USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

В офіс луцьких муніципалів увірвались невідомі, які представились поліцією. Відео

7 Лютого 2020 19:37
У приміщення Департаменту муніципальної варти Луцької міської ради, де сьогодні вночі розбили вікна, увірвались двоє осіб в поліцейській формі для того, аби вручити повістку про виклик на допит. Свої ім’я та посади вони не назвали, а в кабінет потрапили, застосувавши силу до працівниці департаменту.

Інцидент трапився близько 17:40 в приміщенні департаменту. Чоловік та жінка в поліцейській формі зайшли в приміщення департаменту та запитали, де знаходиться Юлія Сиротинська. На що діловод повідомила гостям, що робочий день завершений. У відповідь чоловік сказав, що «нам треба директор».

«Чоловік підпер ногою двері, відштовхнув мене, сказав напарниці «включай камеру» і вони пішли в кабінет директора», – каже діловод. Дівчині стало зле, їй викликали швидку допомогу.
У коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини очільниця департаменту Юлія Сиротинська розповіла, що невідомі в формі не представились, лише з декількох спроб на короткий час показали посвідчення та заховали їх, не дозволивши прочитати імена та посади.
«Принесли повістку на допит у якості свідка, після чого швидко втекли. Документ складений з численними помилками. Це повістка по справі, яку вчора програла поліція», – пояснює Юлія Сиротинська.
На місце події муніципали викликали слідчо-оперативну групу, проте за півтори години вона так і не прибула. На повторний дзвінок і вимогу прибути на місце події слідчо-оперативної групи поліцейський заявив, що «керівництво не вбачає в цьому необхідності».
За станом на 20:25 прибула слідчо-оперативна група. Очільниця луцьких муніципалів Юлія Сиротинська дає пояснення.
Нагадаємо, вчора Луцький міськрайонний суд ухвалив рішення, відповідно до якого поліція незаконно вилучила техніку, якою демонтували Старий ринок, не мала права оглядати працівника департаменту муніципальної варти, вилучати його особисті речі, елементи форменого одягу та нагрудну камеру. Також поліція незаконно застосовувала силу при незаконному обшуку. За декілька годин після цього невідомі бруківкою розбили 3 вікна в приміщенні департаменту.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 31
Алекс Показати IP 7 Лютого 2020 19:51
Горгут купив поліцію?
Анонім Показати IP 7 Лютого 2020 19:59
Грейдерами громити людям майно законно,а відповідати за це не законно.Звісно,стало всім погано.
.. Показати IP 7 Лютого 2020 20:21
На старому базарі діяли декілька точок збуту конфіскованого поліцією товару. Це є причиною саботажу полцією зносу нелегальних контейнерів.
Анатоль_ Бідзюра Показати IP 7 Лютого 2020 20:23
Муніципальна поліція, без представників національної, не мала права зносити контейнери та застосовувати спецзасоби. Це кримінал. Почитайте законодавство.
Анонім Показати IP 7 Лютого 2020 20:31
Працівники поліції дійсно в формі, з відкритими обличчями, ідентифікацію можна провести по відео без проблем.
//// Показати IP 7 Лютого 2020 20:38
Якщо то не театральна вистава то я горжусь поліцією.Тільки так.......
Іван Показати IP 7 Лютого 2020 20:53
А в чому проблема? Погодні умови вимагали, аби поліція була із закритими шарфами обличчями? Як га мене, то все чітко, чемно та культурно. Навіщо робити цей цирк. Вручили повістку, то крокуй на допит!
/\/\/\/\/\/\ Показати IP 7 Лютого 2020 20:58
А кажуть в Луцьку цирку немає
