USD 39.50 39.82
  • USD 39.50 39.82
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.90

Росія може перекрити газ Україні

5 Квітня 2014 13:10
Прем'єр України Арсеній Яценюк доручив уряду бути готовим на випадок, якщо Росія перекриє газову трубу Україні, інформує ТСН.

"Наше завдання - розглянути два варіанти розвитку подій, у тому числі і той варіант, коли Росія обмежує і закриває постачання газу на територію України", - заявив Яценюк. З його слів, у разі реверсних поставок газу в Україну з Європи через Словаччину, Польщу, Угорщину, Київ зможе щорічно отримувати до 20 мільярдів кубометрів газу. При цьому паливо з ЄС буде на 100-150 доларів дешевшим російського.

Нагадаємо, що в "Газпромі" через знижку на газ "намалювали" Україні борг у більш ніж $ 11 мільярдів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 25
Рижий поц Мельник Ан Показати IP 5 Квітня 2014 13:15
Росія наш ворог
Анонім до Рижий поц Мельник Ан Показати IP 5 Квітня 2014 15:06
Сам ты наш враг!
Луцьк до Рижий поц Мельник Ан Показати IP 5 Квітня 2014 17:45
Твій ворог - твоя олова, яка не вміє аналізувати
НЕЛУЧАНИН до Рижий поц Мельник Ан Показати IP 5 Квітня 2014 19:07
причому споконвічний
Проблема Показати IP 5 Квітня 2014 13:32
В чем проблема? Покупайте в ЕС...
ррр Показати IP 5 Квітня 2014 14:20
якщо це ціна аби стати вільними від кацапстану я готовий гріти свій будинок дровами...
Будем до ррр Показати IP 5 Квітня 2014 15:11
коментар було видалено
Джулія Показати IP 5 Квітня 2014 14:28
Як дістав цей постійний газовий шантаж...
Как достал до Джулія Показати IP 5 Квітня 2014 14:36
Как достал этот ежегодный скулеж... Написано же " газ из ЕС на 100-150$ дешевле", там и будем покупать... Дался этот вражеский русский газ... Скоро заживем... Спасибо, Майдан...
112 до Как достал Показати IP 5 Квітня 2014 14:40
Да і заживемо круто-от тільки коли і чи взагалі.ЄС прижме Росія навіть через реверс."Дякуємо" майдан за скоре бомжацьке існування майже всієї України бо теперішня влада цього бомжування не відчує а ми ще...Бачили як вчора 40 тис людей в Брюселі кидали бруківку в європарламент?В Європі повна д..а тільуки нам лапшу вішають.
НЕЛУЧАНИН до 112 Показати IP 5 Квітня 2014 19:09
а лінк дасиш? щось гугл нічого не видає з цього приводу
112 до НЕЛУЧАНИН Показати IP 5 Квітня 2014 19:45
ru.tsn.ua/.../v-bryussele-40-tysyachnaya-evro-demonstraciya-pererosla-v.
Анонім Показати IP 5 Квітня 2014 14:36
А як ви хотіли-майданіть далі.Хто буде кормити і забезпечувати всім?Нехай Яценюк і компанія і стараються то ж вони по трупах до влади дорвалися.
вік Показати IP 5 Квітня 2014 14:44
Хай Яйценюк буде готовий що його роздере простий люд а не проплачені і обкурені майданівці.
Анонім Показати IP 5 Квітня 2014 15:36
Майбутнє України Зловив українець зайця-приніс жінціі каже-засмаж мені на маслі.Жінка каже нема в нас масла,тоді на сметані-нема в нас сметани,то засмаж із 5 овочами-так нема овочів.То просто засмаж-так нема в нас газу.Викинув українець зайця через вікно-заєць встав радий і крикнув "СЛАВА УКРАЇНІ".Держава котиться в прірву і ми з нею
НЕЛУЧАНИН до Анонім Показати IP 5 Квітня 2014 19:15
майбутнє парашки. накачали медведєв з путлєром дирижопель з газом. хотіли в європу загнати. по дорозі блискавка пальнула в той дирижопель. летять путлєр з медвєдкіним і думають : куди це ми приземлимось. аж впали в брянське болото. вибрались так-сяк і кажуть один одному : "слава рассєи !!!!! на європєйский асфальт падать было бы хуже"
Со строны Показати IP 5 Квітня 2014 16:20
А в чем проблема, где шантаж? Тимошенко же подписала контракт на 385 $ - майдан ее отпустил на волю, значит все норм? Плюс 100$ за минус Крым. 485$ - новая цена. Так Яценюк еще у Москвы 2млд доларов в долг попросил. На погашение старой задолженности. Не стыдно, к "оккупантам" с протянутой рукой идти? Это как под дверь нагадить, а потом позвонить и бумажку попросить. А где деньги ЕС, США?
Анонім до Со строны Показати IP 5 Квітня 2014 16:34
1000000% Це суто по-українськи-наср...в і тут же щось просить.А грошей не буде-хіба за кордоном дебіли і що не бачать що то за Україна.Революцію вони провалили бо Крим відійшов але посіяли в нашій поміркованій країні ворожнечу і хаос-а тепер як все пішло не так як хотіли по-тихеньку вмивають ручки.Росія в цій ситуації права якби хто не казав-за що боролися на те й напоролися.
НЕЛУЧАНИН до Анонім Показати IP 5 Квітня 2014 19:20
з яким задоволенням ононім з со стороны разом з 18 -ма тролями обговорюють тему про кудись н*ср*ти. це їхній найбільший подвиг. недовго парашці залишилось шантажувати газом.
Анонім Показати IP 5 Квітня 2014 16:38
Да перед тим як робити революцію-треба мати сильну економічно військову державу.Техніку,фінанси,запаси,заводи,фабрики...і т.д.А цього всього в України нема та ще й дурні зараз при владі.
вітя Показати IP 5 Квітня 2014 17:00
вже лякає нас ви ж рвалися до влади то напевно знали що будете робити на покращення людей а не з людей по 5 грн на Армії збирають а самі позадекларовували міліони. сором і ганьба таким владцям.
НЕЛУЧАНИН Показати IP 5 Квітня 2014 19:22
парашка поставляла газ по 285 дол. значить, ця ціна її влаштовує і є економічно обгрунтованою. підвищення ціни - це політичний тиск і про це варто говорити в стокгольмському суді
миллер Показати IP 5 Квітня 2014 21:55
ну п*зд*ц вам хохлы - газ это серьезно!
Анонім до миллер Показати IP 5 Квітня 2014 22:22
А не тільки п..ц через газ,а й через дурну голову.
Микола Показати IP 6 Квітня 2014 16:20
кацапи руки геть від України ,живіт самі в гавні а нас до себе незовіть