USD 39.50 40.00
  • USD 39.50 40.00
  • EUR 39.75 40.00
  • PLN 9.76 9.94

У Луцьку осипається 9-поверхівка

12 Січня 2015 15:23
Для мешканців 9-поверхівки, що за адресою Станіславського, 50, розпочалися страшні часи. Їхній будинок руйнується. Частина стіни першого поверху просто осипалася. Мешканці кажуть, що про цю проблему вже давно знають комунальники, - інформує ТРК «Аверс».

Мешканка будинку пані Леся розповідає: «У мене в квартирі стіна відділилася. Пішла покликала комунальників, а вони сказали, що то нестрашно. Де балконні двері в квартирі – дало осадку».

Жінка плачучи розповідає, що почала бити на сполох ще кілька років тому. Бо ж постінах – сітка тріщин. Але, каже, на її слова ніхто не реагував. «Я зверталася усно. Але ніхто ніяким чином не відреагував. Казали прийдуть. А потім прийшли з жеку і казали, що будуть робити. Розпочалося усе років 5 тому. Замазали щось там і все. Але тріщини робилися й надалі. Потім написала ще одну заяву».

Мешканці впевнені, що до біди призвела надмірна вологість і недбалість комунальників. Розповідають, підвал будинку не висихає. З труб і кранів постійно капає вода.

Наступного дня, після обвалу, інспектувати руйнування будинку приїхала заступниця Луцького міського голови Лариса Соколова. Разом із нею прибув і головний комунальник Луцька – Іван Кубіцький.

Чиновники оглянули будинок, але відмовилися коментувати будь-що.

Натомість, комунальники пообіцяли, що проблемою займеться проектний інститут. Також комунальники підперли стіну дерев’яними балками.

Мешканці ж багатоповерхівки тим часом моляться, щоб дев’ять поверхів цегли не впали їм на голови.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
НЕ БУДЬМО БАЙДУЖІ Показати IP 12 Січня 2015 15:40
Люди щомісяця з квартири платять більше 130 грн за утримання будинку в ЖЕК. І щоб за 5 років ЖЕК не спромігся нічого зробити? Неподобство. А ми ще в Європу хочемо. З такими укладами на нас європейці дивляться як на людей з камяного віку. Врешті-решт, я плачу щомісяця 140 грн за утримання будинку. Але усе робимо самі: фарбуємо стіни і двері у підїзді, міняємо лампочки. Куди діваються такі величезні гроші?
Нафіг жеки до НЕ БУДЬМО БАЙДУЖІ Показати IP 13 Січня 2015 09:06
Раз нічого не роблять значить нема їм за що платити, я їм вже декілька років не плачу.
Гпз Показати IP 12 Січня 2015 15:43
Рижук довів господарство до сраму!!!!
111 Показати IP 12 Січня 2015 15:43
От і поремонтуй за 140 гривень. Понаїхали.......
333 до 111 Показати IP 12 Січня 2015 15:47
тобі скільки не дай - діла не буде
Гаага до 111 Показати IP 12 Січня 2015 15:48
Напевно, позвикали тільки горілку зляти і чухати одне місце
читач Показати IP 12 Січня 2015 15:50
Подивіться фільм "Дурак" і вам все стане зрозуміло!!!
В точку до читач Показати IP 12 Січня 2015 19:51
Да, цей фільм саме про це
ЗМІ Показати IP 12 Січня 2015 15:54
От вам і влада!!!:) Брат Пустовіта, заступник голови Рівненської ОДА, попалився на хабарі!!!
рая Показати IP 12 Січня 2015 15:56
Хто у місті мер йому всі підкоряються за таке вже треба догану вліпити. що ж вон там роблять в теплих кабінетах і куди гроші виділяють як не для людей?
Лучанка Показати IP 12 Січня 2015 16:53
Цей будинок більше на бомжатник схожий.там збір всіх кого тільки можна з усього міста.Це даромний, колишній державний будинок,якого ніхто не ремонтував ніколи ну й жильці нічого не роблять,бо звикли жити задарма.А ця леся тільки ходить і вибиває,щоб її ще житло дали,бо в неї повно внуків і нема де жити.А сама має хата у приватному секторі і нп вул.Станіславського, квартиру даромну її дітки і внуки,хто винен їй,що стільки є їх.А хочяе ще ,щоб задарма дали,ніби ніхто не живе і таких умовах,як вона.Ткаких сімей в наш час повно
Я до Лучанка Показати IP 12 Січня 2015 20:11
Перш, ніж осудити людину, треба взнати, яка це Леся. А ця Леся, що дає інтерв'ю, немає онуків, немає будинку в приватному секторі, а хоче, щоб було де дожити свій вік.
Анонімус до Лучанка Показати IP 12 Січня 2015 20:31
не в тєму написано...
житель будинку до Лучанка Показати IP 20 Січня 2015 17:53
коментар було видалено
BMW Показати IP 12 Січня 2015 18:10
соколовська це нероба. Ій насрати на проблеми людей. А комунальникам за який хер платити за утримання будинку? де хоч один прокурор. що заступиться за людей?
Анонім до BMW Показати IP 13 Січня 2015 11:36
Проблему можна вирішити створіть ОСББ і господарюйте самі це ваша власність. А безплатно вже немає нічого.
Психолог... Показати IP 12 Січня 2015 19:21