USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Путін наказав військам, які брали участь у «навчаннях», повертатися на бази

4 Березня 2014 08:35
Верховний головнокомандувач Збройних Сил РФ, президент Росії Володимир Путін віддав наказ військам і з'єднанням, які брали участь у військових навчаннях, повертатися в місця постійної дислокації

Про це повідомив прес-секретар глави російської держави Дмитро Пєсков, - повідомляє російська служба «Інтерфакс».

Зі слів Пескова, напередодні, після того, як Путіну було представлено доповідь про успішне проведення навчань, «верховний головнокомандувач ЗС РФ, президент Росії Володимир Путін віддав наказ військам і з'єднанням, які брали участь у військових навчаннях, повертатися в місця постійної дислокації».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 22
Вася Показати IP 4 Березня 2014 08:47
Раша гоу хом, бігом, шнелє шнелє, марш марш
В,П, Показати IP 4 Березня 2014 08:48
Ой, який я хороший орангутанг.
56854 Показати IP 4 Березня 2014 09:00
дякую Боженько тобі шо нас бережеш
Анонім Показати IP 4 Березня 2014 09:00
Це ще нічого не значить, тепер вони будуть бандюкувати від імені місцевого населення.
ы Показати IP 4 Березня 2014 09:14
как говорится Россия только пукнула, а Украина уже обосралась
Анонім до ы Показати IP 4 Березня 2014 09:23
Скорее всего обосралась Россия, не предусмотрев героизма и смелости наших военных в Крыму.Думали пройдут победоносным маршем по югу и востоку Украины, а тут явное сопротивление, российские солдаты выставлены как бандиты.Позор путлеру на весь мир, но эта гнида способна еще и не на такие гадости.Надо соблюдать бдительность.
ы до Анонім Показати IP 4 Березня 2014 09:39
со страху все герои)
Анонім до ы Показати IP 4 Березня 2014 09:43
Боитесь люстрации, думаете путлер вам поможет.Вперед : в Магадане и на Чукотке для вас место уже зарезервировано, концлагеря построены.
ы до Анонім Показати IP 4 Березня 2014 10:15
Боже, что ты мелишь человек на майдане чтоль все мозги отморозил?)
ось так до ы Показати IP 4 Березня 2014 18:29
Анонім не геройствуй у коментах, а йди за рос. паспортом і будь повноцінним кацапом, для чого тобі із "бАндерами" жить
НЕЛУЧАНИН до ы Показати IP 4 Березня 2014 10:16
факт - в кремлі одні пердуни
Українка до ы Показати IP 5 Березня 2014 11:51
ти що російський провокатор, чи просто "д***біл"
Ликера Показати IP 4 Березня 2014 09:21
Щось тут не так... Маневр?
НЕЛУЧАНИН до Ликера Показати IP 4 Березня 2014 10:18
та ні. у світі їм показали всі велику дупу, а не співпрацю. от пуця-пуця і обісрався
тут так Показати IP 4 Березня 2014 10:04
http://espreso.tv/new/2014/03/04/putin_nakazav_viyskam_yaki_braly_uchast_u_viyskovykh_navchannyakh_povertatysya_v_miscya_dyslokaciyi
стыдно Показати IP 4 Березня 2014 10:22
как русскоязычному мне стыдно... за то, что на русском языке разговаривает такая мразь как путин.
Олександр Показати IP 4 Березня 2014 10:23
А ніхто не знає, чому останнім часом у "ВН" так багато антиукраїнських коментів? Які "чужаки" тут постійно постяться?
Олег до Олександр Показати IP 4 Березня 2014 11:42
А ты что не знал ? В рашке целую компанию провели по набору тролей для коментов в инете . Зайди на их тематические сайты и форумы и убедись .
Андрій76 Показати IP 4 Березня 2014 10:37
Дійсно, а то російські сайти позаблоковували для коментарів з України щоб прості росіяни не чули того,що насправді відбувається в Україні, а деякі радянські ( а не російські ) маразматики,які ще й досі живуть минулим вільно"тусуються" в нашому інтернет-просторі...