USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

На Волині – 5 нових прокурорів

8 Травня 2014 17:57
Наказами виконувача обов’язків Генерального прокурора України Олега Махніцького від 07 травня 2014 року прокурором міста Луцька призначено старшого радника юстиції Андрія Кучера, прокурором міста Нововолинська – радника юстиції Олександра Шпоту, прокурором Локачинського району – радника юстиції Ольгу Новікову, прокурором Турійського району – радника юстиції Віктора Гарбуза, прокурором Ківерцівського району – молодшого радника юстиції Олександра Синюка.

Про це повідомили у прес-службі прокуратури області.

До призначення на нову посаду Андрій Кучер працював прокурором Камінь-Каширського району, Олександр Шпота, Олександр Синюк та Віктор Гарбуз очолювали відділи в обласному апараті прокуратури Волині, Ольга Новікова обіймала посаду старшого прокурора Володимир-Волинської міжрайонної прокуратури.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Лучанин Показати IP 8 Травня 2014 20:03
Да, всі "нові" обличчя, жодного хабарника, оце так повне оновлення кадрів, ну-ну шановний пане Коцура, бруківочка скоро полетить
ЦУМАНЕЦЬ Показати IP 8 Травня 2014 21:16
СИНЮК - ЦЕ РЕКЕТИР ПОДАТКОВОЇ З ДОСВІДОМ!!!ПОДАТКОВА МІЛІЦІЯ ДО НЬОГО КОНВЕРТИ НОСИЛА,ОСОБЛИВО ПАВЛЮЧИК І НАЧ.СЛІДСТВА!ХАЙ ПОРАХУЮТЬ СКІЛЬКИ ПРОВАДЖЕНЬ ЗАКРИТО У КІНЦІ 13-ГО РОКУ!З КОЖНОГО СИНЮК "ПОИМЕЛ"!
800 Показати IP 8 Травня 2014 21:26
Твою мать, ото бабло косять за посади. У волинській прокуратурі треба терміново провести антитерористичну операцію.
,,,)),,,((( Показати IP 8 Травня 2014 21:41
А БАС як сидів на шиї у старовижівчан так і сидить собі хапаючи і попиваючи))))) БАС Р У Л И Т Ь)))))) ЙОГО в облась то там з міліардерів будуть міліонери))))))))
свобода Показати IP 8 Травня 2014 23:29
свобода рулить! .
яя Показати IP 8 Травня 2014 23:42
Час покаже чи гідні ці особи посад,на які вони призначені,а якщо ні,то не думаю,що вони довго затримаються там.Надіємся на їхню справедливість та професійність.
босяк Показати IP 9 Травня 2014 05:10
гнати в шию всіх папередників!!!!!! без пенсіі!!!!!! прокурором повинна бути цивільна людина!!
клмн до босяк Показати IP 9 Травня 2014 14:34
Да і обовязково без юридичної освіти, щоб законів не знав і дати йому акм нехай прокурорствує
тт Показати IP 10 Травня 2014 00:04
А чому мовчать про те як Синюк збив в Рівному вагітну жінку на смерть на пішоходному переході будучи в нетверезому стані. ТО як вбивця став прокурором району......
клм до босяк Показати IP 10 Травня 2014 08:37
Да і обовязково без юридичної освіти, щоб законів не знав і дати йому акм нехай прокурорствує
Лучанин Показати IP 10 Травня 2014 08:38
прокурором повинна бути цивільна людина
справедливий Показати IP 11 Травня 2014 19:15
до прокурорів думайте гарно ,що робите а то біда буде.