USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

Куди повідомляти про факти зливу нечистот у Луцьку. ОНОВЛЕНО

23 Вересня 2016 10:58
Лучан закликають повідомляти про факти несанкціонованого скиду засобами автотранспорту рідких побутових відходів в міську каналізаційну мережу.

Так, у зв’язку з частішанням скарг громадян щодо неприємного запаху у місті та виявленням масового зливання нечистот по території міста в міську каналізаційну мережу, у Департаменті муніципальної поліції просять мешканців міста, в разі виявлення фактів зливу нечистот автотранспортними засобами на вулицях міста, терміново повідомляти за телефонами: 722861, 722649 (департамент муніципальної поліції), 15-80 (група оперативного реагування «15-80»), 102 (Управління патрульної поліції).

Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, лучани вже півроку скаржаться на нестерпний сморід. Однією з ймовірних причин неприємного запаху в міськраді називали несанкціонований злив відходів м’ясопереробних підприємств. Згодом муніципали упіймали автомобілі підприємств «Забіяка» та «Дмитрук», під час зливу нечистот у міську каналізацію. Ще один порушник, якого упіймали - ПРАТ «ВОЛИНЬ ХОЛДИНГ», або, іншими словами, «Торчин Продукт».

Нагадаємо, нині в місті Луцьку діє 2 погоджених місця для скиду стічних вод у міську каналізаційну мережу: на вулиці Мамсурова та на вулиці Конякіна (ріг вулиці Карбишева). Всі інші місця вважаються несанкціонованими.

