USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.80 9.95

Янукович закликав розколоти Україну

28 Березня 2014 11:19
Колишній президент України Віктор Янукович у своєму зверненні закликав розколоти Україну та провести референдуми щодо статусу кожного регіону в її складі. Утікач Янукович наголосив на тому, що він "думками і душею" разом з українцями і закликав вимагати проведення референдумів у всіх регіонах.

"Як президент, який з вами думками і душею, закликаю кожного розсудливого громадянина України - не дайте самозванців вас використовувати! Вимагайте проведення референдуму про визначення статусу кожного регіону у складі України", - йдеться у так званому зверненні Януковича до українців, оприлюдненому ИТАР-ТАСС.

На думку екс-президента у розшуку, всеукраїнський референдум може "стабілізувати політичну ситуацію і зберегти суверенітет і цілісність України". Також Янукович у своєму зверненні нібито закликав представників "Партії регіонів" зняти з нього повноваження почесного голови партії та виключити його з неї. Нагадаємо, вчора ЗМІ повідомляли, що Янукович втретє виступить у Росії. Пізніше цю інформацію спростували.

Нагадаємо, від останньої публічної прес-конференції Януковича, що відбулася 11 березня 2014 року, екс-президента України ніхто досі не бачив, і ймовірно, що такими заявами, Росія лише розігрує власні сепаратистські сценарії.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
Анонім Показати IP 28 Березня 2014 11:37
вІТЯ ВІТАЄМО СПАСАЙ ХОЧ ТРОХИ уКРАЇНУ
Радио Вьетнам до Анонім Показати IP 28 Березня 2014 12:37
https://www.youtube.com/watch?v=5UjxEFXjQhA
Olha до Анонім Показати IP 28 Березня 2014 14:11
коментар було видалено
Бармалєй Показати IP 28 Березня 2014 11:38
Вова Путін, пред*яви живого припі*дєнта! Дайош генетичну експертизу живого тєла!
Файл Показати IP 28 Березня 2014 11:45
.........нудить від клоВуна... пуZДінський брєд лепече..
олег Показати IP 28 Березня 2014 11:49
чудо що чекає українці після цього мудака
оленка Власюк Показати IP 28 Березня 2014 11:51
ужас який і що говорить
Віктор Показати IP 28 Березня 2014 11:57
ЗМІ подають проплачену інформацію! Поки сам не почую "пряму мову", рано робити висновки! Кожен має робити висновки САМ і по фактам!!!!!!!!! А не як в спорченому телефоні! Баби на лавці також багато говорять!
Москаль Показати IP 28 Березня 2014 12:06
Это еще мелочи. Обращение под названием «Вернуть Аляску России», опубликованное на сайте Белого дома жителем крупнейшего города в штате Аляска – Анкориджа, собрало почти 30 тыс. подписей. Петицию, датированную 21 марта, к 18.15 мск 27 марта подписали 29,591 тыс. человек. Для того, чтобы Белый дом рассмотрел обращение, оно должно собрать 100 тыс. подписей до 20 апреля. В петиции подчеркивается, что впервые племена из Сибири попали на Аляску около 10–16 тыс. лет назад по перешейку, где позже образовался Берингов пролив. Они «заселили арктическое побережье, а племена алеутов заняли Алеутский архипелаг». В документе также отмечается, что первыми европейцами, ступившими 21 августа 1732 года на земли Аляски, были члены экипажа российского судна «Святой Гавриил». В связи с этим в документе предлагается проголосовать за «выход Аляски из состава США и присоединение к России».___https://petitions.whitehouse.gov/petition/alaska-back-russia/SFG1ppfN___Чота ржунимагу.
вітя Показати IP 28 Березня 2014 12:17
дурачок і все. Спочатку як був при кориті то був патріотом а тільки проблеми то все всі повтікали і Азаров і Пшонка і всі. думають інші країни їх будуть так "годувати" як тут перли. не подавляться батоном золотим. Бог їм суддя
правый сектор Показати IP 28 Березня 2014 13:35
Янык вернись! Мы все простим!
правый и левый секто Показати IP 28 Березня 2014 13:41
Янык вернись! Мы все простим!
Olha Показати IP 28 Березня 2014 15:04
Потрібно провести референдум по областям з питанням:ЛЕГІТИМНИЙ ПРЕЗИДЕНТ ЯНУКОВИЧ ЧИ САМОЗВАНЕЦЬ ТУРЧИНОВ
титушко Показати IP 28 Березня 2014 19:25
«Правительство» Украины, скорее всего, звериным чутьем понимает, что оно уже разорвало Украину на части и теперь делает все, на что способны его куриные мозги, - не дает народу Украины утвердить этот факт – не дает народу выразить свою волю о федеративной Украине голосованием.
РОМАН Показати IP 28 Березня 2014 20:47
Що мене вражає ,так це маса дебільних коментарів .Чомусь багато хто себе вважає=проФФесором=у порівнянні з Януковичем..Думку про необхідність проведення референдуму щодо федералізації України підтримує багато українських науковців та близько 70%громадян на Сході та Піівдні україни.
аяврік до РОМАН Показати IP 28 Березня 2014 22:05
А ці 'науковці' випадково не гепа з допою? У вас в вашій рідній партії рагаонів, що не член-то 'науковець', або 'проффесор'.
РОМАН-аяврік Показати IP 30 Березня 2014 11:29
Дурню, Добкін та Кернес ніколи себе науковцями не вважали.Вчора пройшло повідомлення, що на переговорах Лаврова та Керрі обговорювалось питання реформування України шляхом перетворення її із унітарної у федеративну державу .Якщо компроміс між США та Росією у цьому питанні буде досягнуто,то Україна змушена буде його прийняти до виконання.