USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.71 9.93

Поблизу Луцька під час нелегальних перегонів сталася аварія

20 Жовтня 2016 16:24
Дорожньо-транспортна пригода, під час якої зіштовхнулися два автомобілі «БМВ», трапилася нещодавно на території аеропорту в Крупі.

Так, на злітній смузі під час нелегальних перегонів на значній швидкості зіштовхнулися два автомобілі «БМВ», - повідомляє Вісник.

Згідно інформації видання, за кермом недешевих автівок з "мажорними" номерами були двоє безробітних лучан – 1995 та 1986 року народження. Внаслідок зіткнення автомобілі зазнали значних механічних пошкоджень, а один із водіїв «БМВ» потрапив до лікарні із закритою черепно-мозковою травмою, забоєм грудної клітки та губи.

Луцький цивільний аеропорт у селі Крупа давно занепав. Його майно встигло побувати у заставі у банку, перекочовувало з обласної комунальної власності у міську і навпаки.

Нагадаємо, як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, голова Волинської ОДА Володимир Гунчик під час оперативної наради 25 липня повідомив, що військовий аеродром, що у передмісті Луцька, хочуть зробити й цивільним. З його слів, під час останнього візиту в Київ велося активне обговорення питання щодо розміщення на території військового аеродрому і цивільного водночас.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
нхя не смішно Показати IP 20 Жовтня 2016 17:26
Лоб в лоб їхали, хто перший не витримає і зверне? Дуель якась?
Василь Показати IP 20 Жовтня 2016 17:55
І ще є такі які будуть казати що БМВ це не діагноз?
Анонім до Василь Показати IP 20 Жовтня 2016 18:55
БмВ в руках д*білів небезпечна річ.
ASTON до Анонім Показати IP 20 Жовтня 2016 20:11
Ти знаєш тих хлопців?? Подивився б я чи зміг би ти обізвати Їх при зустрічі.
Ковель Показати IP 20 Жовтня 2016 19:50
При чому тут бмв. Дай д*білу і жигуль то начудить
anonim Показати IP 20 Жовтня 2016 20:05
Хто з вас був тоді на аеродромі?? Чи ви вірите всьому шо пшуть горе-писаки???
лучанин Показати IP 20 Жовтня 2016 20:16
а хто знає прізвища хероїв?
ASTON до лучанин Показати IP 20 Жовтня 2016 21:15
Я знаю. Просты пацани. Працюють.Заробляють. і машини їм не тато з мамою подарували. Якщо ви в своєму житті нічого не добились (в матеріальному плані) - то хто вам доктор?? Працюйте, а не заздрите що хтось на BMW (і не тільки) їздить. 90% з вас тільки те і роблять що пишуть всяке говно, а самі в житті тільки на пиво і пачку сигарет заробили, або в кращому разі на візит з дівчиною в піцерію. Це моя особиста думка.
11 Показати IP 20 Жовтня 2016 20:20
чиї дітки?
До Василів і Анонімі Показати IP 20 Жовтня 2016 21:23
Ваша інфа з розряду ББСі- бабка бабці сказала. лежіть собі на дивані і шифруйтеся мовчки, тепер вам буде довго про що думати .Шо нибудь, любое голубое?Да , диванні херої куплю горбато запорожця небесно голубого кольору.НЕ СПАТИ
Шок Показати IP 21 Жовтня 2016 00:33
коментар було видалено
До АSTOn Показати IP 21 Жовтня 2016 09:47
ви думаєте що пишите, тут ключове слово БЕЗРОБІТНІ, а не бмв , мейбах і т.д. , заробили де податки ну й т.д.
123 Показати IP 21 Жовтня 2016 16:06
Бмв- діагназ???!! Так говорять тільки ті в кого немає Бмв
До 123 Показати IP 21 Жовтня 2016 17:25
Вже немає і у вас бмв
Анонім Показати IP 23 Жовтня 2016 18:22
нещодавно ? цікаво кому треба піднімати новини майже місячної давності ?