USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Громада встановила контроль над Горохівською райрадою

26 Січня 2014 13:57
Громада Горохівського району Волинської області 25 січня 2014 року встановила контроль над приміщенням Горохівської райради. Голова Горохівської РДА та очільниця районної організації Партії регіонів Жанна Савчук взяла лікарняний. Про це повідомили у пре-службі Волинської обласної організації ВО «Свобода».

24 січня 2014 року у Горохові відбулося народне віче, яке затвердило резолюцію з висловлення недовіри голові РДА Жанні Савчук та скликання позачергової сесії райради. Того ж дня, напередодні народного віча голова Горохівської РДА Жанна Савчук виступила по радіо і закликала мешканців району не йти на віче. Однак, люди не послухалися закликів «регіоналки».

25 січня 2014 року громада знову зібралася біля будівлі районної ради, де також міститься райдержадміністрація. Голова Горохівської районної ради Леонід Андрійчук вийшов до народу і повідомив, що голова РДА Жанна Савчук відсутня на робочому місці і що адміністрація не працює, хоча за графіком мав бути робочий день. Тоді люди почали вимагати, щоб голова районної ради підписався у списку депутатів, які висловлюють недовіру голові РДА, що він і зробив.

Начальник районного відділу УМВС Ігор Скромний пообіцяв людям, що не буде вживати жодних репресивних санкцій щодо мітингувальників. Також люди вимагали відставки редактора районної газети «Горохівський вісник» Олега Дідика, яка в період правління Партії регіонів стала рупором влади і де було введено жорстку цензуру. Редактор погодився і пообіцяв принести заяву про свою відставку на позачергову сесію 28 січня.

Після цього люди повернулися до приміщення Горохівської райради та збудували барикади навколо і залишилися там чергувати. Все відбувалося мирно і без пошкодження майна. Позачергова сесія Горохівської райради має відбутися 28 січня 2014 року.

Нагадаємо, у ніч з 21 на 22 січня 2014 року невідомі активісти привезли Жанні Савчук труну з похоронним вінком та залишили на подвір’ї.

До слова, голова Володимир-Волинської районної ради Степан Слащук під тиском громади, яка протягом восьми годин блокувала сесійну залу, 25 січня 2014 року на позачерговій сесії ради написав заяву на звільнення. Голові Володимир-Волинської РДА, «регіоналу» Валентину Скубі депутати району висловили недовіру.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
Загреб Показати IP 26 Січня 2014 14:18
А ту жирную корову подсрачниками выгнать.
lutchanka Показати IP 26 Січня 2014 14:37
нічого - г* вно не тоне- Савчучка ще перейде в якусь партію, їй не звикати. У такої людини повністю відсутнє почуття порядності, совісті, а про честь я взагалі не кажу - ця людина втратила її давно - ще в школі.
олег до lutchanka Показати IP 26 Січня 2014 14:46
Згідний.Це настільки п* скудна людина.
Я Показати IP 26 Січня 2014 15:05
Та вона вже повним ходом готовить район до виборів, а ви кажете, що вона слаба.
МІСЦЕВИЙ Показати IP 26 Січня 2014 16:50
так вся Горохівська опозиція і є перебіжчики з однієї партіїдо другої!
Інна Показати IP 26 Січня 2014 20:30
Ото молодці, Дідика давно треба було погнати продажна людина всім партіям служить. Комуністичній, оранжевійі голубій. Разом з коханкою Галинкою керують і разом працюють.Кожен день п"ють по 5 тисч одержують.Ото працюють
Дідочок до Інна Показати IP 30 Січня 2014 15:06
-Ха-ха...Дідик? Пенсіонер? Інвалід другої групи? От би рецепт дав, як при групі ",быть" і так кохатися і пить.
Ганька Показати IP 26 Січня 2014 21:10
Я з Горохова, то все знаю-та Савчучка-то аморальна особа-молодого хлопа має і не дивлячись на її страшний вид дівку з себе строїть-продажна-була помаранчевою-потім посиніла-все депіляцію робить-хоче бути в струї-сміхота одна!
освiтянин Показати IP 26 Січня 2014 21:52
Лiзуть боком злодiяння. Прий шов час каятись i просити вибачення в громади
МІСЦЕВИЙ Показати IP 26 Січня 2014 22:40
Жанна як Жанна а от пан Пащук (маразматик старий) лідер місцевої опозиції ото справжне г*мно аж стидно за рідний край
Небайдужий до МІСЦЕВИЙ Показати IP 30 Січня 2014 15:15
Партійні перевертні - шикуйсь в "Батьківщину". Пащук вас усіх зігріє як малу дитину.
Гость Показати IP 27 Січня 2014 09:34
Я повністю вас підтримую.Стидно за таких керовников.Але це не дивно всі такі ці керовники,Якщо дорвалося до влади,особливо полішуки тебе знищують, а своїх беруть,разом крутять, мутять,собі любимим зарплату найбільшу і фаршированим також зелена дорога.А Горохів- це кубла сімейних династій,адміністрація, а особливо пенсійний фонд. Там окупувалми штунди весь пенсійний фонд,Брати ,сестри, жінки, тещі вся родина в наборе. Держадмістрація також всі свої.Левий ніхто не втрапив. Ось так і живемо.Але всьому можливо буде кінець
Майданець до Гость Показати IP 13 Березня 2014 14:42
Не знаю, чим Вам недогодили працівники Пенсійного фонду?????? Там працюють розумні, професійні,доброзичлмві люди від начальника до рядових працівників - це можуть підтвердити і пенсіонери і оргінізації нашого Горохівського району. А полішуки і штунди - розумні люди. А сімейні династії є у всіх організаціях: лікарнях, школах і.т.д. "Не рий іншому яму, а то сам внеї впадеш"
МИКИТИЧ Показати IP 27 Січня 2014 10:57
*уєю без БАЯНА
Віта!!!!!!!!!!!!!!! Показати IP 31 Січня 2014 18:12
Народ !!!! Скільки Нінічук в Пенсійний бере долярів не підкажете????????
Вова Показати IP 31 Січня 2014 21:48
Таких розпусників як Дідик давно гнати треба. Сидить на шиї в народу, 5 тисяч получає - Жанку вихваляє, за них п'є і з Галькою в редакційному притоні гуляє.
Жанцi Показати IP 2 Лютого 2014 22:56
Так тобi i треба СУ*А
1234 Показати IP 2 Лютого 2014 23:15
Накінець то в розмову включився Андрійчук. Певно прочитав коментарі, що Жанка більше накрала ніж він. Не переживайте, того що ви вкрали в людей хватить і вам і дітям і внукам вашим.
Активіст Показати IP 25 Лютого 2014 10:29
Алкаша Дідика - ГЕТЬ!!!!!!!!!!!!!!!!!!
українець Показати IP 31 Березня 2014 14:31
Слава Україні!!!!