USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Луцьку згорів автомобіль кандидата в депутати

14 Жовтня 2015 10:34
У ніч з 13 на 14 жовтня у кандидата в депутати від «НАШОГО КРАЮ» Олександра Хоменка згорів автомобіль та гаражне приміщення. Про це на пошту Інформаційного агентства Волинські Новини повідомив сам військовий хірург.

Лідер обласного списку партії Святослав Кравчук прокоментував: «Наразі на місці події працює експертно-криміналістична група. Тому жодних офіційних висновків поки немає».

Відомо також, що всього полум’я пошкодило чотири гаражні приміщення.

У прес-службі волинської міліції у коментарі ІА Волинські Новини підтвердили факт пожежі в гаражних кооперативах на вулиці Конякіна у Луцьку.

Про загоряння правоохоронців повідомив диспетчер Управління ДСНС у Волинській області.

Відомості про подію внесено до ЄРДР.

Наразі, зі слів правоохоронців, всі обставини пожежі з’ясовуються.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
Іван Показати IP 14 Жовтня 2015 10:36
Гори гори ясно щоби не погасло
Анонім до Іван Показати IP 14 Жовтня 2015 16:10
Таким чином, якщо я спалю твою бодівлю, то я не буду підсуден згідно твоєї логіки.
007 Показати IP 14 Жовтня 2015 10:54
АТО-шники певно "мстять".............................
Анонім до 007 Показати IP 14 Жовтня 2015 16:09
А за віщо? За те що він проти АТО разом з 6 000 тих, кто зробив "ноги мої ноги" з лав АТО?
PR Показати IP 14 Жовтня 2015 10:55
починається брудний PR
Сумно Показати IP 14 Жовтня 2015 11:20
Керівник Луцького військового госпіталю
лучанка до Сумно Показати IP 14 Жовтня 2015 12:40
І якого милого пан Хоменко поперся в депутати, та й ще з біло-голубими, колишніми регіоналами?
Інна Показати IP 14 Жовтня 2015 11:49
Безкоштовна реклама для Нашого Краю ) чесно, смішно.
Василь Показати IP 14 Жовтня 2015 12:21
Як для самопіара, то зажирно. Якщо ж не самі, то при його посаді йому і так є багато "доброзичливців допомогти". Полюбому хід достойний посиленої уваги - або не сповна розуму, або не достойний. Інші варіанти - окозамилювання.
Анонім Показати IP 14 Жовтня 2015 12:54
Хай горить ясно не жаль.Все народне, все вкрадене. Ще пару б віл цих ворюг підпалили, щоб жили так,як ми "народні обранці" за 1000 грн віли побудували,машини 5 купили і жили вольготно.
Гектор до Анонім Показати IP 14 Жовтня 2015 14:06
Хоменко лікував солдат та офіцерів АТО. Яка від тебе користь? Може, краще щоб твоя машина горіла?!
Анонім до Гектор Показати IP 14 Жовтня 2015 15:41
А в мене її нема, бо за заробітну плату на заводі її не купиш. А хабарники ці задарма нічого не роблять. І учасників АТО лікував не задарма.
Гектор до Анонім Показати IP 14 Жовтня 2015 18:49
Не бреши, тріпло, ти бачив як він брав взятки? А що в тебе немає машини - то твої проблеми. З мене він нічого не брав та нічого не вимагав і лікування проводив дуже професійно. Я лежав у реанімації.
ВОВК Показати IP 14 Жовтня 2015 13:06
А на яку суму було застраховане авто та гаражне приміщення ніхто не подумав поцікавитись ?
Анонім до ВОВК Показати IP 14 Жовтня 2015 16:07
Про це хай думають ті, хто спалив. Чи ти вважаєш, що страхова компанія не знайде тих, хто це вчинив? Чи ти вважаєш, що на Україні закон вже не діє?
ВОВК до Анонім Показати IP 14 Жовтня 2015 20:41
На Україні закон ? От насмішив !!!
слідопит до ВОВК Показати IP 15 Жовтня 2015 19:19
А може то сам "потерпілий" сліди свого злочину ховає? Наприклад, ДТП....
побратим до слідопит Показати IP 15 Жовтня 2015 22:02
або документи якісь важливі саме в цю ніч в машині ночували
ковельчанин Показати IP 14 Жовтня 2015 16:51
А то не той Кравчук, що БЮТорастом раніше був, шо Кіндьора " пригріа"?
Анонім до ковельчанин Показати IP 14 Жовтня 2015 17:08
А яка різниця, хто він? В сенсі того, що в нього спалили автівку. Бо інакше завтра згідно своєї логіки ти будеш кричати - вбийте його, бо він рижий!