USD 39.50 39.82
  • USD 39.50 39.82
  • EUR 39.67 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Під час обстрілу автобуса з біженцями вбили дитину

19 Серпня 2014 09:33
Під час обстрілу автобуса, на якому мешканці Донецька намагалися виїхати в безпечне місце, загинула дитина, підтверджує спікер інформаційно-аналітичного центру РНБО Андрій Лисенко, - пише ICTV.

"Підтвердилася інформація, що вчора терористи вбили дитину, ще 10 чоловік було поранено. Сталося це під час обстрілу автобуса, на якому мешканці Донецька намагалися виїхати в безпечний район", - розповів він на брифінгу в середу, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Проросійські бойовики на Луганщині обстріляли з мінометів та реактивних установок залпового вогню "Град" колону біженців поблизу населених пунктів Хрящувате й Новосвітлівка.

Раніше керівник групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук повідомив, що "на ділянці траси Донецьк-Волноваха бойовики "ДНР" розстріляли мікроавтобус з дітьми, яких евакуювали з дитячих будинків Донбасу... Одна дитина загинула. Близько 10 дітей зазнали поранень різного ступеня тяжкості".

Пізніше цю інформацію спростувала уповноважений Верховної Ради з прав людини Валерія Лутковська. Потім Тимчук уточнив, що мова - не про вихованців дитячих будинків, які вивозяться з Донецька, а про обстріл транспорту і загибель дитини під час вивезення дітей біженців, "яких батьки намагалися вивезти з Донбасу в приватному порядку".
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
вітя Показати IP 19 Серпня 2014 09:37
бидло горіти їм в пеклі. зовсім вже Бога немае для них до 7 покоління буде біда жах співчуття людям
С места событий Показати IP 19 Серпня 2014 10:05
коментар було видалено
с дивана? до С места событий Показати IP 19 Серпня 2014 10:11
доказательства - фото, видео, или "я честный, верьте мне!"?!
Титушко Показати IP 19 Серпня 2014 10:28
Ни одного фото. А они по их данным контролируют эту территорию.
Вася до Титушко Показати IP 19 Серпня 2014 10:38
Вiдомо шо брешуть, як i завжди!
Аліна до Вася Показати IP 19 Серпня 2014 10:46
Вам, напевно, пороблено, якщо хочеться споглядати на фото вбитої дитини? Цікаво чи ви б бігли фотографувати в такій ситуації і викладати фото в інтернет. І взагалі тролі на ВН дістали. Невже їх так заблокувати важко!
Вася до Аліна Показати IP 19 Серпня 2014 12:26
А пороблено- це шо означаэ? I брехати таки не гарно....
Аліна до Вася Показати IP 19 Серпня 2014 12:42
Погугли, інтернетом користуватись умієш. Доведи, що це не правда, як тобі не віриться.
До Аліни Показати IP 19 Серпня 2014 10:58
це не тролі, це так звані біженці, які жирують на Волині та в інших регіонах і проводять тут свою підривну роботу.
Вася до До Аліни Показати IP 19 Серпня 2014 12:18
Ви скоро самi лопнете, без всякоi пiдривноI роботи! Вам вже i бiженцi дорогу перейшли, ну-ну...
Аліна до Вася Показати IP 19 Серпня 2014 12:39
Я про біженців нічого не писала, мені вони дорогу не переходили. До речі, з однією сім'єю біженців товаришую. Так що не потрібно всіх до себе рівняти!
Вася до Аліна Показати IP 19 Серпня 2014 12:52
Тут, ти попутала, кохана. I взагалi ти попутала...
Аліна до Вася Показати IP 19 Серпня 2014 13:02
Кохана? Ти що з перепою дорогенький?
Вася до Аліна Показати IP 19 Серпня 2014 13:07
Я всiх дiвчат люблю, тебе особливо!)))
Вася до Аліна Показати IP 19 Серпня 2014 12:55
Ось, поспiлкуйся з 123, знайдете спiльну мову...
Аліна до Вася Показати IP 19 Серпня 2014 13:03
Ти помилився, в мене інші переконання
123 Показати IP 19 Серпня 2014 12:51
а до речі їх тут стільки понаїхало...того бидлотя на АН, що немає спасу, криси які так хотіли в Росію вирішили потім втікати з корабля який потопав. ЇХ треба тут щимити і не доведи Боже щоб вони тут осіли зі своїми думками і мріями все таки жити в РФ.