USD 39.62 39.95
  • USD 39.62 39.95
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

Поляк намагався вивезти трьох дівчат з Волині у сексуальне рабство

16 Травня 2015 13:42
Громадянин Польщі намагався доправити через кордон трьох молодих волинянок для сексуальної експлуатації. Наймолодшій з дівчат виповнилося 19 років.

Спробі незаконного переміщення осіб з метою їх подальшого використання у сфері сексуальних послуг запобігли учора правоохоронці на українсько-польському кордоні.

Про це повідомили у прес-службі Держприкордонслужби України.

Прикордонники Мостиського загону затримали порушників в ході реалізації інформації, що надійшла від співробітників УМВС України в Волинській області.

Громадянина Польщі 1977року народження, який супроводжував 3 громадянок України 1985, 1995 та 1996 років народження, жительок Волинської області, затримали у пункті пропуску «Шегені» під час перетину ними кордону.

Для уточнення деталей даного правопорушення та встановлення обставин громадянина Польщі та громадянок України передали працівникам міліції.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Анатоль_ Показати IP 16 Травня 2015 14:05
Шо ж то робиться, люди добрі?
Анонім Показати IP 16 Травня 2015 14:09
а вони хіба вже зовсім дури і не розуміли для якої цілі їх везуть у євросоюз ці євроінтегратори?
Colonel до Анонім Показати IP 16 Травня 2015 15:25
Повний дебілізм! Поляк підвозив дівчат, який суд чи прокурор доведе для чого?! якщо сам себе не оговорить. Так будь кого, хто підвозить дівок можна за грати. Пішком будуть їздити.
Найдревніша професія Показати IP 16 Травня 2015 14:18
Для чого дівчат затримувати і назад повертати в Україну. Ну дівчєта так вміють заробляти...Ну не вміють в полі сікти і корівок доїти. Вміють тільки ноги розставляти і бабло зшибати...
якщо Показати IP 16 Травня 2015 15:11
коментар було видалено
ото дали Показати IP 16 Травня 2015 15:55
Що ж вони корисного зробили? Дівчата 100% знали куди їдуть, ніхто їх не обманював а прямо вказував на яку роботу вони їдуть їх везуть, а тут - міліція перешкодила заробіткам. Краще крадіжки розкривайте, а не юриндою займайтесь.
не знали до ото дали Показати IP 16 Травня 2015 23:11
Дівчата могли й не знати! Їм могли пообіцяти іншу роботу, а на місці приїзду забрати паспорти і використовувати у сфері сексуальних послуг. Якби в Україні була робота, люди б не їздили за кордон на заробітки!!!
Ахмед Іосфовіч Петре Показати IP 16 Травня 2015 16:07
Це прекрасний приклад як протидіяти злочину, а не "полювати" по інтернету за педофілами і викладати їх на публіку без ДОКАЗІВ та правників для засвідчення злочинних намірів.
Анонім Показати IP 16 Травня 2015 16:29
коментар було видалено
полішук до ВН Показати IP 16 Травня 2015 22:19
http://dpsu.gov.ua/ua/about/news/news_7101.htm
... Показати IP 17 Травня 2015 10:25
не дали дівчатам заробити!!! вони знали куди їдуть, і це їх особиста справа яким способом заробляти. займалисяб краще серйознішими справами !!!
Лучанин Показати IP 17 Травня 2015 12:24
Ці так звані дівчата дуже хотіли цього рабства, не вдалося виїхати, спробу повторять невмолимо