USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.60 39.90
  • PLN 9.70 9.90

У Луцьку - День жалоби, а в барах - гуляння до ранку й кровопролитні бійки

29 Грудня 2014 18:38
Цими вихідними лучани, які живуть за адресою Винниченка, 25, не спали всю ніч, бо під їхніми вікнами дебоширили клієнти «Карабас-Барабаса». Не обійшлося і без крові. Уся «епопея» завершилася о четвертій ранку, коли приїхали швидка, міліціонери й «Самооборона Волині».

Так, у редакцію Інформаційного агентства Волинські Новини звернувся мешканець будинку № 25 на вулиці Винниченка Петро Пінчук й попросив громадського розголосу ситуації.

«Спочатку я прокинувся вночі із 27-го на 28-ме грудня о першій ночі від криків під вікнами, подзвонив у міліцію, але вони сказали, що немає вільного наряду, я ліг спати. Втім о третій знову прокинувся – була бійка, повно народу, крики. Знову набрав міліціонерів, то приїхали вони, «Самооборона Волині». Там побили чоловіка, відкачували, бо лежав непритомний, а потім вже й швидка приїхала. Оце так провели наших хлопців в останню путь, було оголошено Дні жалоби, в дошкільних навчальних закладах відмінили усі вогники, а тут, де бізнес Романюка, гроші заробляють на чужому здоров’ї, звісно, гроші не пахнуть кров’ю, але це вже цинізм вищої міри, що таке відбувається», - коментує ситуацію лучанин.

Нагадаємо, 27-го грудня, городяни провели у останню путь п’ятьох загиблих бійців із батальйону «Світязь». Волинські воїни світла повернулись додому скорботним «вантажем 200» після трагедії під Іловайськом і знайшли спокій у рідній землі.

Щодо пивоварні, то на роботу «Карабас Барабаса» лучани скаржилися неодноразово, втім скаржники отримували лише відписки.

