USD 39.50 39.80
  • USD 39.50 39.80
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Прокуророк, які побили бабцю у маршрутці, затримали

30 Грудня 2017 23:06
У маршрутці, яка їхала за маршрутом Київ-Луцьк, поскандалили пасажирки. Їх затримали громадяни та передали правоохоронцям.

Це відбулося 30 грудня ввечері, пише ВолиньPost.

Нагадаємо, жінки, які заявили, що вони працюють в прокуратурі, лупцювали старшу жінку, лаялися, поводилися агресивно.

У Луцьку їх зустріли працівники ЗМІ та активісти. Вони затримали цих жінок, бо ті спробували втекти з місця події.

Більше - у відео:

УВАГА! У ВІДЕО - НЕЦЕНЗУРНІ СЛОВА!
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 28
Жора Показати IP 30 Грудня 2017 23:27
незрозуміло чим все завершилося.... судячи з відео дуже противні ззовні і гнилі з середини потвори жіночої статі. в народі кажуть на таких п_зд_противні!
Кіндрат Панасович Показати IP 30 Грудня 2017 23:32
цікаве кіно )) "пі**раска волинська" :)
Анонім Показати IP 30 Грудня 2017 23:33
наглі хамовиті с*ки прославились! бидлоття! на новий рік будуть дивитись себе по телебаченню!
!!! Показати IP 30 Грудня 2017 23:37
що це за баби,та вони якісь явно неадекватні, сумки в них явно не прокуроські)))))
@@@ до !!! Показати IP 1 Січня 2018 23:12
Сто відсоткі... вони такі прокурорки як і сумки від луї вітон........ Ой не можу.... оце ж би*ло і припелось на волинь... су*ара.... Доречі їх сумки +- 40 грв на ринку, свектусі в село брала.
!!! Показати IP 30 Грудня 2017 23:46
зробіть їх відомими НЕГАЙНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Місцевий Показати IP 31 Грудня 2017 00:00
Соромно за прокуратуру Подольського району столиці, таке враження шо то прокуратура Донєцка)). Тьоткі ведуть себе, які бидло районне.
123 Показати IP 31 Грудня 2017 00:01
Бред...
Анонім до 123 Показати IP 31 Грудня 2017 00:21
Піт
Місцевий Показати IP 31 Грудня 2017 00:06
Блін, а як вони красіво підставили працівників прокуратури Подольського району))) Мені здається вони там просто прибиральницями працюють, а шо прибираєш прокуратурц - значить тоже працівник прокуратури)) І сумки для посади підходящі
Марина Показати IP 31 Грудня 2017 00:21
Це такі прокурори, як з мене монашка ) Той, хто працює на подібних посадах, цим не хвастається. Активістам респект. З хамами тільки так. Людину від тварини відрізняє те, що людина вміє/може контролювати свої емоції (навіть не самі хороші). У мене все.
Anonymous Показати IP 31 Грудня 2017 01:18
Ото ніяким боком не виправдовую тих "прокуророк", але 1) відео, де вони "б'ють" когось таки немає; 2) судячи з того відео з маршрутки, "бабці" там не видно, а та жіночка язика гострого має - мама не горюй ("ти до мого віку не доживеш" - звучить шикарно); 3) "активісти" (а там таки просто пацанчики в "гражданці") таки ніякого права нікого затримувати не мають... 4) ну приїде поліція, що далі? скажуть - ота (яка давно пішла додому), яку я "типу била", мене матом послала, доказів нема, потерпілої - нема, счкандал на рівному місці. З особистого досвіду в автобусі (не на Київ, але теж неблизькому) - попросив (саме попросив, без мату і т.д.) вести себе ТИХІШЕ таку ж "старшу жіночку", котра ВЕРЕЩАЛА і гиготіла, як різана зі своєю такою ж "падругою" і час від часу по телефону (ще голосніше, бо "не чути"), на весь салон (а я спав, тихо, мирно) - потік якісного г*вна в перемішку з матюками у вуха лився, поки не припідняв за шкірку, і не попередив про можливість або замовкнути і вести себе, як ЛЮДИ, або трішки політати по салону і в перспективі - на найближчій зупинці - за двері - доїхав ОК, спати не заважали... Тілесних ушкоджень - нуль, але трусилися слово сказати до самої кінцевої... Але там була повна клініка - "чудо-пасажирки" були ще й того... нетверезі чутка.
мама до Anonymous Показати IP 1 Січня 2018 23:17
а якби на місці старшої жінки була б ваша мама... теж було б 1, 2, 3, 4? ну і тд
Анонім Показати IP 31 Грудня 2017 01:35
