USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.70
  • PLN 9.76 9.95

Партія «УДАР» у Луцьку саморозпустилася

18 Червня 2014 18:18
Сьогодні у Волинській обласній організації ПП «УДАР Віталія Кличка» відбувається повний безлад. Центральне керівництво партії руйнує структуру зсередини та продає всі напрацювання та здобутки волинських ударівців людям, які ніколи не мали стосунку ні до самої організації, ні до її діяльності загалом, повідомили у прес-службі волинських ударівців.

Реакція на такі дії не змусила довго на себе чекати. В організації розпочався бунт. Невдоволення спочатку проявилося у скликані позачергової конференції, на якій керівники більшості районних організацій не підтримали кандидатуру «новоспеченої» голови ВОО ПП «УДАР Віталія Кличка» Куривчак (Фірко) Наталії Петрівни.

Зі слів ударівців, коли до їхньої думки не прислухалися, вони один за одним почали покидати ряди партії та саморозпускати районні осередки в області.

З приводу розколу структури, ліквідації осередку та виходу із партії «УДАР» коментує голова Луцької районної партійної організації ПП «УДАР Віталія Кличка» Олександр Жук: «Рішення про розпуск організації та вихід з партії було прийняте мною особисто. Це обдумувалося певний період, довго шукався компроміс, була надія на якийсь альтернативний перебіг подій… Проте, сталося як сталося. Прийшло усвідомлення того, що все, за що стояв Майдан, усі зусилля, ідеї та людські втрати зрадили. Їх просто продали.

Я не можу стверджувати, що відбувається у них в Києві, але те, що робить київське центральне керівництво із структурою тут, у мене на очах - приводить в жах.

Волинський «УДАР» продають і тут немає інших пояснень ситуації.

Як працювати у партії, яка повністю відійшла від первинної ідеології? Та й навіть, якщо не брати до уваги ідеологію – зрадили суспільні інтереси; зрадили навіть елементарні моральні принципи, в кінці-кінців. Людина, яка прийшла на місце голови обласної організації ніколи не працювала з Волинським «УДАРом». Як вона може правильно і розумно керувати структурою?

На жаль, такий формат співпраці не для мене.

Рішення я прийняв особисто та незалежно, тому офіційно заявляю: Луцька районна організація ПП «УДАР» більше не працюватиме під моїм керівництвом, а я особисто більше не є членом Політичної партії «УДАР Віталія Кличка».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
дідо Показати IP 18 Червня 2014 18:36
Не витримали випробування владою
Валерій Показати IP 18 Червня 2014 18:45
Правду каже! Що продались то продались! Майдан їм був потрібний що добратись до влади.Цеж саме і з іншими партіями. І зарас їхнє завдання усунути з своїх рядів патріотів і людей які вміють думати. Та набрати покірних і продажних шкур....!!
Віра до Валерій Показати IP 18 Червня 2014 19:54
Хто в осередку на Волині вмів і міг думати?:)))
1 до Валерій Показати IP 19 Червня 2014 11:42
І де там були патріоти?
пан Показати IP 18 Червня 2014 19:42
Грош1 понад усе!!! /ГПУ/
панянка до пан Показати IP 18 Червня 2014 22:27
Немає фінансування - немає і партії!!!
Фірко Показати IP 18 Червня 2014 20:25
коментар було видалено
Бармалєй Показати IP 18 Червня 2014 21:41
Слава, слава Наталі Фірко-Куривчак! Так дєржать! Так же стрімко іди до влади переступаючи через усіх, виривай зубами що тобі потрібно. Успіхів тобі дівчино в розвалі інших не збудованих тобою проектів. Пам*я таю,. ласочко, тебе з твого першого балотування в депутати міської ради на Гнідаві. Це ж треба мати таку мету - за будь-яку ціну дорватися до корита.
Чё? до Бармалєй Показати IP 19 Червня 2014 13:32
Игорь, ты ли это?
алік Показати IP 18 Червня 2014 21:46
та удару тут і не було як такого, група людей яких можна порахувати на пальцях та й все. Кличку треба створювати партію з 0
Тата Показати IP 19 Червня 2014 07:46
Тепер Фірко треба йти в БЮТ і Свободу.Враховуючи її досвід і вони скоро розваляться на радість волинянам.Скільки добра да в одній людині!!!
111 Показати IP 19 Червня 2014 09:04
перший набір Батьківщини, за який голосували люди на початку 2000-х, тех розігнали як тільки партія перемогла.
лучанин Показати IP 19 Червня 2014 11:40
От знову брехня їх вигнали з партії, а вони через декілька днів саморозпустилися. Алєксєєв заробив те що він робив з іншими спаведливість є це ще не кінець!
Петро Показати IP 19 Червня 2014 12:22
Наскільки обізнаний, так і повинно було бути, адже там були лишень поцінувачі грошей, а на виборах були лишень ПІДЛАБУЗНИКИ і пройдисвіти.
RFLBKJ Показати IP 19 Червня 2014 13:56
СТАЛОСЯ ТЕ ЩО МАЛО СТАТИСЯ,ХТОСЬ ПІСЛЯ РОЗПУСКУ ВР ЗАЙМЕТЬСЯ НАПЕРСТКАМИ,ІНШИЙ СПІНІНГ ЗАКИНЕ НА ЗАЛИВІ,А РЕШТА "КРОМБЕРГ ......." А ФІРКО ЛАДНА КОБИЛИЦЯ ВПЕРЕД ДО ПЕРЕМОГ,!!!!
Знаю ,що кажу Показати IP 31 Травня 2016 16:20