USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку молодики розбили машину поліції, знімаючи це на телефон

14 Січня 2018 11:44
У Луцьку двоє нетверезих молодиків побили заднє скло у машині поліції, знімаючи це на камери власних телефонів.

Пригода сталася у ніч на неділю, 14 січня на вулиці Потебні, біля нічного клубу “Наталка”, інформує Волинь24.

НА ПОЛІЦІЮ – З КАМЕНЮКОЮ

Поліція охорони прибула на виклик, залишивши машину біля клубу. Двоє нетверезих молодиків підійшли до неї, спочатку просто роблячи селфі. В якийсь момент один з молодиків взяв камінь – і розбив заднє скло, знімаючи це на відео.

Хлопці кинулися тікати. Поліція наздогнала обох. Від бігу і емоцій у того, що побив скло, почався приступ астми - розбишака виявився астматиком. Поліцейським довелося надавати допомогу і викликати швидку.

Другий, натомість, поводив себе агресивно – тож його довелося закувати в кайданки.

“МИ ПРОСТО ЗАЙМАЛИСЯ БІГОМ”

Той, що бив скло в машині, назвався Артуром. Йому 21 рік, мешканець Ковеля, навчається у Луцьку на повара. Інший – Максим – вчиться в СНУ, мешкає в одному з сіл Локачинського району.

Хлопців завезли до відділку поліції, де ті стали запевняти, що нічого не робили, а “просто займалися бігом”. Цікаво, що при тому, обоє були добряче п’яні (в одного доза алкоголю в крові становила 2,21 проміле, при допустимій нормі для водіїв 0,2 проміле).

Зрештою, молодики стали сваритися між собою: Артур звинуватив Максима, що той вкрав в нього гаманець.

