USD 27.6 27.8
  • USD 27.6 27.8
  • EUR 31.55 31.75
  • PLN 7.25 7.37

Бізнес регіоналів на Волині: адреси, власники, зв’язок з Януковичем

Не підтримувати бізнес регіоналів, - тих осіб, які - за режим Януковича, закликають активісти луцького Євромайдану.
Це значить: не купувати їх товарів та не користуватися пропонованими послугами. Мовляв, гроші, які ми витратимо, зрештою, обернуться проти нас же самих і наших краян.

Перелік бізнес-структур представників Партії регіонів, тип підприємства, імена власників та зв’язок з президентом підготували активісти:


Окрім того, створили такі листівки:

Нагадаємо, вчора, 5 лютого, у Луцьку відбулася так звана екскурсія до підприємств, які якимось чином дотичні до Партії регіонів. Учасники екскурсії виливали відра «крові» під дверима фірм, власники яких фінансують політичну силу.
Загрузка...
Коментарів: 28
Сергій Показати IP 6 Лютого 2014 10:22
Ну і що? А як до того жили, курятину їли і не подавились?
Боголюбы Показати IP 6 Лютого 2014 10:24
А Пан курчак чего сюда всунули? Мартыняк не регионал, а мажоритарщик, так же как Еремеев и Ивахив, они из одной песочницы, а WOG и КОМО почему то не призываете бойкотировать? Что за двойные стандарты или вы свой автомайдан заправляете на WOGах?
Липины Показати IP 6 Лютого 2014 10:27
Плохая реклама, тоже реклама, старайтесь активисты, поднимайте рейтинги торговых марок.
Ваня Показати IP 6 Лютого 2014 10:29
О Господи, ця непотріб Добкін, яки нас західняків обзиває,називає має у нас бізнес. Це вже кара Господня на нас. А нам всім добре. Я бачу ми волиняки дураки повної категоррії - чи це все полішуки пишуть, а вони вже з іншої республіки- це не ми. Бо полішуки всі риги і при владі по всій Україні і Мартинюки у Верховнів Радй і йому подібні
Льонік Показати IP 6 Лютого 2014 10:33
А що тільки в регіоналів такі заклади? Чому про інших не пишете? Зокрема про владців державних,які не в партіях а мають теж багато -податківці за що так живуть і машини бізнес -класу? тому треба всіх показувати і розписувати а не тільки на одних давити??? а деж інші при цій же владі так багатіють? А????
Віка до Льонік Показати IP 6 Лютого 2014 10:52
А багато таких жоп...зів-пристосуванців, які при любій владі як в'юни... От і жирують, кого і коли треба "підтримують", а безлад продовжується, головне їм і зараз вигідно, а далі... ваші проблеми! Прийде інший - того "підмажем" і все буде пучком! І таких тіневих - тьма! А ви шукайте у Клімчука, Башкаленка, Бондара, Романюка... Не там і не у тих ви щось вимагаєте і хороводи водите!!!
PR Показати IP 6 Лютого 2014 10:38
А бізнеса Кличка, Яценюка... пізніше опубликуєте?:) Чекаємо...
Яна Показати IP 6 Лютого 2014 10:42
Які ж наївні ті діти!!!:) Ну пізніше з'являться бізнеса Тягнибока, Яйценюка, Кличка... А ваш автомайданник Пащенко мало урвав за допомогою Шиби?:) Не смішіть людей, а частіше у дзеркало дивіться!!!
Тарас Показати IP 6 Лютого 2014 10:47
Власник власником, але скільки там людей працюють, простих українців і мають зарплати, податки платять, сім'ї свої забезпечують...! А якщо у опозиції жаба - то хто винен, що вони ні на що не здатні, а тільки завидки беруть і самі працювати не вміють! Одними гаслами країну не побудуєш!!! А ці всі хороводи від бездіяльності та невміння працювати і щось дійсно корисне робити для України! Європа і США нам допоможуть, так ви щось почніть РОБИТИ, а не розвивайтн свій дикунський інстинкт - ДАЙ!!!
хехе) Показати IP 6 Лютого 2014 10:55
я от нерозумію вас.. ви народжені рабами? вам подобається бути рабами? тоді чому на заході працююча людина отримує платню, за яку має можливість достойно жити, відпочивати, а в нас люди копійки отримують і ще повинні дякувати за те що мають роботу?? і на заході і в Україні люди виконують ту ж саму роботу, то в чому ж різниця, чому зарплата відрізняється, чому ціни на продукти відрізняються ( на заході або такі самі або нижчі)??? то що раби - погнали на роботу?
хуху до хехе) Показати IP 6 Лютого 2014 13:48
Де?:) У Греції, Іспанії, Португалії, Франції... а ну но глянь останні новини і подивись, почитай що там робиться!!! Розумник-демагог епрст!!!
Кекс до хехе) Показати IP 6 Лютого 2014 13:50
Ти добре працюєш - кнопки давиш... То працюй так і далі...:)))
Я Показати IP 6 Лютого 2014 11:03
Скажіть а що в закладах свободівця Чернецького більші зарплати чи умови праці європейські?
кажу до Я Показати IP 6 Лютого 2014 11:42
він такий свободівець, як майа плісецька чемпіон світу по боксу. ще яручик таки "патріот", проліз і в кущі драпанув.
знаю до кажу Показати IP 6 Лютого 2014 13:49
Ну от самі і даєте відповідь про партії і їхній "склад"!!!:)))
