USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Волинська прокуратура відкрила справу проти «Беркуту»

27 Лютого 2014 16:25
Розпочато кримінальне провадження щодо працівників спецпідрозділу "Беркут". Про це повідомили у прес-службі прокуратури області.

Так, прокуратура області внесла до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості за фактами перевищення службових повноважень працівниками спецпідрозділу «Беркут».

Із заявами про незаконні дії спецпризначенців, які, застосувавши фізичну силу та спеціальні засоби, завдали потерпілим тілесних ушкоджень і знищили автомобіль одному з них, звернулося п’ятеро волинян, учасників мирної демонстрації, що відбувалася 18 лютого 2014 року неподалік від приміщення Верховної Ради України і на вулиці Грушевського у місті Києві.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 28
зона Показати IP 27 Лютого 2014 16:27
станут беркутята в зоне петухами...
Коля до зона Показати IP 27 Лютого 2014 17:26
Для працівників правоохоронних органів існує, так звана, "червона тюрма" в якій вони і відбувають покарання окремо від інших.
ДЛЯ З О Н И Показати IP 27 Лютого 2014 16:37
Ти дібіл розумово відсталий, беркута справжні офіцери, а такі фіцери якщо і попадуть на зону то вся зона прнийме їх за нормальних мужиків і долю з передачок давати буде і повагу проявить. А ти якщо сидів ЗОНА, то назвись де ким і коли, якщо такі висновки робиш то точно пуб пєтушком.
Махно до ДЛЯ З О Н И Показати IP 27 Лютого 2014 17:04
А ти був в ЗОНІ? Не мели,як не знаєш! Мусора на зоні в пошані не будуть, а беркута тим паче!мусора ще довго в ганьбі жити будуть, а в вязниці їм прочистять ******.
Лісник до Махно Показати IP 27 Лютого 2014 17:08
В беркуті на 99% рядові!!
Махно до Лісник Показати IP 27 Лютого 2014 17:16
Рядові які стріляють по громадянам своєї країни, які утримують цей підрозділ це не рядові, а просто рядові злочинці.І я вірю що закон дасть вірну оцінку дії кожного з цих рядових! Такі самі рядові зараз захватили будівлю парламенту Криму і вивісили російський стяг, це вороги, ці рядові!
РОМА до Махно Показати IP 27 Лютого 2014 17:40
http://www.youtube.com/watch?v=LQRJe48tDNA http://www.youtube.com/watch?v=1j6LBq3VgHI ПОСМОТРИ !!
Рома до Махно Показати IP 27 Лютого 2014 17:41
ТОЛЬКО ГЛАЗА ОТКРОЙ!!
Анонім до Махно Показати IP 27 Лютого 2014 18:01
А коли ви захоплювали будівлі, то не були ворогами? Законів в цій країні вже немає!!! Ті хто замовляв вбивства тих хлопців на майдані зараз в уряді! А Беркут виконував свій обов'язок згідно з існуючими на той час законами. А от інші на відміну від них законів не дотримувалися. То хто злочинець? Досить вже на чорне біле казати!!! Очі відкрийте, ви все ж таки серед людей знаходитеся!
Я Показати IP 27 Лютого 2014 16:57
"звернулося п’ятеро волинян, учасників мирної демонстрації", - да, какие они были мирные, и к чему это привело, мы видим...
Генпрокурор Показати IP 27 Лютого 2014 16:59
Вашу мать, пора працівникам прокуратури вивчити КПК України, зокрема ст. 218 КПК України. Вам блін точно люстрацію слід зробити, а то покакуплювали собі посад, і трусяться перед ПС, як у Рівному районний прокурор. Позорисько. Як не вміли працювати так і далі не вміють. Коньяк вам точно вже ні хто не принесе.
Коля до Генпрокурор Показати IP 27 Лютого 2014 17:32
*****, навчись спочатку грамотно писати, а потім пиши про чиїсь недоліки!
Махно Показати IP 27 Лютого 2014 17:07
