USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Луцьку - акція недовіри до волинських нардепів

1 Лютого 2015 10:45
Лучан напрошують 1 лютого прийти на Театральний майдан міста на акцію Громадської недовіри. Про це інформують у мережі.

Нагадаємо, 27 січня народні депутати підтримали в першому читанні і в цілому проект постанови №1854 про визнання Росії країною-агресором. За відповідне рішення проголосував 271 нардеп із 226 мінімально необхідних. Натомість троє депутатів-мажоритарників від Волині, яких пов’язують із групою «Континіум», не голосували за визнання Росії державою-агресором.

«У неділю, 1 лютого, о 12:00 збираємося на Театральному майдані міста Луцька. З дому із собою приносимо помідори та яйця. Покажемо зрадникам, що з ними може трапитися, коли вони попадуться на очі своїм виборцям. Слава Україні!» - йдеться у повідомленні.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 27
дідо Показати IP 1 Лютого 2015 11:01
Ми обрали нардепів-треба їм довіряти!
віктор до дідо Показати IP 2 Лютого 2015 15:48
На вила їх!!!! Ахметівці волинські!!!!
Степан Бандера Показати IP 1 Лютого 2015 11:02
То ж не лучани за їх голосували. Ви до полішуків поїдьте і їм скажіть яйця з дому винести і кидати в портрети, а вони покрутять біля скроні і знову проголосують за олігархів і їхніх поплічників
Гус-Бутаїм Показати IP 1 Лютого 2015 11:02
Чого ці гр**бані лучани мають протестувати проти нардепів, яких не вибирали? Це їхні округа? Маєте, лучани, Гаріка Лапіна - його і чмиріть!!! Де він? Що він? Як він? Хто він взагалі? Правильно: ніхто і звуть його ніяк, але Ви, ЛУЧАНИ, його вибрали!!! НаХфіга? - питається в задачі? Ще одні грамотєї є - Володимирці, Любомльці, Іваничівці - вибрали парашютиста - Гузя!!! Чим Ви, люди, думаєте і чи думаєте взагалі? Цей вічний революціонер в своємі житті в руках окрім рупора нічого не тримав і вміє тільки те й робити, що РЕПЕТУВАТИ і БУНТУВАТИ. ЦЕ така хвороба є у нього, і вона, хвороба, на жаль прогресує... Він за шахтарів бореться, тобто створює вигляд, що бореться за долю гірників, а насправді... а насправді йому начхати. Приклад - Гузь проголосував за держбюджет, в якому не передбачено було ні копійки на Волинські шахти - ТО ЦЕ ЩО ЗА МАНЕВРИ ТАКІ? А Мартиняка, Єремєєва, Івахіва, ЛУЧАНИ, не смійте трогати, ці нардепи не Ваші! Вони наші і чмирити ми їх будемо, ВИБОРЦІ їхніх округів. Чуєте, ЛУЧАНИ, не смійте їх трогати, вони не ваші, вони - наші і ми маєте право першої ночі!!! А якщо серйозно - то це все як мінімум дивно - вибираємо для того щоб потім гнобити - треба з самого початку думати. Те ж саме і з киянами - як не Черновецького виберуть то виберуть Кличка... Складається враження, що у Киян або "не всі вдома" або підвищене почуття гумору, "ТАК, ЧИСТО ПОРЖАТЬ"...
дідо до Гус-Бутаїм Показати IP 1 Лютого 2015 11:07
Ваша правда!
Анонім до Гус-Бутаїм Показати IP 1 Лютого 2015 13:16
коментар було видалено
житель району до Гус-Бутаїм Показати IP 2 Лютого 2015 08:44
Ти є просто хвора людина, Може ще Януковича вибериш, вониш колеги.І д і о т.
Гус-Бутаїм до житель району Показати IP 2 Лютого 2015 10:27
