USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Назвали прізвища міліцонерів, які роздягли і знущалися над активістом

2 Лютого 2014 17:30
Козака Михайла Гаврилюка затримали, роздягли та катували на морозі бійці спецпідрозділу МВС "Ягуар".

"Михайла Гаврилюка затримували Хортюк Сергій та Костюк Максим. Чуб козакові різав майор Фірак Ігор. Команди бійцям віддавав полковник Плахотнюк Олег Миколайович", - Gazeta.ua оприлюднила прізвища правоохоронців.

Для довідки, "Ягуар" — окремий полк спеціального призначення Західного територіального командування внутрішніх військ МВС України, військова частина 3028, що дислокується в місті Калинівка Вінницької області.

Застосовується для встановлення правопорядку під час групових хуліганських дій, припинення масових безладів, придушення бунтів у місцях позбавлення волі. У разі загострення ситуації на державному кордоні, може бути використаний для узгоджених дій з підрозділами Державної прикордонної служби України. В умовах воєнного конфлікту діє як штурмовий загін. Підрозділ придатний до здійснення як оборонних так і наступальних операцій.

У звичайній обстановці особовий склад займається службовою і бойовою підготовкою, несе патрульну службу з охорони громадського порядку.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
Козак Показати IP 2 Лютого 2014 17:02
А де тролі, щось не чути нікого, чи тема не актуальна?
Атаман Показати IP 2 Лютого 2014 17:10
Не лякайся так! Зараз лезо заточим, щоб і тобі щось відрізати!:)
Майдан до Атаман Показати IP 2 Лютого 2014 17:14
Мабуть Атаман забув страшний гнів козаків??? Прочитай підручник для 7 класу з історії України!!!
Козак до Атаман Показати IP 3 Лютого 2014 10:06
І після таких коментарів, хтось сумнівається, що людину катували подібні до таких атаманів?
Всезнайко Показати IP 2 Лютого 2014 17:41
Я завжди мріяв побачити голого козака.
незнайка до Всезнайко Показати IP 2 Лютого 2014 19:48
Я завжди знав, що ти збочинець. Може ти пі*ар?
Вова до Всезнайко Показати IP 3 Лютого 2014 10:12
ти, дурнику, думаєш тебе важко знайти через інет, помиляєшся! хочеш провести залишок літ у інвалідному візку - продовжуй. Тобою вже зацікавилися!
Андрій Показати IP 2 Лютого 2014 17:46
Недавно науковці довели,що совість міститься в мозку.
хх-хх Показати IP 2 Лютого 2014 18:24
беркут катквав,роздів і відпустив на пресконференцію,замість сізо.Ця постанова розписана фахівцями в неті,звичайний примітивізм розрахований на недолугіх глядачів і щоб підбурювати біомасу далі.Зараз вкідається закатований Булатов,якого так катували,що на другій день свіжий в лікарні мов огірок,щось ніяк не можуть знайти пошкджень,крім слідів крові на обличчі,дірок на ладонях теж нема ,як же його розпинали непошкодивши нічого?Піпл все схаває,головне через проплачені ЗМІ гарно подати.
Андрій до хх-хх Показати IP 2 Лютого 2014 19:02
Це у випадку якщо він,мозок,є."Чужого горя не бывает...Кто этого понять боиться...Тот или убивает...Или готовится в убийцы".
Роман Показати IP 2 Лютого 2014 18:37
РОЗФОРМУВАТИ! І забути про них
українка Показати IP 2 Лютого 2014 18:45
Фашисти так не катували людей у війну.Вони гірші фАШИСТІВА.УКРАЇНЕЦЬ УКРАЇНЦЯ.
українець до українка Показати IP 2 Лютого 2014 21:21
А ти там був, бачив чи тобі дід з схрону розказав? Ти спитай як бандерівці українець українця...!!!
до українця до українець Показати IP 3 Лютого 2014 01:08
а ти в кого питав як бандерівці українець українця? ааа??? в сусіда 22 річного?
Майданутим Показати IP 2 Лютого 2014 20:50
Роздягнули, бо облив себе бензином і хотів згоріти живцем. Спасли дурневі життя, можна сказати...
xxxl Показати IP 2 Лютого 2014 22:51
часть розформировать,а то живут за народный счет,изверги ,придет еще их очередь
ангел Показати IP 2 Лютого 2014 23:02
я думаю буде краще якщо ми обєднаємся в молитві за мир і єдність в Україні
ХХХІлові Показати IP 2 Лютого 2014 23:28
Ти багато платиш в "народный счет"?
voron до ХХХІлові Показати IP 3 Лютого 2014 09:25
Якщо не в курсі то десь 4-та частина зарплати робітника в держсекторі відходить у бюджет.. За приватних говорити не буду.. але з рядового українця викачують достобіса LV, частина яких і використовується на утримання всіляких мілітаризованих колективів. Шо не ясно?
червоний партізан Показати IP 3 Лютого 2014 22:48
http://www.youtube.com/watch?v=IMcY8Pkgf7A#t=250 шкода глушника на мою гвинтівку нема.. а б тим факельникам показав кузькіну мать ..