USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

На Волині розшукують російського диверсанта

28 Квітня 2014 15:36
Депутат Волинської облради Ігор Гузь звернувся до СБУ та МВС з приводу можливої наявності російських диверсантів на Волині.
Про це йдеться у відповідному депутатському зверненні Ігоря Гузя.

«До мене неодноразово звертаються схвильовані громадяни, щодо появи на території Волинської області російського диверсанта - Андрія Полякова-Ртищева. Минулого тижня у багатьох засобах масової інформації та соціальних мережах поширювалася інформація, що у Луцьку може перебувати російський найманець Андрій Поляков-Ртищев задля здійснення провокацій та дестабілізації політичної ситуації», - йдеться у зверненні.

«На своїй сторінці у соціальній мережі Вконтакті дана особа заявляє про наступне: «"Бэны", "ПСы", и прочие Майданутые нацики... Мне глубоко наплевать на всех вас, вы всё равно - отбросы Украины...и чем больше вас у меня засветится, тем легче вас будет ликвидировать впоследствии ... НЕ ЗАБЫВАЙТЕ - что осталось совсем мало дней до Референдума... на котором вы и увидите плоды своей работы и её последствия))) Отдельная благодарность ... этому городу, мне у вас хорошо отдыхается! АМБА». Цей текст він супроводжує фтотографіями ймовірно зробленими у місті Луцьку та смт. Олика Ківерцівського району, чим публічно засвідчує своє перебування та території області.

Сторінка Андрія Полякова-Ртищева у соціальні мережі Вконтакті - http://vk.com/id158135803

Прошу терміново відреагувати на інформацію, щодо перебування російського диверсанта на території Волинської області та проінформувати мене про вжиті заходи», - пише депутат.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
Олыка Показати IP 28 Квітня 2014 15:55
Игорь, мы вас ждем...
Липини Показати IP 28 Квітня 2014 16:18
Ігоре для вас виділили місце -безкоштовно.
Валерія до Липини Показати IP 28 Квітня 2014 16:31
він робить хорошу справу і турбується не лише за себе, тому дарма Ви так.
Дончанин до Валерія Показати IP 28 Квітня 2014 19:57
А в чем заключается его "хорошее дело"? В том, что если у человека имеется отличное от мнения Игоря Гузя, то этот человек - диверсант?
Палата №6 Показати IP 28 Квітня 2014 16:24
Ігор Гузь повернися на своє ліжко і не баламуть народ.
Лікар Показати IP 28 Квітня 2014 17:21
Може Ігорю , якийсь дурман-траву скурив, чи з'їв чогось. Поспи, а то все про простих людей думаєте, їм і так при ВАС стало "легше" жити.
Андрій Поляков-Ртище Показати IP 28 Квітня 2014 19:38
куда вам меня поймать)))) ибо трудно найти черную кошку в темной комнате, особєнно если ее тама нет
Дончанин до Андрій Поляков-Ртище Показати IP 28 Квітня 2014 20:09
Не волнуйся, они не понимают, как вычислить пользователя сети по его IP адресу.
Українець до Дончанин Показати IP 28 Квітня 2014 20:19
А ты у нас такой ах..но умный? выучил слово новое? Чайник ср...й.
Українець до Андрій Поляков-Ртище Показати IP 28 Квітня 2014 20:29
Да ты шут ряженый,Рембо больной что ли?
дід Панас Показати IP 28 Квітня 2014 20:56
"До мене неодноразово звертаються схвильовані громадяни..." Це як і що треба курнути, щоб таке написати?!:) Тут більше немає чого коментувати - діагноз підтверджено! Дружбана свого Павлушу нехай найме і порискають по лісах, а може десь сховався у схроні діверсант...!:)
Гузю Показати IP 28 Квітня 2014 21:13
Цирк уехал, а клоун на Волыни всех уже задолбал.
Так собі Показати IP 28 Квітня 2014 21:39
Цє треба в Дніпропетровськ с діверсантами, тут грошей не дадуть Ігор. Може Пашку захвати і там видай за діверсанта, все одно йому ховатись скоро прийдеться від народного гніву. Ярош туда вже переїхов.
добре курево Показати IP 28 Квітня 2014 22:48
коментар було видалено
Бульба Показати IP 28 Квітня 2014 23:42
Ігор, а що ти куриш??? Ну мені так цікаво, що тебе так накриває? Не надоїло під психа косити? Ти напевно від неробства незнаєш як сімю кормити, от і на групу стараєшся!!!
гузю Показати IP 29 Квітня 2014 20:15
Слухай, досить дурня клеїти, якщо тебе призначили на відповідальну посаду - працюй головою, а не своїм бридким язиком. В штанах в тебе диверсант сидить, сміхолюднику ти безсоромний.