USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

ЄС не буде розглядати безвіз з Україною в листопаді

31 Жовтня 2016 17:17
Європейський парламент у листопаді не планує голосування щодо питання про скасування віз між Україною та ЄС.

Як повідомляє Укрінформ, у проекті порядку денного сесії Європарламенту, яка відбудеться 21-24 листопада в Страсбурзі, голосування за безвіз не заплановано.

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко пообіцяв українцям безвізовий режим з ЄС вже в листопаді цього року. Це була не перша обіцянка президента Порошенка про «безвіз через лічені дні».

ЧИТАТИ ЩЕ ЄС НЕ БУДЕ РОЗГЛЯДАТИ БЕЗВІЗ З УКРАЇНОЮ В ЖОВТНІ

Журналісти зібрали в одному ВІДЕО всі заяви президента України Петра Порошенка про безвізовий режим починаючи з 2014 року.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Древлянин Показати IP 31 Жовтня 2016 17:25
Європа дочекається, що зіпсують стосунки із нами.
iyuf Показати IP 31 Жовтня 2016 18:05
... найближчими тижднями...
Триполянин Показати IP 31 Жовтня 2016 18:19
Я дуже довго ждав безвiз Теперь я стар, та куй повiс
123 Показати IP 31 Жовтня 2016 18:32
А кому ми там потрібні із свойими проблемам .Якби були потрібні то вони нас самі кликали .От полякам потрібні на дешеву раб силу де свої на кращі хліба повтікали то наші маслають.Цей безвізовий тільки для поляків вигідний бо наша сільська молодь яка не зпилась поїде на роботу
1 Показати IP 31 Жовтня 2016 18:35
То шо тепірко усі на майдан?
Соня Показати IP 31 Жовтня 2016 18:36
Ну що ж та ср..на європа знов нашого петюню підставила, ну скільки ж разів він казав
gf до Соня Показати IP 1 Листопада 2016 07:34
"в ближайшие недели..."
патріот Показати IP 31 Жовтня 2016 18:38
У Європі дурних немає! Якщо обіцяють і не виконують реформи в Україні, то вони діють дзеркально! А як інакше? Хтось буде локшину вішати, а хтось проковтувати? Там таке не проходить і Україна ще може догратись з такою "політикою" влади!!!
777 Показати IP 31 Жовтня 2016 19:32
Они чего там охр*нели? Не слушали,что петруха шоколадный сказал? Безвизовый режим до 24 ноября!
Sieger Показати IP 31 Жовтня 2016 19:37
Не планує голосування і слава Богу. Може нарешті до українців дійде, що треба щось своє робити в цьому житті, а не скиглити а-ля Остап Бендер "заграница нам поможет, дайте денег" і на задніх лапках заглядати до рота натам, єесам, пєндосам, меркелям, оландам та іншим клоунам світової політики.