USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.94

Перед тим, як підпалити авто, луцькому депутату погрожували. КОМЕНТАР

24 Березня 2014 13:34
Підпалу авто депутата Луцької міської ради Романа Бондарука передували погрози, - про це він повідомив у коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини.

Нагадаємо, у дворі Волинської обласної друкарні зайнялося й частково згоріло авто депутата Луцької міської ради 35-річного Романа Бондарука. Сталося це близько 5 ранку, 24 березня, тоді у дворі пролунав вибух.

Правоохоронці розглядають версію, що автомобіль депутата міської ради Луцька таки підпалили. Тобто інцидент – дія умисна. У цьому переконує факт, що біля машини бачили невідомого чоловіка. Про це свідчать і відео з камер зовнішнього спостереження, які розміщені у дворі.

Сам депутат теж дотримується такої думки. З його слів, напередодні йому погрожували. Однак про це та припущення, хто може стояти за злочином, він офіційно повідомить під час сесії міської ради у середу, 26 березня.

Також Бондарук повідомив, що авто – застраховане. Однак чи будуть покриті витрати – йому невідомо.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 46
111 Показати IP 24 Березня 2014 13:47
І за що ти купило Лексуса!!!! За довіру Волинян!!!! Треба усі машини палити а Козюрі в першу чергу хамло він!!!
Андрій Іванович Показати IP 24 Березня 2014 13:49
І за що тобі погрожували ? Аааа ... Напевно за те,що десять років разом зі своїми спільниками із прокуратури,займався рейдерською діяльністю ?! Так це по ділу. Вирішувати долі людей,в супереч здоровому глузду і "діркам" в законодавстві подобалося ? За все в цьому житті доводиться розплачуватися.
Анонім до Андрій Іванович Показати IP 24 Березня 2014 14:20
підтримую-все по ділу.Так і треба так і буде з усіма
Дойдем до всіх!!!!! Показати IP 24 Березня 2014 14:11
Всім в кого дорожче фольксвагена пассата B5-В6, або еквівалента приміром 300 000 грн - ВСЕ ПАЛИТИ!!!!!
Правий секс до Дойдем до всіх!!!!! Показати IP 24 Березня 2014 14:13
Згіден на всі 100% але еквівалент не більше 200 000 грн
Татарин до Дойдем до всіх!!!!! Показати IP 24 Березня 2014 18:10
А в кого коні догогі, негайно вбити і зїсти. А шкури ПС на шалаш.
222 Показати IP 24 Березня 2014 14:11
потрібно всіх у відставку УСІХ даже мера і нехай народ вибере собі волинських та міських депутатів --мерів ( нове руководство рад та мерій) а їх в шию гнати особливо Козу(Козюру) останім часом усі за нього згадують молодець 111
Читач до 222 Показати IP 25 Березня 2014 21:32
А хто ж тоді нинішніх чиновників обирав??? Навибирають гівно всяке, а потім бідкаються
з друкарні Показати IP 24 Березня 2014 14:15
Справа навіть не в тому, що згорів. В бондарука стільки гріхів, що незабаром під ним земля горітиме. Що згорить, те не згниє, - кажуть пожежники. Справа в тім, що в середу на сесії міської ради горезвісний, скандальноодіозновідомий "правозахисник" осіпов може встати і оприлюднити "версію", що в підпалі винен голова міста Романюк. Або прямо, або опосередковано. І на це, як і минулого разу, знову піде дві години часу. Голова міста цим хлопятам дуже заважає. Якщо ворога немає, його треба придумати - це кредо життя бондарука і осіпова. На це придумування тратяться усі їхні зусилля.
з пекарні до з друкарні Показати IP 24 Березня 2014 15:05
На злодії і шапка горить. Це голова їм заважає чи може вони заважають голові ?
Анонім Показати IP 24 Березня 2014 14:19
да за все в цьому житті треба платити-особливо за зло....дорогенький депутате.Не сміши-погрози не такий й ти вже ділок як себе представляєш.Банду майданутих геть
Толік Показати IP 24 Березня 2014 14:20
Роман толковий чоловік ,просто оточують його друзі зрадники та недоумкі нажаль в усіх є такі друзі. Треба робити виводи та рухатись вперед а хто скулить того добити до кінця, авто це єрунда буде нове ще краще а хто це зробив ще буде з ним розмова .
Вовік до Толік Показати IP 24 Березня 2014 14:25
Роман толковий??? а-ха-ха-ха-ха !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
альфа до Толік Показати IP 24 Березня 2014 17:29
з вовками жити по вовчі вити!які друзі такий і сам!
Толік Показати IP 24 Березня 2014 14:41