За несанкціонований скид рідких побутових відходів існує адміністративна та кримінальна відповідальність, оскільки перевізник завдає шкоду екології.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 31
лучанин Показати IP 2 Серпня 2016 15:09
на перехресті вул. декабристів та вороніхіна постійно скидають відходи, це бачать всі мешканці.
Анонім Показати IP 2 Серпня 2016 15:45
А ще там тримають свині, сморід періодичний на весь мікрорайон!!!!!!!!!!
Анна Показати IP 2 Серпня 2016 15:45
А біля спорткомплексу "Колос" постійно зливають прямо в каналізацію все, що приватні автомобілі назбирають в Теремно. Сморід нестерпний. Міська влада повідомляє, що на це навіть вони дозволи дають.
1 до Анна Показати IP 3 Серпня 2016 09:17
Читайте статтю , 2 точки є дозволені...Які дозволи, брєд!!!!!!
Анонім Показати IP 2 Серпня 2016 15:46
А ще там хтось тримає свиней!!!!!!
За справедливість Показати IP 2 Серпня 2016 15:55
А чим дихати мешканцям вул. Конякіна і Кравчука?
Лучанка Показати IP 2 Серпня 2016 17:35
А сморід від свиней біля 17 школи на розі. Вороніхіна і Щусєва, що отруює весь мікрорайон балки!!!!! До кого звертатись?!
Вишків Показати IP 2 Серпня 2016 17:51
На Вишкові щовечора така вонь, що вікно відкрити неможливо - зливають все в старе русло
добряк Показати IP 2 Серпня 2016 17:55
На вишкові вул ґероїв упа,селищна,через день,сморід з очісних споруд,особливо вечором,чим займаються луцьк- водоканал,екологі,прокуратура де наш мер влада зовсім охрєнєла,невже неможна директора луцьк- водоканалу поміняти на якогось нормального,ще рік два назад не було такого смороду .зробіть що небудь !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!¡
лучанин Показати IP 2 Серпня 2016 18:06
Весь центр міста в гівні,а ви про периферію дбаєте.Потрібно замовити асенізатор і відвезти в Зміїнець,розлити по вулиці де живе Романюк,тільки таким шляхом можна уникнути смороду в місті.
дядя Показати IP 2 Серпня 2016 18:08
Директор луцьк- водоканалу Корчук Іванька,ця с***на відповідає за очісні споруди і той сморід що є при його керуванні,що ж нарікаєм тобі ваня титул головного гімнюка міста луцька.вітаєм тебе
Скотина до дядя Показати IP 3 Серпня 2016 09:22
Прийди і в очі скажи, а не тут герорйствуй!!!! Тобі пр..идурку пояснять, хто за що відповідає
дядя до Скотина Показати IP 3 Серпня 2016 17:29
Як я прийду то ти ванька во***ка каналізаційна будеш г** їсти або*** це тобі не ггроші з бюджету красти трутень водоканальский за все спитаєм
Вова до Скотина Показати IP 23 Вересня 2016 14:05
Ти би ваня не в***вався, не ти перший не ти останній.
Анонім Показати IP 2 Серпня 2016 18:30
А чого б працівникам Луцькводоканалу не пройтися по вулицях приватного сектора і не подивитися, де господарі забудівель врізалися в дощову каналізацію. Є такі вулиці, де одна-дві решітки для зливу вод, а всі інші закладені люками, куди підприємливі домовласники зливають каналізаційні стоки.
Анонім Показати IP 2 Серпня 2016 18:31
Цей сморід стоїть по всьому місту. Особливо ввечері.
Мітя Показати IP 2 Серпня 2016 19:42
На вулицю Тарасова 32 до Пархомея звозять цілодобово машини з ковбасні Забіяки. На територіі по вул. Тарасова 32 знаходиться колектор стічних вод, по вулиці ці машини знищили дорожнє покриття, але буде проблема коли ці помої з ковбасні зашлакують всі стічні труби! Працівники водоканалу, ви можете особисто перевірити цю інформацію, адже машини курсують кожні 20 хвилин.
вася Показати IP 2 Серпня 2016 20:57
на франка, біля мийок зливаються
ХХХ Показати IP 2 Серпня 2016 21:47
На Конякіна під ЗД мостом постійно зливають!!!!! Запах дуже не приємний! Бачать всі відчувають запах теж, крім Водоканалу і муніципалів!
Анонім 2 Показати IP 2 Серпня 2016 21:56
Да вот до парфомея постійно кожен день возять сморід жах!!!!!!
Анонім. ..... Показати IP 2 Серпня 2016 21:58
А на вул . Франка зливають авто водоканалу ... які чистять кнс від бруду
чача Показати IP 2 Серпня 2016 23:22
Романюк ти наведи лад з очісними спорудами і з тим смородом або іди нах...й з посади,найдем другого мера
Смердить Показати IP 3 Серпня 2016 01:28
З люків мойок на набережній. Довкола барів, клубів, кафешок- там все попісяно і побльовано. В приміщенні ідять а на вулиці ходять... Особливо сморід після дощу як теплі випари підіймаються. Пройдітться по Лесі після дощу... Європеєм -кажу панове... Європеєм.
Микола Показати IP 3 Серпня 2016 22:47
На пр. Волі біля Шопена, в вечері смердить літом вже другий рік. І це проблема не в зливанні. Смердіти починає сильніше при зміні тиску в вечері. В Львові таке було років зо три, зараз вроді вони ту проблему вирішили.
Ігор Гнатюк Показати IP 21 Вересня 2016 16:30
А в нас сусід на Клима Савура 64 а тримає на подвір'ї свиноферму, сморід страшний, фекалії зливає на подвір'ї а потім тачками в сапалаівку, на наші зауваження посилає усіх на 3 букви, і як бути? Продавати кімнату в гуртожитку???
Читач Показати IP 23 Вересня 2016 11:05
На перехресті вул Баранова і вул. Тополева не раз помічав що зливається машина!
Анна Показати IP 23 Вересня 2016 11:21
Про зливання нечистот біля "Колосу" повідомляли. Фото надсилали. Приходила перевірка - на все відповідь, що приватному підприємцеві є дозвіл на зливання нечистот. Але чомусь цієї адреси в дозволених місцях немає. Сморід жахливий. І це біля спортивної та звичайної шкіл!
Анонім Показати IP 23 Вересня 2016 11:41
Вельми шановне панство!!!! Ми тут обливаємо усіх брудом, а чому кожен з Вас хто бачить несанкціоновані скиди фекалій не у відведених для цього місцях, після часу до якого дозволено скидати, не зніме номер автомобіля на телефон і не передасть ці фото у відповідніслужби!!!! Просто критикувати - а допомагати мабуть складно!!!! Давайте починати із себе і у насбуде все добре!!!!
Анна до Анонім Показати IP 23 Вересня 2016 21:10
Так повідомляли, фото скидали. Міська рада передала на розгляд муніципалам, які дали відповідь, що з цим підприємцем є договір. І саме біля "Колосу" машини мають дозвіл скидати нечистоти. Ще добре, що живі і здорові лишилися, коли фото робили. Агресивний водій і його напарник лаялися і погрожували. І правду казали, що у їх "хазяїна" все схвачено.
Орхідея Показати IP 23 Вересня 2016 12:25
А самому Водоканалу не цікаво, що в них робиться під носом, що вони смороду не чують? Чому їх не настрожує, що в їхні зливні каналізації незаконо щось валять. НІ? Їх би також не мішало за це спитати. Бо потім розказують про шаленні збитки. Так ви порушників ловіть . От вам і наповнення бюджету.
знаючий Показати IP 23 Вересня 2016 13:48
А водоканал і був першим ініціатором "полювання" на зливачів нечистот, оголошення повідомляти про факти несанкціонованого скиду опублікував водоканал і зловив ковбасника на Тарасова першим водоканал. Тільки виписувати протоколи за порушення та карати їх КП не має повноважень, це в компетенції муніципалів та поліції, що й виконують зараз відповідні служби.