USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Згорів автомобіль відомого луцького видавця

9 Листопада 2015 22:32
Автомобіль відомого луцького видавця Дмитра Головенка згорів у подвір’ї багатоквартирного будинку в Луцьку в ніч на неділю, 8 листопада. Це трапилося о другій годині ночі по проспекту Соборності. Зі слів очевидців, спочатку було чути незначний вибух, а згодом спрацювала сигналізація. Японське авто марки «Mitsibishi Grandis» спалахнуло зі сторони моторного відсіку.

Про це повідомляє "Вісник+К".

Сусіди спробували погасити пожежу самотужки, проте ані невеликий вогнегасник, ані відро води вже не допомогли. Через десять хвилин після займання автомобіля прибула чергова бригада пожежників, котрі швидко впоралися зі займанням. Щоправда авто вже ремонту не підлягає. Передня частина, включно із двигуном та панеллю приладів, повністю вигоріла.

Правоохоронці, котрі оперативно приїхали на місце пригоди, досі з’ясовують чи автомобіль згорів внаслідок короткого замикання, чи усе ж мав місце умисний підпал.

Нагадаємо, що Дмитро Головенко тривалий час очолював Волинську обласну друкарню, а нині є керівником видавничого відділу «Ключі» Управління Волинської єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Бе Показати IP 9 Листопада 2015 23:42
Копія http://p-p.com.ua/articles/78879/
Андрій Показати IP 9 Листопада 2015 23:43
Десь-комусь, мабуть, не заплатив, не віддячив, або перейшов дорогу, або зробив якусь недобру річ. Ось і відплата. Ще раз переконуюсь, що в суспільстві потрібно себе вести гарно.
YES до Андрій Показати IP 10 Листопада 2015 00:55
Гарно себе вести, ну і автомобілі ставити в гараж, а не захаращувати ними двори.
Іван до YES Показати IP 10 Листопада 2015 09:33
В Луцьку так багато гаражів є???
Анонім до Андрій Показати IP 10 Листопада 2015 07:02
Получается то, что ты убедился в том, что нужно лизать з*цу любому хамлу. При этом ты не осуждаешь х*ло, а осуждаешь того, кто не подлизал х*лу з*цу.
троян до Анонім Показати IP 10 Листопада 2015 09:39
Браво. Умыл.
Юрист до Анонім Показати IP 10 Листопада 2015 12:36
Це ти наякій мові гавкаеш?
Він до Андрій Показати IP 10 Листопада 2015 11:34
робив багато недобрих речей, і якраз не "сильним світу цього", цій категорії він лизав і лиже всі місця до яких зможе дотягнутись, а чинив не праведно і не посправедливості з тими, хто слабший за нього, особливо огидно що таке г..вно пристроїлось при церкві. Згорівший автомобіль - це ще дуже мала розплата за його гидку поведінку.
Андрій до Він Показати IP 10 Листопада 2015 15:06
Дякую що ви мене трошки зрозуміли, бо Анонім мене не догнав повністю. Я якраз говорив не про лизання д*пи в переносному значенні, а про те, що людина людині має робити тільки добро, тоді авто горіти не буде. Якщо людина людині чинить зло, це зло і вертається (в даному випадку у вигляді згорівшого авто).
Анонім до Він Показати IP 11 Листопада 2015 12:16
Для таких праведних як Ви: слідкуйте за собою. хто скільки зробив доброго і поганого і як за це має бути покараний явно судити не Вам
Він до Анонім Показати IP 11 Листопада 2015 16:13
чи часом не сам головенко строчить? анонім, не тобі вказувати, кому і що судити, ти спочатку на собі відчуй падлючі штучки, на які головенко майстер і великий любитель, а тоді виступай з "полум"яними речами". От доказ того, що все вертається бумерангом рано чи пізно, якщо звичайно цей г...д, не підпалив сам свою таратайку, щоб прокрутити якусь махінацію з страховою компанією.
*** Показати IP 10 Листопада 2015 05:27
Батько Голєвої...
Натка до *** Показати IP 10 Листопада 2015 10:17
Голєва Олена Василівна, а то Дмитро, відчуваєш різницю???
Анонім до Натка Показати IP 10 Листопада 2015 11:44
не просто Дмитро , а Головенко - не Голєв