Торгівлею людьми з Волині зацікавилися в ОБСЄ
На Волині навчатимуть правоохоронців, медиків, педагогів, соціальних працівників, як якісно і комплексно надавати допомогу людям, які постраждали внаслідок торгівлі людьми. У Луцьку представили проект, який діятиме в області до 2019 року під егідою Координатора проектів ОБСЄ та уряду Канади.
Проект, який називається «Поширення Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми» представили під час засідання круглого столу сьогодні, 27 листопада.
Цей проект передбачає реалізацію механізму взаємодії різноманітних державних установ у сфері захисту та підтримки людей, які постраждали внаслідок торгівлі людьми. Цей механізм розроблений ОБСЄ, а сам проект фінансується за кошти уряду Канади.
Зазвичай жертвами торгівлі людьми стереотипно вважають жінок і дітей. Однак, нині почастішали випадки, коли чоловіки стають жертвами цього явища. Причому, кажуть фахівці, немає жодного випадку, коли б люди поверталися з цієї ситуації абсолютно здоровими.
Торгівля людьми – третій за прибутковістю бізнес після торгівлі зброєю та наркотиків. Головні напрямки проекту, який будуть реалізувати на Волині:
- Міжвідомча взаємодія. Адже одна структура ніколи не зможе вирішити проблему, потрібен комплексний підхід: соціальний супровід, відновлення документів, медична, психологічна допомога;
- Виявлення постраждалих: є ознаки, за якими можна припустити, що людина стала жертвою торгівлі людьми. Це повинні знати і медики, педагоги, дільничні інспектори, сільські голови;
- Доступ до послуг із захисту незалежно від співпраці з правоохоронними органами. Статус постраждалих від торгівлі людьми надається незалежно чи ця особа є свідком в кримінальному процесі, чи співпрацює з міліціонерами, чи ні;
- Репатріація і соціальна інтеграція громадян інших країн;
- Доступ до правосуддя: злочинці часто отримують смішні, а іноді навіть умовні вироки.
Під час реалізації проекту відбудуться численні тренінги між працівниками структур, які мають взаємодіяти під час допомоги особам, постраждалим від торгівлі людьми: МВС, СБУ, прокуратура, соціальна служба, медики, центр зайнятості, працівники органів місцевого самоврядування.
До слова, відповідні навчання пропонують здійснити для голів сільрад, оскільки вони часто є першими, хто може виявити осіб, постраждалих від торгівлі людьми.
Адже люди, які повертаються з трудового рабства, часто залишаються без документів, з психологічними травмами, з розладами фізичного здоров’я.
Відтак, учасники круглого столу домовилися про співпрацю у рамках реалізації проекту і проведення тренінгів.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Проект, який називається «Поширення Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми» представили під час засідання круглого столу сьогодні, 27 листопада.
Цей проект передбачає реалізацію механізму взаємодії різноманітних державних установ у сфері захисту та підтримки людей, які постраждали внаслідок торгівлі людьми. Цей механізм розроблений ОБСЄ, а сам проект фінансується за кошти уряду Канади.
Зазвичай жертвами торгівлі людьми стереотипно вважають жінок і дітей. Однак, нині почастішали випадки, коли чоловіки стають жертвами цього явища. Причому, кажуть фахівці, немає жодного випадку, коли б люди поверталися з цієї ситуації абсолютно здоровими.
Торгівля людьми – третій за прибутковістю бізнес після торгівлі зброєю та наркотиків. Головні напрямки проекту, який будуть реалізувати на Волині:
- Міжвідомча взаємодія. Адже одна структура ніколи не зможе вирішити проблему, потрібен комплексний підхід: соціальний супровід, відновлення документів, медична, психологічна допомога;
- Виявлення постраждалих: є ознаки, за якими можна припустити, що людина стала жертвою торгівлі людьми. Це повинні знати і медики, педагоги, дільничні інспектори, сільські голови;
- Доступ до послуг із захисту незалежно від співпраці з правоохоронними органами. Статус постраждалих від торгівлі людьми надається незалежно чи ця особа є свідком в кримінальному процесі, чи співпрацює з міліціонерами, чи ні;
- Репатріація і соціальна інтеграція громадян інших країн;
- Доступ до правосуддя: злочинці часто отримують смішні, а іноді навіть умовні вироки.
Під час реалізації проекту відбудуться численні тренінги між працівниками структур, які мають взаємодіяти під час допомоги особам, постраждалим від торгівлі людьми: МВС, СБУ, прокуратура, соціальна служба, медики, центр зайнятості, працівники органів місцевого самоврядування.
До слова, відповідні навчання пропонують здійснити для голів сільрад, оскільки вони часто є першими, хто може виявити осіб, постраждалих від торгівлі людьми.
Адже люди, які повертаються з трудового рабства, часто залишаються без документів, з психологічними травмами, з розладами фізичного здоров’я.
Відтак, учасники круглого столу домовилися про співпрацю у рамках реалізації проекту і проведення тренінгів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 2
![](/public/images/user_no_foto.png?1722045385)
Алік
Показати IP
27 Листопада 2014 12:48
До недавнього часу Шпига був основним торгашем людьми, але здійнив стрімкий ривок по кар'єрній драбині, і тепер вже торгує іншим...
![](/public/images/user_no_foto.png?1722045385)
Хлоп
Показати IP
27 Листопада 2014 13:04
Романюк з кожної проданої людини отримує по 100 доларів комісійних! Чому мовчать депутати Поліщук, Сівак???
Замало еротики: учені з'ясували, чому на Олімпійських іграх давніх греків не було плавання
Сьогодні 00:33
Сьогодні 00:33
27 липня: свята, події, факти. День медичного працівника в Україні, а в Америці продано перший гамбургер![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
У Бразилії вперше у світі зафіксована смерть людини від вірусу, що передається мошками
26 Липня 2024 23:45
26 Липня 2024 23:45
До історичного музею на Волині передали піддужні дзвіночки XIX – XX століть
26 Липня 2024 23:27
26 Липня 2024 23:27
Лучанин, який убив знайомого перед очима в його дитини, сяде на 10 років
26 Липня 2024 23:08
26 Липня 2024 23:08
Працюють майже 60%: в Естонії зросла зайнятість українців з тимчасовим захистом
26 Липня 2024 22:49
26 Липня 2024 22:49
Волинські поліцейські розшукали наркоторговця, який втік у Польщу
26 Липня 2024 22:31
26 Липня 2024 22:31
Британія розроблятиме далекобійні ракети для протидії ядерній зброї Росії, – The Times
26 Липня 2024 22:12
26 Липня 2024 22:12
Їхав на злочин на чужій машині: у луцькому суді намагалися зняти арешт транспортного засобу
26 Липня 2024 21:54
![](/public/images/logo.png)
26 Липня 2024 21:54
Допомагав загарбникам «зомбувати» жителів Куп’янська: СБУ затримала колаборанта
26 Липня 2024 21:36
26 Липня 2024 21:36
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.