Хлопцям за пошкодження автомобіля поліції загрожує кримінальна відповідальність.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 36
Зірван Шкурян Показати IP 14 Січня 2018 12:03
А що, на бігучого по вулиці розповсюджується норма алкоголізації організму, як на водіїїв? Хіба, може, якщо біжить, тримаючи в руках кермо і роблячи губами "б-р-р-рим-м"?
Нарколог до Зірван Шкурян Показати IP 14 Січня 2018 13:33
До чого тут "водіїв" чи "не водіїв"??? Відсоток (%) вмісту алкоголю в крові це і є те саме "проміле" і застосовується для усіх хто за кермом чи ні.
Зірван Шкурян до Нарколог Показати IP 14 Січня 2018 15:17
Дякую за фахову консультацію. Тепер знатиму, що мекнувши грамів 300 для досягнення відповідних промілів порушу Закон і ризикуватиму втратити права водія, якщо побіжу бігцем.
Анонім до Зірван Шкурян Показати IP 14 Січня 2018 22:50
Ст. 178 КупАП :" ...поява в громадських місцях у п'яному вигляді, що ображає людську гідність і громадську мораль, - тягне за собою попередження або накладення штрафу від одного до п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян" ст. 194 ККУ : "1. Умисне знищення або пошкодження чужого майна, що заподіяло шкоду у великих розмірах, - карається штрафом до п’ятдесяти неоподаткову-ваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від ста двадцяти до двохсот сорока годин, або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк.".
Зірван Шкурян до Анонім Показати IP 14 Січня 2018 23:11
Дякую Шановному Товариству. Із завтрашнього дня зав'язую з алкоголем, записуюсь в бібліотеку і яку-небудь спілку захисту бездомних тварин.
Анонім до Зірван Шкурян Показати IP 15 Січня 2018 10:24
головне самому не перетворитись на тварину
вчи право до Зірван Шкурян Показати IP 14 Січня 2018 19:00
ні, не розповсюджується. Але перебування в стані алкогольного спяніння є обтяжуючою обставиною при скоєнні будь-якого правопорушення. Нагадую, тут мова йде про те, що хлопців затримали через розбите скло машини, а не через алкоголь. Алкоголь тут просто "бонус")
222 Показати IP 14 Січня 2018 12:21
приїхали лохи до луцька
К.лучанин до 222 Показати IP 14 Січня 2018 13:35
Можливо ці лохи і займались ВАНДАЛІЗМОМ у Луцькому парку. Це в мене виникла така думка. Багато селюків є у Луцьку і їм все сходило до пори до часу. На отого Максима нехай поліція напише листа в СНУ КОЦАНУ, хай знає що за бидло у нього вчиться , а потім йому дипломи вручає.
Уася Показати IP 14 Січня 2018 12:29
Безкарність породжує хаос і нові злочини. Суспільство хворе, всі ми - члени цього суспільства, і тому теж хворі (відсоток "здорових" надто низький, щоб впливати на загальну картину). Не написав в попередньому реченні слово "невиліковно", хоча дуже вже воно там проситься.
Кіндрат Панасович Показати IP 14 Січня 2018 12:33
Таких треба ізолювати від суспільства.
Дмитро Показати IP 14 Січня 2018 12:39
Бикота сільська!
Русс Показати IP 14 Січня 2018 12:44
Два д*біла
зм Показати IP 14 Січня 2018 12:52
Д*білів треба наказувати по всій строгості, щоб не розводилася шушваль з дитинства, і батьків наказати, що випустили з села, а село з них не вибили.
Іван Показати IP 14 Січня 2018 13:23
Дуже запущено. Для початку тато має в обов'язковому порядку палкою нанести орнаментальне біотату синьо-бордового кольору на с&аці сина і періодично поновлювати ,шоби воно не зійшло раніше дня побєди. Потім продати свиню і відремонтувати патрульну машину. На колінах вмовити воєнкома, шоби виписав повістку. Потім позичити в Сірка очі і ходити в магазин по хліб, вже коли стемніє.
Микола Показати IP 14 Січня 2018 13:37
Село-це не місце проживання,це-стан душі...Один з них же ж з Ковеля)))
ну-ну)) до Микола Показати IP 14 Січня 2018 15:14
бачу ти сильно голубих кравєй аристократ ))
Дядя Показати IP 14 Січня 2018 14:14
які батьки такі і діти. видно, на п"яну голову роб*лені
Петро Показати IP 14 Січня 2018 14:25
Селюки так поздоровили своїх батьків з Новим Роком... Тепер доведеться теля продавати, щоб надмірок виховання покрити..
люся до Петро Показати IP 14 Січня 2018 14:56
найкращий комент!
A.C.A.B. Показати IP 14 Січня 2018 14:52
ПАЦАНИ КРАСАВЦИ!!!!!!!!! А ви хлеб*ла зав*лить шавкі мусарскі!!!!!!!!!!
Дід Показати IP 14 Січня 2018 14:58
Просто зараз бидло до поліції не беруть як раніше було, от і вони рішили помститись
Далекобійник до Дід Показати IP 14 Січня 2018 22:34
Тепер в поліції деб*лів і хабарників теж сильно багато.Як і в Луцьку так і в Ковелі і закінчуючи Любомлем
Перехожий Показати IP 14 Січня 2018 15:03
Таких як він, хватає і в селі і в місті. Не потрібно селян рівняти з ними. Таких і серез лучан хватає. І на багато більше ніж по селах. І не потрібно ображати селян, якби не вони, ви б, міщани, повмирали з голоду.
Здогадка до Перехожий Показати IP 15 Січня 2018 11:22
А думав що лучани теж селюхи, тільки з більшим гонором.
Всезнайко Показати IP 14 Січня 2018 16:16
Відрижка майдану...
Всезнайко до Всезнайко Показати IP 14 Січня 2018 18:10
я взагалі то жертва аборту, тому не звертайте уваги на те що я тут пишу, і на тих що мені лайкають, бо вони аналогічні жертви - проявіть розуміння.
Дмитро Показати IP 14 Січня 2018 18:14
До суспільно- корисних робіт таких треба залучати примусово терміном на рік- нехай попідмітають вулиці, повідтирають стіни від фарби можливо тоді щось у голові в них зміниться.
Якість Показати IP 14 Січня 2018 22:19
Настав час мислити по - новому. Хлопці були голодні і зайшли поїсти у їдальню чи кафе. Вони по меню замовили продукти харчування. Поїли вийшовши з кафе і побили машину. Питаеться чому? Перед нами їх робота, яка характеризуеться "Розбите скло". Як що ми бачимо результати дії і можемо її характеризувати певними категоріями, то це засвідчуе дію, як якісну дію. Хлопці розбили скло-це якісна дія. І ця дія була зроблена ось зараз. Як же ж так сразу хлопці навчилися так якісно бити скло авто? Ми нечули,що е такі курси по розбиванню автоскла. Ці хлопці перед цим в день не сідали і не складали план, як будемо розбивати скло ментовській машині. А от сталося. І сталося воно тому, що хлопці захотіли їсти і зайшли у їдальню де подають якісну їжу. Серед якісних продуктів що вони їла була горілка. Горілка виконала свої функції якісної руйнації організму. Організм сприйняв цю руйнацію як дозволену дію,яка і проявилося у якісній руйнації заднього скла авто ментів. Таким чином їх дія після споживання якісних продуктів серед яких була, смачна горілка закономірна. І цю закономірність треба передбачати. Таким чином, все,що коїть людина у нетверезому стані після споживання якісного спиртного не є його виною.
Анонім до Якість Показати IP 14 Січня 2018 22:54
купи собі зеленьку і помаж головку, щоб не бобо
Ігор до Якість Показати IP 15 Січня 2018 01:03
ти що куриш???????
Якість до Якість Показати IP 15 Січня 2018 02:55
А Мені казали,що б не було бобо треба голівоньку виправляти рідиною.... ой як вона називаеться.....ще колір темнокоричневий ......забув..... О! згадав..... йобом.
Анонім Показати IP 14 Січня 2018 22:56
ту бикоту спуд кувлє треба в Луцьк через турнікет впускати з довідками від психіатра, нарколога і проктолога.
Я Показати IP 15 Січня 2018 10:31
Чму те все село лізе до Луцька??? Хай сидить в себе в склі і коров пасе! Вищу освіту захотіло!
ТТ Показати IP 15 Січня 2018 18:09
Уже через 1 добу винні хлопці повинні бути в ізоляції до суду !!! Потім місяців 5-6 валити ліс в Цумані починаючи з 9-00 і до 21-00, щоб дітям мав що розповідати. А потім назад на навчання. Коротко і сердито.
Вася Показати IP 16 Січня 2018 10:38
Оптимизм коментаторів вражає, а тепер повернемось у 2014 , коли рознесли та підпалили управління міліції, адміністрацію..... хто ці люди?