USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Під офісом телеканалу «Інтер» підпалили шини

4 Вересня 2016 18:26
На вулиці Щусева, 23, де знаходиться офіс телеканалу "Інтер", невідомі запалили шини.

Про це повідомляє Еспресо.TV

Деталі інциденту з`ясовуються, проте поки відомо, що кілька осіб підпалили під офісом телеканалу "Інтер" шини, які горять.

Поліція затримала кілька активістів.
Люди тримають у руках плакати і скандують : " Інтер" - агент Москви!"

Також стало відомо, що на місце події вже прибули пожежники та швидка. Пожежа розпочалася у результаті вкидання у приміщення димової шашки. Незважаючи на пожежу, працівники телеканалу залишаються у приміщенні.

Як повідомляє 24TV, ситуацію прокоментували на телеканалі "Інтер".

Пожежа в будівлі, де розташовується офіс компанії "Національні інформаційні системи", що виробляє програми для телевізійного каналу "Інтер", виникла в результаті підпалу, і наразі її ще не вдалось ліквідувати.

Про це йдеться в рухомому рядку телеканалу.

Скоєно напад на офіс компанії" Національні інформаційні системи ", що виробляє програми "Новини", "Подробиці", " Подробиці тижня". Здійснено підпал будівлі, знищено телевізійну студію. Пожежа в будівлі триває, на даху перебувають працівники, які не змогли евакуюватися, – зазначається у повідомленні.

Працівниця телеканалу Людмила Панасюк на своїй сторінці у Facebook також повідомляє, що причиною пожежі став підпал.

"Нас виштовхали, ще коли підпалювали всередині, ми були недалеко від виходу. Пожежні є, 5 машин", – написала вона.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 24
Показати IP 4 Вересня 2016 19:33
Маразм триває. Ну а шо перемога на перемозі і перемогою поганяє.)))))
свідомий Показати IP 4 Вересня 2016 19:47
І ви думаєте, що після цього Україні світить безвіз? Да після цієї "акції" багато яких висновків буде зроблено Заходом, а те що сам Аваков організував підкреслює, що це за "держава" вимальовується! Сумно...
Анонім до свідомий Показати IP 5 Вересня 2016 08:47
Інтер треба закривати. Проросійський канал.
Марія Показати IP 4 Вересня 2016 20:07
От ур*ди,от тобі європейські демократичні цінності,другі канали співають під довбану націоналістичну дудку і добре,а тут ба агент москви,на черзі трк Україна,добре хоч що супутникове мовлення ніхто не блокує,передачі інтера люди дивилися ще коли ці с*ані активісти до школи ходили ,б*длу руки повідривати,бо не перед москвою,а перед Європою стидно,знову вср...лися,
Просто до Марія Показати IP 4 Вересня 2016 22:59
Куплена заказуха , щоб було чим оправдовуватись чого в ЄС не пускають... Буде знов Росія винна... Які ж люди ідіоти, що вірять в націоналістичну ідею.... Поки очі не роздзіляпите - будем гнити як собаки.
Аваков Показати IP 4 Вересня 2016 20:53
Операція ФСБ Росії вдалася
Просто до Аваков Показати IP 4 Вересня 2016 22:59
Да їм взагалі по@&р на нас!
Анонім Показати IP 4 Вересня 2016 21:12
Хай горить цей розсадник кацапської розпусти.А троль нововолинський ниє що Баскова не почує))))
Анонім Показати IP 4 Вересня 2016 21:25
Ой біда))))І весь згорів би було б пофіг
м Показати IP 4 Вересня 2016 22:04
Дійсно.Інтер це єдиний канал котрий підтримував рюсській мір.В топку їх.Надіюсь більш не побачу цю гидоту на екрані.
Читач Показати IP 4 Вересня 2016 22:27
Тільки сліпий не бачить що це проросійський канал. Правильно
Андрей Воронов до Читач Показати IP 5 Вересня 2016 00:00
А пророссийский = плохой?
Читач до Андрей Воронов Показати IP 5 Вересня 2016 07:25
Так
123 до Андрей Воронов Показати IP 6 Вересня 2016 22:26
Там немає з ким розмовляти... Це ж раніше були розправи з дисидентами - святими людьми, а зараз все робиться правильно! Всіх, хто має іншу думку- потрібно знищувати! В мене волосся на голові дибки стає! Люди взагалі розуміють, що вони верзуть? Що вони роблять? Іноді жалкую, що не дивилася цей клятий зомбоящик, була б такою ж самою дурою з прошитими мізкамиі свято вірила в Революція Гідності і що все в нас шоколадно: демократія, свобода і рівність пре з усіх щілин.
Анонім Показати IP 4 Вересня 2016 22:39
Нас чекають в Єуропі!
Анонім до Анонім Показати IP 4 Вересня 2016 23:00
Не захлебнись очікуванням!
Андрей Воронов Показати IP 4 Вересня 2016 22:59
Демократия как она есть
Василь Показати IP 5 Вересня 2016 00:12
І це зараз називається "під офісом підпалили шини"? А можна оголосити всі нові терміни з роз'ясненнями?
З європи Показати IP 5 Вересня 2016 00:19
На біса ви комусь усі здалися з прокацапленою більшістю,мову навіть відстояти за 25років незуміли,як завжди хтось у сьому винен...
Анонім Показати IP 5 Вересня 2016 06:48
Гопнікі негодують.Де тепер вони почують Рюмку водки на столе.Нормальні люди такі канали не дивляться
Анонім Показати IP 5 Вересня 2016 08:18
Самий непотрібний канал.Я його навіть заблокувала.
Не вірю Показати IP 5 Вересня 2016 08:52
Щось в цьому "теракті" не так... Шуму більше, ніж шкоди від нього.... Схоже на рекламну акцію.
Харитя Показати IP 5 Вересня 2016 09:55
Поки ми не будемо патріотами істинними, так і буде в нас, хто сьогодні на українській мові розмовляє, одиниці, я в шоці, була в Трускавці-українці, а печуть на кацапській, невже наша мова гірша, поки не будемо любити все українське, так і будемо неповносправні, слава Україні!
Анонім до Харитя Показати IP 5 Вересня 2016 11:27
Насильно мил не будеш,.