USD 27.85 28.1
  • USD 27.85 28.1
  • EUR 32.6 32.95
  • PLN 7.5 7.7

Компанія неповнолітніх молодиків влаштувала бійку у луцькому барі - ЗМІ

Близько 21:00 у закладі "Бар Максим", що на вулиці Винниченка, дві компанії добряче підвипивших молодиків вирішили кулаками з'ясувати відносини.

Про це повідомляє Під Прицілом.

Спочатку зупинити бійку намагалися працівники закладу, але втихомирилися вони лише після приїзду поліції.

Варто зазначити, що візуально молодикам було не більше 15-17 років.

Поліція поки що не давала жодних коментарів щодо цього інциденту.
Загрузка...
Коментарів: 10
Ото вже Показати IP 17 Лютого 2018 22:03
тупі пяні малолєтки... куди батьки дивляться?
Анатоль_ Показати IP 17 Лютого 2018 22:21
Вонижедiти
Анатолій Показати IP 17 Лютого 2018 22:36
А що алкоголь в барах вже з 15 років продають.Чи бар недоторканий,і може продавати що хоче,і кому хоче.
Анонім Показати IP 17 Лютого 2018 23:54
В війскомат їх!!!
Хлоп Показати IP 17 Лютого 2018 23:58
кого поліціянти порізали?
Зеник Показати IP 18 Лютого 2018 00:55
Хто замовив цю інформацію? І навіщо? Якщо це не правда!!!!!! Наклепи в наш час - це норма життя????? З якою метою розбурхувати думки населення????? Більше новин та проблем не існує??? Ще раз хочеться спитати, чому використовують не провірену інформацію, автори цього посту?????
ТТ Показати IP 18 Лютого 2018 02:03
Хіба не було в паліції ножичків?????????????
Ютуб Показати IP 18 Лютого 2018 08:37
С.с.сааль- масонство. - подивіться про хабат , владу євреїв,яка прає на знищення славянських народів. Маємо 100 років владу сатани
лучанин до Ютуб Показати IP 18 Лютого 2018 16:39
ти менше херні росіянської дивись) ..ато скоро геть у овоча перетворишся))
Вчитель Показати IP 18 Лютого 2018 13:11
Пити горілку вміють, нехай ідуть і воюють, там покажуть свої сили.