USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

На Рівненській у Луцьку вантажівка зіткнулася з Mercedes

2 Лютого 2018 18:03
Дорожньо-транспортна пригода трапилася на вулиці Рівненській у Луцьку.

Близько 18 години 2 лютого зіткнулися вантажівка Volvo з Mercedes-Benz S-класу.

Автомобілі отримали незначні механічні пошкодження, у ДТП ніхто не постраждав.

Рух ускладнений, біля місця ДТП утворився затор.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
777 Показати IP 2 Лютого 2018 19:56
Mercedes CLA
лучанин Показати IP 2 Лютого 2018 20:53
не зрозуміло тільки чого те біле корито посеред двох полос руху стоїть..? чи права купив і знати не знає, що якомога правіше має повзти))
придивись до лучанин Показати IP 2 Лютого 2018 21:14
те " корито", як ти висловився (висловилась) планувало повертати на вул Електроапаратну.
Придививсь до придивись Показати IP 2 Лютого 2018 23:10
На Електроапаратну???? З крайньої правої? Ви жартуєте? Чи ПДР для л*хів з ланосів і євроблях??
Уважно до Придививсь Показати IP 3 Лютого 2018 11:27
Погано придивились, дуже погано. Те "корито" там опинилося після удару, як ні як не бетонний стовп і закони фізики ніхто не відміняв (вірніше в Україні відмінили, але фізика про це не здогадується).
Людина до лучанин Показати IP 4 Лютого 2018 11:39
Взагаліто, по знаку видно, що там три полоси!!!
Анонім Показати IP 2 Лютого 2018 23:37
Нормально! 100% В дзеркала не дивився, поворот не показував! А на х..! БЛюди на таких машинах чомусь думають що вони безсмертні
Анонім до Анонім Показати IP 3 Лютого 2018 01:40
чому всі думають, що винен саме мерс?
М Показати IP 3 Лютого 2018 09:16
Цікаві ж ви люди, не розібравшись в ситуації починаєте обсирати. Деграданти.
За правду Показати IP 3 Лютого 2018 14:34
ВН ви просто "чудово" описуєте деталі дтп!! А фотограф, який робив ці фото ( які підходять тільки під ваш смішний опис дтп ) взагалі професі..НАЛ.
Людина Показати IP 4 Лютого 2018 11:35
Насправді ж я думаю, що Мерседес попав в сліпу зону..і його прижала вантажівка, бо певно водій фури хтів перестроюватись на рух прямо, а не повертати на ліво, так як далі по цій дорозі іде вже дві полоси!