USD 39.35 39.65
  • USD 39.35 39.65
  • EUR 39.57 39.70
  • PLN 9.80 10.00

Правий сектор відмовився брати участь у звільненні Ради Криму

27 Лютого 2014 16:52
Представник Правого сектору Ярослав Бабич заявив, що учасники руху не поїдуть до Криму, аби звільнити будівлю захопленої Ради автономії. Про це повідомляє ТСН.

Зі слів Бабича, Правий сектор не поїде до Криму і не застосовуватиме силу для звільнення захопленої будівлі Ради АРК.

«Політрада Правого сектора вирішила утриматися від участі у врегулюванні кризової ситуації в Криму. Тим більше, ні про які силові акції мови не йде», - заявив активіст руху.

Нагадаємо, раніше близько сотні озброєних людей захопили будівлю Ради Криму. Народний депутат Геннадій Москаль наголошував на тому, що серед нападників могли бути бійці розформованого спецпідрозділу «Беркут».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
222 Показати IP 27 Лютого 2014 16:53
і правильно зробив
Анонім до 222 Показати IP 27 Лютого 2014 16:59
Конешно а то ще пілюлей вгребуть...
волинянин до 222 Показати IP 27 Лютого 2014 17:35
Шо зассав? Давай Данильчук на передовууу !!!! разом з хобітами.
132 Показати IP 27 Лютого 2014 16:57
вони вже Україну рятували
123 Показати IP 27 Лютого 2014 16:59
Як брати бабло за наїзди на чиновників, то і час є і можливість, як бити людей і залякувати - то є і час і можливість, а як визволяти Крим - то дуля.
Анонім Показати IP 27 Лютого 2014 16:59
Куди ж їм.На майдані теж не правий сектор загинув,а звичайні люди, а ці тільки підмазались і пожинають плоди революції
небайдужий Показати IP 27 Лютого 2014 17:02
Так вони "орли" тільки перед беззбройними мирними громадянами, або роззбрєними і деморалізованими міліціонерами. А там де требі справді проявити навики і патріотизм - зась. Там же можуть і відсіч дати .
Файна Показати IP 27 Лютого 2014 17:12
Музичука Сашка з самооборони на Верховну Раду Криму! Отам його "сильне" слово і кулаки знадобились би більше, ніж в прокуратурі Рівненського району)))
сумно Показати IP 27 Лютого 2014 17:47
прикольно бути революціонером на Західній Україні... Щось ПС обгадився і на Сході і на Півдні, а до Криму і поготів...
1221 Показати IP 27 Лютого 2014 20:00
Данильчук потав якогось пенсіонера на коліна, реабілітуйся
Українець Показати IP 27 Лютого 2014 20:32
http://www.pravda.com.ua/rus/news/2014/02/26/7016416/ а чи руку пожимав януковичу не сказав
Рома Показати IP 27 Лютого 2014 20:55
А хто хоче померати губернатором, прокурором.... . До того ж переговони з ними ніхто вести не буде, окрім "калашникова" , це йому не на майдані волати.
ххх Показати IP 27 Лютого 2014 21:06
протистояти такому супротивнику-- треба раніше соплі попідтерати
777 Показати IP 27 Лютого 2014 22:25
ПС лохі! Поховалися. Страшно, бо можуть замочити.
до ПСциків Показати IP 28 Лютого 2014 09:34
Сцикуни, це вам не по будинках неугодних з екскурсіями соватися, нікчеми.