USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Як голосували на Волині. Екзит-пол. ОНОВЛЕНО

26 Жовтня 2014 20:40
Перше місце на Волині на позачергових виборах до Верховної Ради в багатомандатному окрузі може посісти «Народний фронт». Такими є попередні результати екзит-полу, що проводився в регіоні. Про це повідомляє «Волинський інформаційний портал» з посиланням на власні джерела.

Як повідомляє видання, результати екзит-полу свідчать, що перше місце на Волині здобув «Народний фронт» Арсенія Яценюка. На другому місці може опинитися «Блок Петра Порошенка», а на третьому – «Самопоміч» львівського мера Андрія Садового. Наразі відсотки, набрані кожною із цих партій, нібито приблизно розподілилися так: «Народний фронт» - орієнтовно 30%, «Блок Петра Порошенка» - у межах 20%, «Самопоміч» - 14%.

Явка виборців по округах Волині. Дані з сайту ЦВК:



За станом на 20:00 явка виборців наступна:

ОВК № 19 - 91 807 (63,6 %)

ОВК № 20 – кількість встановлюється (67,59% )

ОВК № 21 - 96 432 (61,82 %)

ОВК № 22 - 102 601 (65%)

ОВК № 23 - 106 209 (66,34%)

(Згідно з інформацією спостерігачів ОПОРИ)

ЧИТАТИ ЩЕ: ЛІДЕРИ ПО МАЖОРИТАРНИХ ОКРУГАХ ВОЛИНІ. ОНОВЛЮЄТЬСЯ
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 27
Товсекуйня Показати IP 26 Жовтня 2014 20:42
Яка явка?
Анонім до Товсекуйня Показати IP 26 Жовтня 2014 21:06
Он по ТБ сказали що на Волині найбільша явка...:))) Далі буде, рехтуйтесь на Майдан...!:)))
віто до Анонім Показати IP 26 Жовтня 2014 21:36
коментар було видалено
пол-екзит Показати IP 26 Жовтня 2014 20:47
Волиняки як завжди оберуть, а потім одні з перших на Майдан рвуться, бо лажа з тими кого обрали і так завжди і ці вибори не виключення! Ну-ну...:) Що за люди???
Igor до пол-екзит Показати IP 26 Жовтня 2014 20:51
Ляпнув аби ляпнути ?
читач до Igor Показати IP 26 Жовтня 2014 21:04
о-то ти і ляпнув то правда, бо мабуть не бачив як Україна "розвивалась" 23 роки, як волиняки голосували. Ти ще під стіл пішки ходив і на каку буба казав!
Igor до читач Показати IP 26 Жовтня 2014 21:33
Не гони пургу, я можливо вже більше раз голосував чим ти... Але ти нічого не пропонуєш... Ти тупо критикуєш.. Пропонуй ? Чи требе було просто прогінорувати ?
вонижедіти до пол-екзит Показати IP 26 Жовтня 2014 20:55
колись ющенко обрали- раділи волиняни як діти!!! І зараз будемо радіти!!
наталка до вонижедіти Показати IP 26 Жовтня 2014 21:15
ну можна подумати волиняни самі вибирають...........кожен має право на голос але хто вср@вся-невістка.Коментар свій сформулюйте правильно.Вибори проводяться по всій Україні а не тільки на Волині.
свєта до вонижедіти Показати IP 27 Жовтня 2014 08:56
Ато Яник вам багато щастя приніс! Обібрав до нитки!
Пол-екзиту до пол-екзит Показати IP 26 Жовтня 2014 21:36
Назагал згоден з такою оцінкою волинського люду. Пояснення просте: переважна більшість активних і думаючих волинян батракують позакордонах. Ті, що лишилися переважно ліниво-байдужі, схильні до вбогого конформізму, не здатні до спротиву. Тому й такі результати.
Света до Пол-екзиту Показати IP 27 Жовтня 2014 08:59
Шо ти пишеш! Іди в жопу з цього сайту! Яке вам до нас діло!
??? Показати IP 26 Жовтня 2014 21:10
То хто ж переміг в одномандатних округах на Волині? Був екзіт-пол? Чи зараз якраз "шаманять" результати?
Анонім до ??? Показати IP 26 Жовтня 2014 21:38
Еще не выяснили, у кого автоматов больше.
ттттт Показати IP 26 Жовтня 2014 21:30
шаман каву пьє. каже що в мороз працювати не може.
Анонім до ттттт Показати IP 26 Жовтня 2014 22:10
Бо яйця поб ються?
Olha Показати IP 26 Жовтня 2014 22:20
Я сумнівають,що за убивць (Яйценюк,Дурчинов,Тімашенка,ПСа Яроша і т.д.)хтось голосував.Підробили протоколи.А взагалі,то добру,що ці убивці зберуться в одному місці.Непогана інфа для роздумів.
Волинь моя до Olha Показати IP 26 Жовтня 2014 22:33
То давай за мирних сепаратистів голосуй. Це якраз вони так на одну поличку всіх ставлять. Сама на звідти?
109 до Olha Показати IP 26 Жовтня 2014 22:51
А ти небось за червоний терор голосувала?з серпом і молотом?
Волинь моя до 109 Показати IP 26 Жовтня 2014 23:01
Як тут вище вже було сказано, - ляпнула (ляпнуло) аби ляпнути.
Дядя Вітя до Olha Показати IP 27 Жовтня 2014 01:03
Щиро вітаю, Ольга. Думаю, що ID твого комп'ютера вже "пробили", чекати на співбесіду щодо твого маразму лишилось не довго.
Анонім Показати IP 26 Жовтня 2014 23:13
Писав раніш. і зараз повторюсь.Ну дуже мало дурнів проголосувала за продажних комуняк.МартинЮк суши сухарі, *****.
Ех до Анонім Показати IP 27 Жовтня 2014 00:06
Мені серце гріє одна лиш думка, що комуняки нарешті підуть на смітник історії - де їм і місце! Долой, товарісчі!
Анонім до Ех Показати IP 27 Жовтня 2014 01:03
коментар було видалено
55 до Анонім Показати IP 27 Жовтня 2014 08:22
Залишається дивуватись, як все те без комуняк змогли побудувати в Німеччині, США, Японії...
Йо Показати IP 27 Жовтня 2014 10:00
Є дві добрі новини і дві погані. Не пройшли комуністи та обмаль набрала партія Юлі - це добра новина, але пройшли нічим не кращі від неї Єремеєв, Мартиняк, Івахів, Гузь. Якщо Лапін проскочить, то додасться ще одна погана новина. Так загалом, можна жити.
Ковельчани Показати IP 27 Жовтня 2014 12:03
Не чіпайте Івахіва ще нехай всі так зроблять для районів як він. Побачите що ваш Гусь наробить.