Лучанин Показати IP 7 Лютого 2020 21:09
Муніципали явно перевищили закон - застошувавши бульдозери для знесення контейнерів...
житель до Лучанин Показати IP 7 Лютого 2020 23:06
А по вашому вони чим мали ті буди і морські контейнери, викрутками розбирати !
Лучанин до Лучанин Показати IP 8 Лютого 2020 07:56
Не перевищили, а порушили з особливим цінізмом
Павло Показати IP 7 Лютого 2020 21:17
То робочий день вже закінчився то до 20-30 чекають слідчо-оперативну групу.
Вік до Павло Показати IP 8 Лютого 2020 09:32
Ага і опівночі трощать кіоскі
121 Показати IP 7 Лютого 2020 22:59
Ви послухайте що Сиротинська заявляє офіційно, - що вони не державна установа!!!!!!! То якого біса вони бабок ШТРАФУЮТЬ і парковку і тд. Висновок тоді один - ШАХРАЙКА і КО!!!
Медицина Показати IP 7 Лютого 2020 23:01
Якщо робочий день закінчився, то розпочалась робоча ніч! Браво поліція! Які ж там всі хілінькіє працюють в тій мунварті
Народна прокуратура Показати IP 7 Лютого 2020 23:09
Цікаво, по яких критеріях відбирають працівників до муніципальної дружини, якщо при вигляді поліцейського їм стає зле? І що значить "увірвались"? Це що, приватна квартира Сиротинської чи все таки комунальна власність?
Оля Показати IP 7 Лютого 2020 23:34
Гнати в шию
Оля Показати IP 7 Лютого 2020 23:36
Через пару днів,буде розповідати,що її згвалтували підприємці ,а поліція знімала все на камеру,а потім ще й допомагала,а вона така бідна і нещасна,насуне балаклаву сяда на бульдозер і буде мстити
11111 Показати IP 8 Лютого 2020 00:39
Досить робити цей цирк, треба відповідати за свої поступки. Поліції респект, молодці!
Шрек Показати IP 8 Лютого 2020 02:30
Сиротинська -брихуха #1 в Луцьку!!! А поліція молодці!!!
Олексій Показати IP 8 Лютого 2020 07:20
,,Волинські новини,, за кісільовщину відверту будете відповідати, вікна ще всі цілі?
виглядає дивно Показати IP 8 Лютого 2020 07:48
Базар, в такому захаращеному вигляді, давно варто прибрати. Щодо ГПЗ, це не далеко. І в Хмельницкий люди їздили, якщо ціни хороші. Але конституції варто демонтовувати а не зносити. Біля входу в центральній парк, теж думали що побудують висотку, а там зробили баскетбольне поле. Щось цікаве та корисне й на місці базару зроблять. Не обов'язково, ще це буде ТЦ.
Лучанка Показати IP 8 Лютого 2020 08:51
Поліція оголосила війну міській раді??!! Немає в державі порядку!!)) А центральний ринок треба переносити. Однозначно!!)
Лучанка Показати IP 8 Лютого 2020 09:06
Чуть не в***алась там, ой-йой! Радій що не бульдозером заїхали!
ігор луцький Показати IP 8 Лютого 2020 09:33
Як це ,,вдерлися"?Офіс муніципалів-це приватна власність?
Лучанка Показати IP 8 Лютого 2020 10:36
Куди дивляться представники влади,поліція хоче їде,хоче ні. Працівники муніципальної варти виконують свою роботу. Чому вони мають боятися за своє життя та життя своїх близьких.
Люда до Лучанка Показати IP 8 Лютого 2020 12:14
Базарники і їхні сім, ї теж бояться за своє життя! Вам в голову це не приходило? А Сиротинська то ще та "мучениця"!
Поліція молодці Показати IP 8 Лютого 2020 16:54
Нарешті, може прикриють тих тітушок муципалів. Питання не в ринку, а в недержавній власності карманної хвірми.
Вуйко Показати IP 8 Лютого 2020 19:10
Муніциків—геть,це не законна і не державна структура,а частна охоронна фірма наших можновладців,це приводить до сепарптизму як в донецьку і луганську першими перейшли на сторону сепарів—муніцики!
Волинь Показати IP 8 Лютого 2020 19:17
Попробуйте в Одесі знести Привіз...