Що невірного в моєму коментарі? Можеш аргументувати, а не ображати? Можеш? Хто ти такий щоб ставити діагнорз на відстані? Психіатр? Григорій Клімов так сказав: "Многие психиатры становятся психиатрами, чтобы быть поближе к собственной среде". Нічого особистого...
Бутаїму Показати IP 1 Лютого 2015 11:24
Ти, гн*да, лучан не чіпай!! Акцію проводять не лучани, а волиняни, в обласному центрі.. Не смій ображати багатотисячну громаду міста!!!
Гус-Бутаїм до Бутаїму Показати IP 1 Лютого 2015 11:26
Культура аж пре! То чому про цю акцію тільки лучани знають і судячи з назви статті проводять її саме вони, лучани, а всі інші райони області насправді про це ні сном ні духом!
Гус-Бутаїм до Бутаїму Показати IP 1 Лютого 2015 11:28
І чому це лучан не чіпати? Вони що, привілейована каста? Самі натворять бозна-що і ти їх не чіпай! Та Вас, лучан, так треба батогом по спиняці щоб аж іскри з очей сипались!
Гус-Бутаїм до Гус-Бутаїм Показати IP 1 Лютого 2015 12:03
коментар було видалено
Стас Показати IP 1 Лютого 2015 11:34
Це не привід ображати всю громаду, обзиваючи "грьобані". Це хто ще "культурний" треба подивитися
Анонім до Стас Показати IP 1 Лютого 2015 11:43
надо называть вещи своими именами...
Гус-Бутаїм до Анонім Показати IP 1 Лютого 2015 11:45
Саме так.
Гус-Бутаїм до Стас Показати IP 1 Лютого 2015 11:43
А ти, У*РОД, ЗАМАЖ!
123 Показати IP 1 Лютого 2015 11:51
На коліна всіх неугодних.Порох рулить
Хлоп Показати IP 1 Лютого 2015 12:17
Чому не почати з себе? Чому не перерiзати собI газ та не вимкнути свiтло? Чому б не закидати яйцями трансформаторнi будки у дворах?
ЛЕВОЧКИН лидер оппоз Показати IP 1 Лютого 2015 12:48
Попрошу Еремеева и его К не судить строго - они выполнили мои с Фирташем указания, поэтому не голосовали против России.
Анонім до ЛЕВОЧКИН лидер оппоз Показати IP 1 Лютого 2015 13:06
А может Еремеев и его К верят солдатам, например, Муженко, а не говорящей каске, либо украинской Лысаке?
АТО Показати IP 1 Лютого 2015 13:40
коментар було видалено
укроп Показати IP 1 Лютого 2015 13:46
ці виродкі,інакше не назвеш,трусяться тільки за свое бабло,ім взагалі наср..ть на Вас шановні виборці! В кожного з них під подушкою лежить свіжопошитий прапор ДНР та Росіі,навіть не сумнівайтесь! Попандополи тільки чекають моменту як російська авіація підніметься з аеродрому та візьме курс на Киів.......
ЛЕВОЧКИН лидер оппоз Показати IP 1 Лютого 2015 14:09
коментар було видалено
ЛЕВОЧКИН лидер оппоз Показати IP 1 Лютого 2015 14:09
коментар було видалено
Про все Показати IP 1 Лютого 2015 22:17
Гузів обираете от і живете як гузі робити нема де бо гузі керують зарплата мізерна бо гузі керують а тих хто вміе собі і вам заробити ви чмирите от і живете як гузі то живіть як хочете крапка
Німий МУ -МУ Показати IP 2 Лютого 2015 17:04
Але як гарно співаємо вже 24 роки !
Бабуся Показати IP 2 Лютого 2015 21:09
Дуже дивно , як ЛУ цьку дбають про поліських депутатів. Пошліть своїх гузів на фронт воювати. Щось ми не чули, як вони допомагають хлопцям з АТО. Шваль всяка , яка прикривається політичними прапорами думає керувати державою. Закликаю молодих людей , які вміють заробляти гроші не дати можливості керувати державою авантюристам .