел, що це все робить Величко! Вся мережа не повністю передана "Волі" які прагнуть навести порядок з мережею, а Величка, як завжди, шкребе!!!
Знаючий до ТБ Показати IP 27 Січня 2014 16:03
коли вже той Аверс залишить Волю в спокої...
Кіра Показати IP 27 Січня 2014 15:58
хами
СТБ Показати IP 27 Січня 2014 16:11
Пам"ятаю, 22 січня менеджер ВОЛІ повідомив, що проводять ремонт, а тут вже "несанкціоноване втручання третіх осіб в роботу телекомунікаційної мережі" ви визначтесь із своїми повідомленнями!
Андрій Показати IP 27 Січня 2014 16:39
Коли буде працювати,сьогодні весь день не працює?
народна Довіра Показати IP 27 Січня 2014 16:51
Лучани платять в день від 1 до 3 грн за посуги Волі в залежності від пакету 22-27 січня не надала послуг згідно договорів хай перерахує абонплату !
Цікаво Показати IP 27 Січня 2014 17:15
А до кого крім Волі можна підключитись? Просто цей брєд про те що Карлсон заважає працювати мене не цікавить.
знаю до Цікаво Показати IP 27 Січня 2014 17:31
А більше нікого немає!:) Свого часу багато було бажаючих завести кабельне ТБ у Луцьк і зробити конкуренцію Аверсу, але Величко багато чемоданів грошей вивозив у Київ, щоб бути тут монополістом! Але тепер і козні строє тім, хто хоче до путя все привести і викупив частину магістрального майна! Це така людина... словами не передати!!!
Супутник Показати IP 27 Січня 2014 18:18
Переходимо на супутник. Не будемо залежати від операторів та влади, та й по грошах з часом виграєте.
00 Показати IP 27 Січня 2014 18:21
ЗАДОВБАЛИ!!!
Лучанин Показати IP 27 Січня 2014 18:31
"Дякуємо" новій революційній владі, що позбавила тисяч лучан користуватися кабельним телебачення. Хоч не будемо знати про кошмар у Києві!
Лучанину до Лучанин Показати IP 27 Січня 2014 19:41
А ти й так нічого не знаєш, як таке пишеш. Не всі тупі перевелися!
777 Показати IP 27 Січня 2014 19:16
Купите спутниковое тв (500-600 грн) и смотрите, что хотите!=)
Лучанка Показати IP 27 Січня 2014 20:33
подруга наташа з аверсу казала що величко в ср**ці мав волю і поки своє неотримає то кіна не буде
07 Показати IP 28 Січня 2014 10:12
Величко (навіть не прадставляєте) мішками вивозить гроші, а робочі свої копійки не можуть вибити місяцями
Анонім Показати IP 7 Квітня 2016 17:21
хочу назад до аверса. яке право мали непитаючи людей перекинути на волю.
12345 Показати IP 27 Травня 2016 18:00
Ми переходимо назад пишіть колективну заяву з під'їзду і чекайте аб плата 15гр