хехе) Показати IP 6 Лютого 2014 11:11
простим людям, до яких належу і я, немає значення в якій партії власник, але партія яка при владі повинна на цей процес впливати, приймати дієві закони, реформи щоб підвищувався добробут людей, а не дбати лише за свої корпоративні інтереси
Ваня Показати IP 6 Лютого 2014 11:57
Молодецуь Хе-хе ти правильно підмітила. У Європі закожну копійку потрібно сплатити податок- це найвищий злочин,хто його не сплатив. І судять не взирая ні на які посади по повній програмі.А в нас прибутки мільйонні,податки мізерні. І там людина не раб, а професійний працівник,одержує шикарну зарплату за яку живе достойно він і його сімя. А не кваліфікований робітник,одлержує копійки.Якщо ти пропрацював 40 років ти маєш 5-6 тисяч дол пенсії,достойна, щоб купити машину і два рази відпочивати улітку. А не ви бандити і злодюги одержуєте і даєте собі любимим десятки тисяч пенсії, а нам рабську зарплату і рабську пенсію.От чим відрязнається Європа від нашої корумційної і бандитської держави. От чого ви її боїтеся, бо запитають, де ви накрали стільки грошей, що ви скажете,крав,бо всі крали при коритах ваших. А там, якщо ти вкрав,то за ці гроші не купиш і не збудуєш нічого,тільки пропєш у кабаку.Ми не боїмося Європи, бо чесно працюємо рабами на вас.А в Європі ми будемо ЛЮДЬМИ а не рабами вашими і ваших синків
Маня до Ваня Показати IP 6 Лютого 2014 13:53
Одне питання: то чому підприємці такий гвалт піднімають про можливість введення касових апаратів у малих магазинчиках, на ринках...?:) Ну то мовчи і не базікай у порожнє!!! Хочете жити як у Європі - то навчіться спочатку їхнім законам!!!
гуси-гуси - га-га-га Показати IP 6 Лютого 2014 13:20
Так, воно краще не мати бізнесу, краще умикнути касу революційну - і порядок, живеш собі. А то бізнес, клопіт, люди, а придурки ще славу дурну як тому єврею пришиють... Нехай процвітають нероби!! У них і часу на крик більше, і раптом війна - знову ж вони не втомлені..
Anonymous Показати IP 6 Лютого 2014 14:02
САМЫЕ ВКУСНЫЕ ПРОДУКТЫ .. ВСЕГДА ПОКУПАЛ И БУДУ ПОКУПАТЬ а банком пользуюсь только Коломойского ... ))) и ложил я на ваш байкот !!!!!!!!!!!!!
Я Показати IP 6 Лютого 2014 14:44
В Германії, якщо з твого вікна хтось викинув сміття (пляшку, кришки, дитина насмітила) - покарання аж до вилучення квартири, якщо виніс старий диван, будівельне сміття в двір - величезний штраф. Оце європейські закони до яких ми зовсім не готові. Ми хочемо гадити, смітити, все ламати, трощити а держава щоб за нами прибирала і дупи нам підтирала, як при союзі. Але ті часи вже минули.
До кажу Показати IP 6 Лютого 2014 15:48
Якщо Чернецький не свободівець, то чому фракція свободи в міськраді так боролась проти закриття його нічного клубу по пр. Волі в житловому будинку. Взагалі що вони в міськраді ще зробили: міняли назви вулиць, боролись за нічний клуб та встановлення пам`ятника бандері за кошти громади (слабо скинути свої кровні). Ото досягнення у владі, голосуйте ще.
інга Показати IP 6 Лютого 2014 16:11
Це та с"ука таким чином показує, що до Європи нам ще як до неба раком. Бо починати треба з власної культури, з того, щоб не лише не сцяти під центральними ялинками і не гадити в підЇздах, а прибирати за своїми псами, кидати жуйки на вулицях в смітник, а прокладки в громадськ туалетах- не змивати в унітаз. Треба відповідати за свої вчинки, а не ховатися і втікати від міліції . Дана акція - це звичайне хуліганство. І я особисто не розумію чому покарання повинні нести прибиральниці та двірники - а не малолітні хулігані на чолі з ДИБІЛКОЮ. Хай би пішла де в Європі така курва і насвинючила під чужий магазин - а тоді сказала що це прояв демократії???? хотіла б я на це глянути!!!!!
яніна Показати IP 6 Лютого 2014 16:18
І як результати - банки по яких вчора шизануті пройшлись вже відчули віддтік депозитів.???А "Родинна ковбаска "та "континіум" втратили клієнтів та збанкрутіли???. Доречі бабка, яка вчора ходила з козлами ввечері в тій же "Родинній ковбасці" переді меою сардельки купувала. Ось тобі й антиреклама і бойкот і особисті переконання. Політично-ідеологічна проституція!!!!!!!!!
Олександр Показати IP 6 Лютого 2014 22:30
А яким це боком Соло піцеріі до ригів?
Анонім Показати IP 6 Лютого 2014 22:51
А що так злякався??? Часто там засідаєш- а через бойкот доведеться інше не ригівське місце шукати??
До Олександра Показати IP 7 Лютого 2014 06:58
А таким боком, що мабуть хтось заказав цей бізнес для себе.
запитання Показати IP 7 Лютого 2014 09:03
Придурки з фарбою, я завтра не піду в банк, не куплю продкути - а що ви пропонуєте мені - інші магазини, інші банки, краще обслуговування?