USD 39.62 39.84
  • USD 39.62 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Заарештували «беркутівців», які розстрілювали майданівців

31 Травня 2014 09:01
Про затримання трьох "беркутівців", які розстрілювали майданівців заявив Генеральний прокурор України Олег Махніцький в ефірі 5 каналу.

"Сьогодні заарештовано троє співробітників спецпідрозділу ''Беркут'', вина яких уже доведена і справа готується до подання у суд'', - заявив Махніцкій.

З його слів, закінчуються останні слідчі дії, і справа надійде до суду в червні.

Махніцкій розповів, що по справі проведено 1,5 тисячі слідчих дій.

"Слідством також встановлено організаторів - починаючи з Януковича, АП, МВС і закінчуючи командирами відповідних підрозділів і безпосередніх бійців", - зазначив він.

Що стосується справи про розгін студентів, виявили ще один злочин, який вчинили особи, причетні до даного порушення. "Це стаття 340 КК України - незаконне перешкоджання проведенню мирних мітингів і зборів. За цією статтею, яка не була включена в закон про амністію, Гепрокуратура відкрила кримінальну справу", - зазначив генпрокурор.

Махніцкій нагадав, що в справі про розгін студентів фігурують Андрій Клюєв, Володимир Сівкович, Олександр Попов, керівник київської міліції Володимир Коряк і двоє його заступників.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 30
Вінстон Показати IP 31 Травня 2014 09:28
Беркутівців посадять, а вищестоячих ху****в ніколи! Відкупляться.
А."Б-В" Показати IP 31 Травня 2014 09:46
Самі вони не стріляли, треба судити того хто дав наказ, нажаль в Україні це поки, що не можливо. При такому підході може хтось і не виконає наказ стріляючи в сепаратиста зі зброєю в рукаж, скаже, що він злочинний.За такого підходу ми про -ли Крим і сприялі віїні на сході. Якщо в учасника конфлікту в руках зброя і він створює загрозу життю інших учасників акції, є всі законні підстави застосовувати зброю на поразку, це повині усвідомити всі і обовязково врахувати при цьоиу розслідувані, а не прокукурікати як Мохницький прикривши собі жопу.
Лучанин до А."Б-В" Показати IP 31 Травня 2014 11:29
Але є одне "але" міліціонери (МВС), на відміну від військових, мають право не виконувати злочинний наказ;військовослужбовці спочатку виконують, а потім обговорюють.
Церковна миша до Лучанин Показати IP 31 Травня 2014 13:18
Лучанин не "зацепівський" випадком?
НЕЛУЧАНИН до А."Б-В" Показати IP 31 Травня 2014 12:46
а вони що, не розуміли, що це злочинний наказ ? в протестуючих на майдані не було зброї, нема чого дзвиздіти
ааа до НЕЛУЧАНИН Показати IP 2 Червня 2014 10:00
що ти піз...ш!!!!!була там зброя і то хтось гарно її постачав, бо на таку простим громадянам не видають дозвола!
*** Показати IP 31 Травня 2014 10:17
Теж вважаю, що потрібно починати з замовників. По-друге, чому відпустили з країни Януковича? Брехуни!!!
луцк Показати IP 31 Травня 2014 10:46
реально жалко беркутовців як людей котрі просто і наівно виконали нелюдські накази!!постае питання для чого людям голова на плечах!?
НЕЛУЧАНИН до луцк Показати IP 31 Травня 2014 12:47
вони такі самі злочинці, як і їхні командири
erh Показати IP 31 Травня 2014 10:47
