USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.20 39.40
  • PLN 9.71 9.93

У Луцьку під час забігу раптово помер учасник півмарафону

10 Вересня 2017 18:03
У Луцьку помер учасник забігу «Лучеськ півмарафон 2017». Медики намагалися врятувати спортсмена, проте безуспішно.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили очевидці.

Трагедія сталася поблизу «Сіті Парку», наприкінці марафону, близько 13 години.

Люди, які стали свідками події, викликали «швидку». На місці медики протягом години намагалися врятувати життя чоловікові. На жаль, їм цього не вдалося.

Як повідомляє ВолиньPost, чоловікові було 24 роки. Спочатку бігун присів, а згодом втратив свідомість.

Зі слів медиків, у чоловіка сталася раптова зупинка серця.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Анонім Показати IP 10 Вересня 2017 18:41
повідомте, хто помер
Марчук Показати IP 10 Вересня 2017 19:14
Глибокі співчуття батькам Валентині Василівні Мартинюк і її родині.Велика трагедія для родини. Тримайтеся. Сумуємо разом з вами.
я Показати IP 10 Вересня 2017 19:44
це жах((((
Igor Показати IP 11 Вересня 2017 10:47
співчуваю рідим
Я Показати IP 11 Вересня 2017 12:19
До організаторів змагань.....чому на міжнародних марафонах де стартують ло 100 000 учасників всі пробігають і всі задоволені без ніяких проблем????????? тоді на хр....на ваші масовки де стартовий знос 300гр. заробити бабки за рахунок життя.....
До Я Показати IP 11 Вересня 2017 14:22
Ти дурень. Тому й псевдо ти вибрав таке. Ти бачиш тільки себе. Забіг для учасників був чисто добровільним. Це - як ритуал, як свято людей, які люблять рухатись. Померла молода людина - не пенсіонер, не літній чоловік. Була чи не була на це причина, може сказати лише медична експертиза. І то не завжди. А ти брав участь в міжнародних марафонах і був 100 001-им? Про який "стартовий знос" йдеться?
Диб...ли Показати IP 11 Вересня 2017 18:54
Нхра для аматорів робити такі кілометражі. Людина яка ніколи небігала кроси без підготовки хрн пробіжить. Цеж колисальна нагрузка на організм на серце.
Ник Показати IP 13 Вересня 2017 10:59
Очень жалко парня. Но можно идти по улице и умереть от оторвавшегося тромба. От этого никто не застрахован.