Ставлення його до тих чи інших людей це особисте кожного в цьому житті ,но одне точно відомо що не нам тут усім ,судити взагалі людей ніхто не має права говорити гадості та писати хто дав Вам усім таке право адже ви всі не без гріха я повторює всі без виключення в свій час кидали ,ображали та обманювали людей так що не треба когось лічити та бути такими розумними,треба було ловити за руку а якщо не зловили то краще заткнутись та не писати дурниць зло повернеться до вас злом і даже не сумнівайтесь а його проблеми це його особисте питання. А ті хто це зробив ще будуть наказані рано чи пізно достануть по заслузі. Краще оголосити нагороду в розмірі 100,000 тисяч грн за чітку інформацію про даний злочин та ви не забувайте що на місці Романа може завтра бути люба інша людина а також ваші друзі чи знайомі.
просто я Показати IP 24 Березня 2014 14:49
бондарук з партії, де керує "ВОНА".Цим все сказано. Добре наживаються як на місцевому, так і на державному рівні. Звичайно, скоро може купити собі ще дорожче авто - грошенята з-за бугра підходять. Але в слідуючий раз народ зробить крематорій вам, а не тільки будинкам і автомобілям
вова Показати IP 24 Березня 2014 15:01
да таким як цей бондарук ще дууже багато в місті. за грішки треба усім заплатити
ЗМІ Показати IP 24 Березня 2014 15:12
Романе, влаштуй прес-конференцію, якщо ти такий чесний. Чому ти ховаєшся від журналістів, як собака від мух? Лізеш лише в "Волинські новини"? Там і скажеш, хто тобі погрожував, хто спалив машину, скільки ти кому винен, скільки ти зробив людям зла. Ми тебе про все запитаємо.
Толік Показати IP 24 Березня 2014 15:13
Відновлення авто повністю 27,000 тисяч доларів. Все остальне це просто заздрість людей які самі нічого не добились та не добються в цьому житті.
02 Показати IP 24 Березня 2014 15:51
А в чому твій бубновий інтерес Толік, що ти так тягнеш мазу за бондарука? Чи, може, це сам ромочка пише?
куку Показати IP 24 Березня 2014 16:09
А може в Романа каско є?
Толік Показати IP 24 Березня 2014 16:09
Нема в мене інтересу я просто тверезо дивлюсь на все ще робиться в місті та те що тут люди пишуть для мене це дико. Я особисто знаю Романа все що ми говорили було виконано з його сторони на усі 100 відсотків я не захищаю но і не засуджую його дії те що він робить явно відповідати йому самому но не перед нами це точно. Давайте спочатку зловим за руку довидем чиюсь вину а ось тоді можна за 100 відсотковими доказами говорити та писати а те що лунають пусті слова та дописи це все просто нікому не потрібно в нас усі просто пишуть та кажуть і толку не має.
02 до Толік Показати IP 24 Березня 2014 16:43
Якщо бондарук такий послідовний і виконує обіцянки на всі 100% - то нехай балотується на Президента. Ото волиняни заживуть!!!!!!
Я ВКЛАДНИЦЯ Показати IP 24 Березня 2014 16:16
Мабуть буде тепер Бондарук з "допомогою" Осіпова все "валити" на ЗАХІДІНКОМБАНК у якого вони взяли кредитів у валюті і у гривнях на суму ( борг понад 30млн.грн. разом з процентами) - це мабуть часткова божа кара тобі "дитино-рома" за гроші лише вкладників цього банку.............
льоня Показати IP 24 Березня 2014 16:17
бумеранг
люмпен Показати IP 24 Березня 2014 16:21
Палити не треба. Конфіскація вкраденого з подальшою продажею на користь держави та народу!
Толік Показати IP 24 Березня 2014 16:26
Чомусь ніхто не пише про незаконні обміни валюти в Луцьку ,продаж в нічних клубах алкоголю неповнолітнім,незаконну роботу таксистів без ліцензій документів та дозволів,експлуатація на таксі незареєстрованих авто,використання несправних аварійних маршруток ,незаконні продажі спертних напоїв по усьому Луцьку на автобазарі та базарах Луцька ,неоформлених продавців на базараз усієї Волині ,підприємці які платять зарплати в конветрах,роботу підприємців які вирізають Дуб в лісах 24 години , лікі які продають в Аптеках підробку, Обласна Лікарня списання міліонів гривень, водії які порушують правила дорожнього руху 80 відсотків нас порушує все що можна так давайте почнемо з себе наводити порядки та не будим дивитись на когось . Торгові центри які не мають жодних погоджень від Пожежних служб або дозволи отримали невідомо як . та можна писати до ранку яби сили вистачило але що це змінить НІЧОГО.