А чому знайшли тільки тих . хто стріляв у майданівців? А .взагалі. хто перший почав стріляти? Чому не розслідуються вбивства пацанів-вевешніків. беркутовців? Вони . що -не украінці7 Чому ніхто не спитав у чмошніка Пашинсського про снайперську гвинтівку. у Парубія про зрізані дерева на Грушевського? Ці розповіді мохницьких. і ім подібних розраховані на бидломасу. яка дивиться 5-й анал та читає газету"Експрес"
ПС до erh Показати IP 31 Травня 2014 12:27
Прямо в десятку! Молодець!
НЕЛУЧАНИН до erh Показати IP 31 Травня 2014 12:49
хто бачив майданівців зі зброєю в руках ? покажи докази
Церковна миша до НЕЛУЧАНИН Показати IP 31 Травня 2014 13:20
Богомолець, яка оглядала "беркутівців" сказала, що вогнепальні поранення були з мисливської зброї.
НЕЛУЧАНИН до Церковна миша Показати IP 31 Травня 2014 18:03
богомолець оглядала беркутівців ? ти нічого не переплутало ? відео , де беркутівці зі зброєю бачив, майданівців - не бачив
Церковна миша до НЕЛУЧАНИН Показати IP 31 Травня 2014 21:02
Значить ти або сліпий або вибірково зрячий. На жаль не можу зараз знайти її відеозапис із свідченням, що беркутівців поранили саме із мисливської зброї. Це був документальний фільм про реальні події на майдані, знятий на підставі свідчень багатьох людей з різними точками зору на події. Проте подивись оце відео https://www.youtube.com/watch?v=H-b0S8A1VOQ ,тут вона говорить, що таки оглядала "беркутівців". І ще. Романе, ящко ти такий щирий патріот, обізнаний в ситуації, то поїдь на схід та допоможи навести там лад, замість плескати язиком та розпалювати ворожнечу ще й на заході країни.
НЕЛУЧАНИН до Церковна миша Показати IP 1 Червня 2014 00:19
у тому відео йдеться про внутрішні війська. це - молоді хлопці строкової служби, яких залякали і поставили в перших рядах як гарматне мясо. їх дійсно шкода. а бандитський беркут успішно змився без жодних поранень. ще маєш якісь докази ?
Церковна миша до НЕЛУЧАНИН Показати IP 1 Червня 2014 06:50
Вона йшла через стрій внутрішніх військ оглядати беркут. В цьому відео, на жаль, вона чітко цьго не говорить. А інше я уже не можу знайти. Проте я усвідомлюю, що переконувати тебе - що плювати проти вітру, бо ти відносишся до тих людей, які мають свою єдино правильну думку.
НЕЛУЧАНИН до Церковна миша Показати IP 1 Червня 2014 14:18
не може дати доказів, бо їх нема
ааа до НЕЛУЧАНИН Показати IP 2 Червня 2014 10:04
а від чого тоді беркутівці померли?
ми до НЕЛУЧАНИН Показати IP 31 Травня 2014 13:35
нелучанин, в неті є досталь відео де майданівці зі зброєю. Вистачить вже кормити історіями про бідних революціонерів з дерев"яними щитками.
НЕЛУЧАНИН до ми Показати IP 31 Травня 2014 18:01
скинь лінк
777 Показати IP 31 Травня 2014 12:44
Від того майдану - україні біда на десять років вперед!
НЕЛУЧАНИН до 777 Показати IP 31 Травня 2014 12:50
включи мозок, якщо він у тебе є. біда від парєрєдніків і бандовлади синьогнойних
Анонім до 777 Показати IP 31 Травня 2014 14:11
тролі знову включили форсаж,тьфу на вас піда***юг!
888 до 777 Показати IP 1 Червня 2014 03:17
коментар було видалено
Свідомі українці Показати IP 29 Липня 2014 12:53
Чим нагліше брехня, тим краще в неї вірять - старина Гебельс досі повчає своїх послідовників. Стріляли і в тих і в других, заколотники виконували чіткий план, Джин Шарп з професіоналами ЦРУ свою справу знають. Потрібні були жертви, "святі", для "загальнонародного" обурення, і вони були. А ось того, хто стріляв, тепер треба призначити і засудити. "Москалі" - не проконало, най будуть "беркути"!