З цими бабами все ясно. Але і оператор, який коментував водночас також "не блещет умом", говорить якусь чуш: "Зараз приїдуть "менти" здати їх в СБУ, якісь тестери в аптеках він купить, поїде контролювати щоб цих жінок закрили в буцигарню" одним словом дешеві сільські на 7 чи 8 клас школи "понти". Я вважаю, що оператора також не було б зайвим показати лікарям "чи всі у нього вдома".
Анонім до Анонім Показати IP 31 Грудня 2017 09:46
Так, сленг тих затримувачів на рівні гопоти
Антивіст Показати IP 31 Грудня 2017 08:51
Тупі селюшки. ПРОШМАН..... КИ
Таня Строцюк Показати IP 31 Грудня 2017 10:30
І що, ніхто не впізнав цих бичок?
сумно Показати IP 31 Грудня 2017 10:36
схоже, що одне бидло зловило друге. за активістів соромно...
Василько Показати IP 31 Грудня 2017 10:44
Ніяким чином не виправдовую так званих працівниць прокуратури, але ця гопота як їх "тіпа " здавала поліції недалеко втікла. Особливо фраза: я за щось там заплачу, а потім скинемось грошима. ..... Путо одне з другим, кому і за що платити будете ? Клоуни такі самі як і тих дві працівниці. Іди одне з другим матері дома допомагай, платити воно буде... Всіх адекватних волинян і не тільки , а також працівників прокуратури Подольського р-ну м.Київ, за наступаючим Новим Роком.... І головне розуму і розуму побільше....))))
Льоня Показати IP 31 Грудня 2017 10:57
За небайдужість і громадянську позицію хлопцям подяка, не кожен здатний із теплоі хати поіхати і слухати цих шизо...чок. Те що з активістами не було витриманоі людини із елементарними правовими знаннями, шкода, такі воліють в коментах сказати своє фе . Щодо цих « прокуророк», прохання до істинних прокурорів виступити обвинувачами та впаяти максимум що можна, треба ж відсояти честь мундира.
23 Показати IP 31 Грудня 2017 11:50
Я вірю, що це працівниці Прокуратури. Як би не працавав в органах державної влади то б не повірив. Особливо себе ведуть так дами, які займають якусь хоч не значну посаду, да ті, які пройшли як кажуть "з грязі в князі". Хоча все залежить від генетики та виховання.
Микола Показати IP 31 Грудня 2017 12:05
Ось би хтось це відео Луценку скинув... Зі слів "прокурош" виходить, що в нас Луценко також "смердючий поліщук"?...
ПРАВДА Показати IP 31 Грудня 2017 14:10
по великому рахунку байдуже хто вони, АЛЕ ТЕ З ЯКОЮ ВОНИ НЕНАВИСТЮ, ОЗЛОБОЮ І ЗНЕВАГОЮ говорять про Волинь і людей які тут живуть не лізе в ніякі рамки. Тут єдине, взяти цих тьоток ( хоча в душі є невимовне бажання покрити матом) і змусити ПУБЛІЧНО ВИБАЧИТИСЯ ТО ЯК МІНІМУМ!
Василько до ПРАВДА Показати IP 31 Грудня 2017 14:39
Повірте мені , що так говорять не тільки вони. Як мінімум одна з них з Волині, це та яка писок ховала. Просто вони так ставляться не тільки до волинян, а до всіх. Бо воно вилізло невідь звідки і працює в Києві. Це менталітет не тільки їхній. Це просто менталітет. А чекати від них якоїсь моральності собі дорожче. Їхав в Луцьк в жовтні, перед Новоградом біля кафе зупинка. Там два тіпа, судячи по всьому волиняки, таке чудили, що їх треба було "класти" на місті. Але адекватно підійшли, побалакали, і люди до тями дійшли...Так що суть не в людях, суть в вихованні..... Надіятись на те що вони покаються не варто.Так само до речі знаю ту мадам яку якби то воно били по голові. Повірте там, щось з чимось. Бо розумне деколи змовчить. А далі по тексту.......
Громадянин Показати IP 31 Грудня 2017 15:49
Це я живу в цій країні,яка стверджує,що дуже освідчена,роботяща,інтелектуальна...Як казав Ю.Нікулін в одному анекдоті;"Боже,как я ошибся".Хоча чому тут дивуватись-деградація...
генадій Показати IP 31 Грудня 2017 16:26
Чем дальше в лес тем больше дров. Деградация нации. Я про активістів.
111 Показати IP 31 Грудня 2017 23:25
Цікаво де беруться такі деб%ли активісти?
Вася Показати IP 2 Січня 2018 10:01
ВСе в вихованні. Українську націю треба виховувати і виховувати. Бо і гроші не помагають. Скільки таких тьоток вилізли з сіл і з міст а як виховання немає і нерви не на місці то таке і відбувається. Але до кінця доведіть справу і напишіть хто і звідки таке невиховане.