11 до Толік Показати IP 27 Березня 2014 09:02
ви знаєте, ви і напишіть
Риба Показати IP 24 Березня 2014 16:35
догрався бондарук (риба гниє з голови) от і твоя черга прийшла........................думаю це лише попередження бо по іншому з такими мажорами говорити не можливо !!!!
Підприємець до Риба Показати IP 24 Березня 2014 16:49
А дивимось на таких Бондаруків і беремо приклад.Тільки працюю вже 20 років , а й на колеса до тієї машини не назбирала, бо поки всі податки позаплачуєш , лишається 2-3 тисячі гривень.
Махно Показати IP 24 Березня 2014 16:37
дійте черга відчуваю і до Осіпова і до Беня і до їхніх покровителів
Толік Показати IP 24 Березня 2014 16:40
Автомийки в місті Луцьку не мають жодної системи очищення відпрацьованої води та викидають усе в каналізацію тим самим вбиваючи усю флору та травлять нас людей . Система очмщення це не фільтрик чи ямка вигрібна це система замкнутого очищення відпрацьованої води та хімії без викідання в каналізацію ось і це тільки одиниці зла яке ми усі робимо.
Анонім до Толік Показати IP 24 Березня 2014 16:49
І до них дійдуть...
02 до Толік Показати IP 24 Березня 2014 16:50
А може ти помічником депутата працюєш. І, між іншим, перед людьми, депутат, як посадова особа повинен відповідати на всі їх питання. Інше діло, що він сам цього не захоче. Значить, у нього на це є "вагомі причини", або ж почне викручуватись, як йому це неодноразово вдавалося. Ще б пак - яких наставників мав!!!!
Толік до 02 Показати IP 24 Березня 2014 17:07
Ні не працюю помічником ,бо я стану як костомаха в горлі, все що завдає нам громадянам зло та незручності зовсім нецікаво та я просто бачу що ми самі порушуємо міліони лучан закони та різні постоанови ,а вимагаємо щоб дипутати це не робили в нас немає контролю над дипутатами любих рівнів ми проголусували вибрали їх та вони тепер усі можуть чудити що хочуть .
альфа до до 02 Показати IP 24 Березня 2014 17:44
толік просто дуже вдячний бондаруку що той йому колись поміг,і від цйого толік думае що він всім такий хороший!хоча ручаюсь що те в чом він так поміг толіку він зробив зі своею зацікавленістю
Вовік до Толік Показати IP 24 Березня 2014 17:01
Толя ! А ти не Ося???
Толік до Вовік Показати IP 24 Березня 2014 17:13
Я не Ося я просто Лучанин і не відстоюю жодних інтересів Романа знаю добре і рекомендую ще раз переглянути коло своїх друзів та знайомих які жмуть руку та в думках бажають зла.
321 до Толік Показати IP 24 Березня 2014 21:30
Толік то можем ванік синюк??? Спів учасник роздачі кредитів,того так мазу тягне
Смерч Показати IP 24 Березня 2014 17:26
Толік не забруднюй ефір будь ласка ти наш липовий лучанин і контра із таких як бондарук.......
Толік до Смерч Показати IP 24 Березня 2014 17:44
ось навіщо писати дурниці якщо Ви такій модний так подавайте свої притензії в суд .
Правда до Смерч Показати IP 24 Березня 2014 21:37
Ні Синюк то з їхньої шайки - повністю в темі всіх тих вкрадених грошей в банку,в нього до речі бмв х 5,може хоть цю машину хай виконавча забере поки не пізно
надія петрівна Показати IP 24 Березня 2014 17:36
люди добрі, Лучани і Волиняни, схаменіться, цей брехун Бондарук і Осіпов дійсно взяли десятки мільйонів у Західінкомбанку і до цього часу жодної копійки не повернули от і тому банк не може нам вкладникам все і вчасно відразу виплатити щодо депозитів.............дивно, що банк виграв суди, а виконавча не може найти будь яке майно бондарука, щоб стягнути на користь банка.........., а тут бац і ніби його авто згоріло , то чи не цікаво прокуратурі та іншим органам провірити і діяльність МІСЦЕВОЇ ВИКОНАВЧОЇ СЛУЖБИ, ЯКА ТАК ШУКАЛА МАЙНО, ЩО АЖ З НІГ ЗБИЛАСЯ тай не нашла ?!
Українець Показати IP 24 Березня 2014 21:27
Нова відзнака для правого сектору і інших сектантських груп Герой Кримської Війни, За Героізм при поджоге.
верка Показати IP 6 Квітня 2014 15:48
добрі депутути, добрий і міський голова, який задекларував.десять мільйьонів грн. де він їх взяв. ото треба спочатку цю сволоч позбутися.
сеня Показати IP 6 Квітня 2014 15:51
романюк це головний злодій в луцьку. ще такої дряні в нас не було. відгородився від громади і наживаеться. буть він проклятий. щоб він жив. так як ми на вісімсот гривень в місяць. алкашк