Потому мешканці прийшли на виконком Луцькради, аби донести градоначальнику про свою проблему, втім, Романюк назвав піаром скарги на безлад під «Карабасом».
Лучанин Петро Пінчук звертається через ЗМІ до членів виконкому Луцькради, аби усі ці факти вони врахували у новому 2015-му році й обмежили роботу пивоварні у нічний час.
Зауважимо, що у ніч на 28 грудня активісти «Автомайдану України» та «Самооборони Волині» провели «рейд» розважальними закладами Луцька, щоб переконатися, чи там дотримуються розпорядження Волинської облдержадміністрації щодо оголошення Днів жалоби в області. Згідно з інформацією луцького штабу «Автомайдану України», у рамках акції активісти відвідали нічний клуб «Опера», «Карабас-Барабас», «Ліон», «Базилік» та інші розважальні заклади.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 35
дідо Показати IP 29 Грудня 2014 18:44
Якб міліція закривала дебоширів на декілька діб, то б порядок та тишина була б на вулиці.Повна бездіяльність міліції.
оля до дідо Показати IP 29 Грудня 2014 18:48
А вони в долі.
Андрій до дідо Показати IP 29 Грудня 2014 20:41
Міліція не закриває а в міліції є 3 год на затримання читай закон дідо!
03 Показати IP 29 Грудня 2014 18:54
Багато людей живе за принципом: "ГРОШІ НЕ ПАХНУТЬ". А взагалі-то, у Луцьку дуже багато БАЙДУЖИХ людей, а це теж страшно. Коли одні стояли в суботу біля Собору "коридором", інші ішли через цей "коридор!" на базар і з базару, навіть, не обходячи його боком. І коли вже НАЇДЯТЬСЯ?!
Аркадий Показати IP 29 Грудня 2014 18:57
Вiдвiдали,i що далi?
Олесь Показати IP 29 Грудня 2014 19:08
Коля -мер- СВОЛОТА. Криша "міцна".
ЯР до Олесь Показати IP 29 Грудня 2014 21:39
коментар було видалено
Аркадий Показати IP 29 Грудня 2014 19:08
Ось де хлопцi вiдпочивають,ось кому треба в зону АТО,а не чоловiкам,якi мають дiточок.
Анонім Показати IP 29 Грудня 2014 19:23
Юля свадьбу играла, миллионами швырять в столице, пока другие в окопах морозная. Война для быдла, а не для пана.
вахвах до Анонім Показати IP 30 Грудня 2014 08:32
Да ще і у піст!!! Буде їй "счастячко" як і у першому шлюбі!!! Людьми важко таких називати, а за них ще і голосують???!!! То не дивно - хворе в нас суспільство!!!
Анонім до вахвах Показати IP 30 Грудня 2014 09:43
А во времена май дана Юлина дочь в Риме празднества закатывала, как раз в расстреляны дни.
Лучанин Показати IP 29 Грудня 2014 21:31
Були б люди наші вихованіші такого не було б. Та й при чому тут Карабас, може це люди з Голівуду чи Майдану йдуть на таксі ?
ЯР Показати IP 29 Грудня 2014 21:35
Якщо така не повага до людей з боку влади буде і надалі . Будемо наказувати цю сволоту. Чув Романюк... Подумай добре про свої вчинки... май повагу до загиблих військових...
Наташа Показати IP 29 Грудня 2014 21:46
Здається, ще трохи, і люди той "Карабас" просто підірвуть- і будуть праві.
Луцьк Показати IP 29 Грудня 2014 22:08
Цум підірвіть.
месник Показати IP 29 Грудня 2014 22:12
Я незнаю, може і неправильно таке казати, но сьогодні своїми очима бачив біля ж/д, як йшли ( м'яко кажучи йшли) чоловіки у військовій формі, співали, чеплялися до людей, матюжились!!! Я зрозумів що хлопці приїхали з АТО. Но вибачте, я розумію що ховали побратимів, та відсвяткували приїзд- но не у такій же спосіб це треба робити!!! Да і не у військовій формі!!! То шо вже казати за тих, хто як кажуть порох не нюхав!!
Олена до месник Показати IP 30 Грудня 2014 12:22
А від того, що ті хлопці бачили можна не тільки напитися.....
000 Показати IP 29 Грудня 2014 22:22
Люди добрі та майте якусь совість в країні війна які танці що ви чудите
Анонім до 000 Показати IP 30 Грудня 2014 11:20
Яка війна?Хто обьявляв...?То АТО-продовження АВтО МАЙДАНУ....
ввп Показати IP 29 Грудня 2014 22:33
тут судя кожному його совість, а дядько заангажований щодо карабасу, через пластикові вікна зимою нічого не чути, сам живу на першому, хай не видумує
ілля Показати IP 29 Грудня 2014 22:41
ще нікого гуляння ні до чого нормального не привело. краще б поїхали в ато і там себе проявили а то центр міста і таке коїться і всі владці мовчать і кравчук святослав мовчить дивина! співчуваю загиблим
валєра Показати IP 29 Грудня 2014 23:49
Той голубятнік своїм ниттям вже дістав
РОМАНЮК Показати IP 29 Грудня 2014 23:53
КАРАБАС -БАРАБАС, КОКТЕЛЬ МОЛОТОВА АТАС .
Чоп Христина Показати IP 30 Грудня 2014 00:28
Скажіть будь ласка, в чому вина Карабасу, його власників чи персоналу, якщо це люди самі приходять, напиваються і дебоширять пізніше, Так заклад працює довше інших, але не заставляє людей напиватись в хлам і перебивати один одному носи!!!!!!!!!!!!!! Не заклад винеи чи Романюк а самі ж лучани!!!
лучанин до Чоп Христина Показати IP 31 Грудня 2014 09:04
А чого тоді алкоголь після 22.00 не продають в магазинах,,чи можна подумати в Карабасі не заставляють пити а в магазинах заставляють?якщо вже є табу то має бути скрізь однаково,а коли робити якісь винятки то за межами міста,а не під вікнами жилих будинків в центрі міста
111 Показати IP 30 Грудня 2014 07:24
Лучанин який визвав наряд міліції в день жалоби спав і його будили крики біля бару. А хто ж спить в день жалоби сучий ти сину. Треба було тобі цілу ніч читати псалтир, якщо ти такий правильний.
Анонім до 111 Показати IP 30 Грудня 2014 20:38
Так,так, в день жалоби треба поминати,,,та так щоб всі чули патрійотів свідомих.
112 до 111 Показати IP 31 Грудня 2014 11:03
коментар було видалено
147 Показати IP 30 Грудня 2014 11:04
Якщо заважає шум вночі в центрі !! міста, то є можливість обміняти квартиру і переїхати, скажімо, на Цукровий!! Або будь-який інший район міста, там точно ніхто не заважатиме !
ВУдман до 147 Показати IP 30 Грудня 2014 13:55
100%!!! Обміняю непогану халупу в місці де автомобіль проїзджає раз в місяць на квартиру на вул.Винниченка, або на пр.Волі (навпроти опери)!!!! P.S. будете лісникам скаржитись на спів птахів.
Макс Показати IP 30 Грудня 2014 13:01
Старий закрий пластикове вікно і лягай спати. Задобвав , а ні переїдь в Ліпіни там тихо!!!
лучанин Показати IP 30 Грудня 2014 13:44
Монтаж відео видно неозброєним оком.
555-му Показати IP 30 Грудня 2014 14:18
Навіть номерне псевдо не може прикрити глибину твоєї убогості.
Лучанин Показати IP 31 Грудня 2014 11:06
Романюка пінком під зад на пенсію,синка на нари і Карабас закрити!Буде порядок.
Оператор Показати IP 31 Грудня 2014 12:59
Монтаж 100%. Жах до якого рівня ви опустились. Нічого земля кругла якби ви не крутили не мутили все вам повернеться не забувайте.