Бачили як в Рівне Сашко Бєлий поставив раком прокурорчика, так буде з ними повсюди. Прокурор не міг в ответку піти, нащо нам такі прокурори? Ідіть циплят на птахоферму рахувати!
Саша до Махно Показати IP 27 Лютого 2014 17:12
Да там особенно милиционер удивил на заднем плане! Такая милиция нам точно не нужна!!!
ДЛЯ З О Н И Показати IP 27 Лютого 2014 17:10
Ти ***іл, повторяю ще раз, порядний мусор, в авторитеті на будь - якій хаті, і не пі.. , фільтруй і думай, вони стояли офіцерами і їм принаймі є чим пишатись, а ти якщо сидів то напевне не за вечірню казку, токшо уркою ти будеш при любій власті, а якщо ти мурчик то такого не писавби.
Анонім до ДЛЯ З О Н И Показати IP 27 Лютого 2014 17:18
Порядний мусор давно в могилі
Беркут Показати IP 27 Лютого 2014 17:11
ПРИСЯГА працівника органів внутрішніх справ України Я, (прізвище, ім'я та по батькові), вступаючи на службу до органів внутрішніх справ України, складаю Присягу і урочисто клянуся завжди залишатися відданим народові України, суворо дотримуватися її Конституції та чинного законодавства, бути гуманним, чесним, сумлінним і дисциплінованим працівником, зберігати державну і службову таємницю. Я присягаю з високою відповідальністю виконувати свій службовий обов'язок, вимоги статутів і наказів, постійно вдосконалювати професійну майстерність та підвищувати рівень культури, всіляко сприяти зміцненню авторитету органів внутрішніх справ. Клянуся мужньо і рішуче, не шкодуючи своїх сил і життя, боротися із злочинністю, захищати від протиправних посягань життя, здоров'я, права й свободи громадян, державний устрій і громадський порядок. Якщо ж я порушу цю Присягу, то хай мене покарають за всією суворістю закону. Ну и что они нарушили ????? За что судить ????
Анонім Показати IP 27 Лютого 2014 17:12
Сашко Белий різав пацанів в чечні наших СЛОВЯН, пацанів з ВДВ, піхоти і просто солдат чи тобі це ні прощо не гшововрить чи армейци для тебе тоже "мусора позорні" чи армія тоже не авторитеті для тебе. НУ .?????
Анонім до Анонім Показати IP 27 Лютого 2014 17:23
Зараз те ВДВ що ти пишеш, на Крим іде, правильно Сашко Белий робить, лупить таку нечисть за Україну!
Катя до Анонім Показати IP 1 Березня 2014 13:58
Підтримую 1000 %
ДЛЯ ЗОНИ Показати IP 27 Лютого 2014 17:17
Ти ***нюк якщо для тебе БЕЛИЙ авторитет, то вийди на МАЙДАН і скажи це тисячам матерів, синам яких такі як белий відрізали голови в Чечні, ну вийди ***нюк, ти знаєш як гори димлять, чи діти істи просять, ти ****, ми дітей чеченських під своїми плащами виносили їм тушонку з хлібом давали а Белий на стороні Ослів, нашим голови різав, що ти мелиш, недорозвинутий Ну напиши що він тобі авторитет, ти б*я замість армії напевно на малолєтці чалився ****о
Анонім до ДЛЯ ЗОНИ Показати IP 27 Лютого 2014 17:21
В якій Чечні ти був, барига? Ти в ківерцівський школі міліції вчився і бігав по кущам ховався в ті часи, от мусора ляшкі пообсирали!
ДЛЯ ЗОНИ Показати IP 27 Лютого 2014 17:18
ВИБАЧАЮСЬ ПЕРЕД НАРОДЖОМ ЯКИЙ НА ФОРУМІ ЗА ЦЕНЗУРУ, АЛЕ БУДЬТЕ МУЖИКАМИ, ХТО СЛУЖИВ ВІДПИШІТЬ ЗОНІ ПРО АРМІЮ
ДЛЯ АНОНІМА Показати IP 27 Лютого 2014 17:39
Я в чечні не був на зоні не сидів, але смерть солдатів бачив, а ти просто дурак, ні***а не розумієш, белий був просто найомніком за бабки і все, воював за ОСЛІВ немитих, різав наших хлопців. ЩОБ ти не писав сам себе не обдуриш.
Дивіться! Показати IP 27 Лютого 2014 18:13
http://www.youtube.com/watch?v=12Xgx9wYcuc